Türkiye’nin en yüksek kalite standartlarına sahip mermer türü, Amasya mermer ürünleri ile tanışın. Özel tasarım ürünleri olan harika bir seçki sizleri bekliyor. Keşfedeceğiniz ürünler iş yerlerinizle, ofislerinizle, evlerinizle maksimum uyumu yakalayacak ve girdiği her ortama zarafet katacak niteliktedir. Bu özel ürünler kendine has çizgilerden ve renklerin en güzel tonlarından oluşuyor. Modern, minimal, Retro tasarım zevkleri ile mükemmel uyumu yakalıyor. Daha dayanıklı, daha temiz hammaddesi sayesinde sizlere harika bir deneyim sunuyor. Granices kalitesi ve güvencesiyle Amasya’dan sizlerin kullanımına özel olarak tasarlanan mermer ürünleri ile tanışın. Daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.
 

Amasya Mermer Ocakları

 
Amasya’nın zengin topraklarından özenle çıkarılan mermerlerin yer aldığı bölümlere Amasya mermer ocakları denir. Firmamız tarafından özel olarak işleten bu bölgelerden aldığımız kusursuz hammaddeyi fabrikamızda işliyor ve siz değerli müşterilerimizin kullanımı için son şeklini veriyoruz. Bu sayede pürüzsüz bir deneyimi, dilediğiniz mekanlarla buluşturabiliyorsunuz. Kalitenin, güvenin ve tecrübenin adresi Granices mermer ile sizlerde harika bir mermer deneyimi yaşayın. Dizayn ekibimiz tarafından son şekli verilen özel mermer ürünlerimiz ile yapılarınıza güzellik kazandırın. Bölgenin karakteristik yapısını bozmadan, tasarlanmış bu özel seçki ile karlı çıkın. Son teknoloji araçların yardımıyla sizler için en kaliteli ürünleri tasarlıyoruz. Dekorasyon zevkinize maksimum uyum sağlayacak ürünü sipariş edin.
 

Amasya Mermer Çeşitleri

 
Amasya’nın bereketli topraklarından, tarihi dokusu, yaşanmışlığı barındıran en güzel mermer çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz her mermer 1. Sınıf malzemeden, özel üretim yöntemleri ile sizlerle buluşuyor. Bu harika ürünler dekoratif, ergonomik kullanım avantajı sağlıyor. Bu sayede uzun ömürlü bir şekilde mermerin saflığını, güzelliğini yapılarınızda sergileyebiliyorsunuz.

Amasya’nın karakteristik özelliklerini taşıyan, en beğenilen mermer çeşitleri şu şekildedir:

 
Amasya Bej Mermer: Damarlı yapısı, bej’in en güzel tonlarının bir araya geldiği, tarihin sırlarını içinde barındıran harika bir ürün.
Amasya Krem Mermer: Doğanın zarafeti ve güzelliğinin yanı sıra Amasya’nın doğal havasının bir araya geldiği özel ürün.
Ürünlerimiz bunlarla sınırlı değildir. Çok daha fazlasını kategoriler üzerinden keşfedebilir, sosyal medya üzerinden bizi takip ederek en son çıkan ürünlerimize, ilk olarak ulaşabilirsiniz.
 

Amasya Mermer Kullanım Alanlar

 
Renk tonajları, kalitesi, fiyat avantajı sayesinde Amasya mermer kullanım alanları oldukça geniştir. En yaygın şekilde kullandığı alanlar ise şu şekildedir:
 
Masa,
Merdiven,
Sehpa,
Mezarlık,
Basamak,
Granices olarak sizlere özel Zemin döşeme, cephe kaplama işlemlerinde de yardımcı oluyoruz. Beğendiğiniz ürünleri sipariş ederek, kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Fiyat aralığı metre kare başı 45TL ile başlayıp 200 TL arası değişiklik gösterebilir lakin çok fazla değişken faktör vardır. En iyi fiyatı öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Bu sayede daha detaylı bilgi alabilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz