Afyon tarihi, afyonun tarihi toprakları, uygarlıkları tüm bu etkinin sonucunda ortaya çıkan en özel mermer türü olan Afyon mermer ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Bu özel seçkiyi siz değerli müşterilerimiz için oluşturduk. Fark yaratan, tasarım harikası ürünlerimizi keşfetmeye başlayın bu sayede kalite, tasarım, dizayn farkını çok daha iyi bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Kaliteli bir mermer deneyimi yakalamak, kullandığınız mermerin uzun ömürlü, kusursuz bir kullanım sunmasını istiyorsanız en doğru tercih Granices, kalitesi ve güvencesi ile tanışmanın tam zamanı. On altı yılla aşkın sektörde edindiğimiz tecrübe ve bilgiyi harmanlayarak en iyi ürünleri, en uygun fiyatlardan siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak için vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz.

Afyon Mermer Fabrikaları

Özenle, en iyi kaynaklardan topladığımız yüksek kalite standartlarına sahip Emperador mermer hammaddesini, Afyon mermer fabrikalarımız üzerinde işliyoruz. Son olarak deneyimli personelimiz ve dizayn kadromuz bu harika ürüne son halini veriyor. Tüm işlemlerin bitmesinin ardından kalite kontrolünü tamamlayıp, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi sunuyoruz. Ayrıcalıklı kalitenin sunduğu, doğal hava ile yapılarınız için en dekoratif ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Doğru tercihi yapmak büyük önem taşır, yaptığınız tercih uzun vadede sizlere kazandırsın istiyorsanız seçeceğiniz marka her zaman bellidir. Granices dünya standartlarında ürünler üreterek ihracata katkı sağlar ve aynı zamanda bu güzel ülkede ki vatandaşlara en iyi hizmeti sunar. Sizlerde doğru tercihi yapın.

Afyon Mermer Çeşitleri

En çok mermer çeşitleri Afyon’un tarihi topraklardan çıkar ve siz değerli müşterilerimizle buluşur. Geçmişten, günümüze uygarlıkların tercih ettiği mermer türü olan Afyon mermer ürünleri sarayları, hanları süslemekte kullanılmıştır. Şu an ise sadece sizin kullanımınız için dizayn edilmiş çok özel çeşitleri bulunmaktadır.

En çok tercih edilen afyon mermer çeşitleri şu şekildedir:

Afyon Bej Mermer: Mermerlerde en özel ton, dekoratif bir uyum yakalamakta kullanılan silah.
Afyon Beyaz Mermer: Beyazın en saf ve en doğal hali, yapılarınızda vazgeçilmezin olacak özel tasarım.
Afyon Leylak Mermer: Leylak güzelliğinde, karakteristik yapıda, sunduğu deneyimle fark yaratan güzellik.
Afyon Menekşe Mermer: Tam bir tasarım ürünü, dekoratif zevkinize en büyük katkıyı sağlayacak ürün.
Kaplan Postu Mermer: İhtişamın, gücün ve doğal güzelliklerin sembolü.
Pembe leylak mermer, Afyon şeker mermer, Afyon gri mermer, Afyon bal mermer de en sevilen ürünlerimiz arasınadır. Tamamen kişisel dekorasyon zevkinize göre bu harika ürünleri tercih edebilirsiniz.

Afyon Mermer Kullanım Alanları

Ürün çeşitliliği sebebiyle en çok kullanım alanına sahip mermer çeşitlerinden bir tanesidir. Yapılara, evlere, ofislere, basamaklara güzellik, kendine has bir hava katar. Bu yüzden büyüleyici bir deneyim arayışında bir cevaptır.

Afyon’un sunduğu bu güzel mermerlerin en sık şekilde kullanıldığı alanlar şu şekildedir:

Merdivenler,
Mutfaklar,
Sehpalar,
Masalar,
Sandalyeler,
Banyolar,

Ek olarak Zemin döşeme, cephe kaplama olarak da fazlasıyla tercih edilmektedir. Tamamen kişisel zevk ve isteklerinize göre özelleştirebileceğiniz türlere, dizaynlara ve ürünlere sahip olan bu özel mermerin genel fiyat aralığı metre kare başı 45TL’den başlar ve 245TL’ye kadar çıktığı gözlemlenmiştir. Elbette fiyata etki eden birçok değişken vardır bu yüzden daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için uzman kadromuzla iletişime geçmenizi öneriyoruz. Onlar sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve sizi avantajlı fiyatlara, iyi tercihlere yönlendireceklerdir.