Balıkesir Mermer Ocağımız ve Fabrikamız

Balıkesir Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.

40.0090.00 M² - Mt

Deniziyle, havasıyla herkesin kalbinde yeri olan Balıkesir’in en özel mermer modellerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Verimli topraklardan, denizin beslediği, güneşle buluşmuş ve en güzel şekilleri almış Balıkesir mermer modellerimiz ile büyülenmeye başlayın. Çok daha fazla ürünü keşfetmek için kataloglarımız da göz gezdirebilir ve ayrıntılı bilgi almak için müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz. Uzman kadromuz sizleri en detaylı şekilde bilgilendirecek ve en uygun fiyat alanları sizlere sağlayacaktır. Elbette fiyatlarımız seçtiğiniz modellere ve çeşitlere göre değişiklik gösterebilir lakin her zaman en kaliteli ürüne, en uygun fiyatlardan ulaşacağınıza emin olabilirsiniz. Sizlerde Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışarak en özel mermer modellerinizi yapılarınıza, evlerinize, ofislerinize taşıyın.

Balıkesir Mermer Ocakları

Geniş bir havzaya yayılmış olan mermer ocakları, Balıkesir’in en güzel bölgelerinin ortalamasını verir. Her zaman yüksek kalite standartlarına uygun olan hammaddeleri bu ocaklar üzerinden alır ve fabrikamıza iletiriz, fabrikamız üzerinde deneyimli personelimiz ve tasarım ekibimiz aracılığı ile ürüne son halini verir siz değerli müşterilerimizle buluştururuz. Yüzlerce kişinin kusursuz emeği ve doğanın sunduğu güzellik ile sizlerde isteklerinize göre düzenlemeler gerçekleştirirsiniz. Yaygın olarak kullandığımız ocaklarımız bölge olarak Gönen, Ayvalık, Assos üzerinde yayılmıştır. Hammaddelerimizi bu bölgelerden temin ediyor. 1. Sınıf kalite ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. En özel renkler, en güzel modeller ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Hadi bizimle çalışarak, harika hizmet almanın mutluluğunu yaşayın.

Balıkesir Mermer Çeşitleri

Farklı renk ton ve karakteristik özellikler taşıyan en kaliteli mermer çeşitleri Balıkesir’den yola çıkarak sizlerle buluşur. Stoklarımızda yer alan istekleriniz doğrultusunda şekil vererek yapılarına, iş yerlerinize, evlerinize uygun hale getireceğimiz çeşitlerimiz ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Bu doğal güzellikler geçmişten günümüze pek çok yapıya, eve hayat vermeyi başarmıştır. Doğallığın eve kattığı güzellik asla tartışılamaz aynı zamanda mermer diğer maddelere oranla daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü bir kullanım sunar. Bu sayede sizlerde uzun süreler boyunca harika bir mermer deneyimi yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hoşunuza giden ürünü sipariş vermek olacaktır. Geri kalan her şeyi bizler sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştireceğiz.

Balıkesir Mermer Kullanım Alanları

Doğal yapısı, renk skalası ve yarattığı güzel hava, ortama kattığı enerji sayesinde Balıkesir mermer çeşitleri pek çok alana yayılmayı başarmıştır. Güzelliğin, zarafetin, estetiğin bir araya geldiği özel ürünlerdir bunlar. Balıkesir mermer kullanım alanları ise şu şekildedir:

  • Mutfak tezgahlarında
  • Banyolarda
  • Lavabolarda
  • Merdivenlerde
  • Mezarlarda
  • Masalarda
  • Sandalyelerde

Ekstra olarak bizlerin pek çok kere hizmet verdiği zemin döşeme, cephe kaplama işlemlerinde de sıkça tercih edilir bu modeller. Fiyat aralığı ise oldukça caziptir metrekare başı 40 TL’den başlayıp 90’ TL’ye kadar çıkabilmektedir. Elbette en uygun fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz daha avantajlı olacaktır çünkü sipariş verirken pek çok değişken fiyata etki etmektedir. Her zaman en avantajı fiyatlar, en yüksek kalite için Granices’i tercih edin.