Türk Bej Mermerleri ve Fiyatları

Bej Mermer ve en iyi fiyat, en güzel şık modeller, en canlı renkler burada

İletişim kur

45.00150.00 M² - Mt

Örümcek Bej Mermer

50.0095.00 M² - Mt

Afyon Beji

45.00120.00 M² - Mt

Amasya Beji

50.00120.00 M² - Mt

Bilecik Beji

0.00

Sade Bej Krem Mermer

45.0095.00 M² - Mt

Burdur Beji

45.0095.00 M² - Mt

Açık Bej Mermer

45.00140.00 M² - Mt

Koyu Bej Mermer

55.00145.00 M² - Mt

Emperador Bej Mermer

0.00

En iyi fiyat bej mermer

0.00

Düz Bej Mermer

0.00

Kaliteli Bej Mermer

0.00

Damarsız Bej Mermer

35.0095.00 M² - Mt

En ucuz Bej Mermer

45.00130.00 M² - Mt

Muhteşem Bej Mermer

45.0095.00 M² - Mt

Zarif Bej Mermer

0.00

Sorunsuz Bej Mermer

0.00

Ucuz Fiyat Bej Mermer

0.00

En iyi bej mermer

Bej Kırmızı Damarlı Mermer

45.0090.00 M² - Mt

Damarlı Bej Mermer

40.0080.00 M² - Mt

Ucuz Bej Mermer

0.00

Bej Tonlu Mermer

0.00

En Kaliteli Bej Mermer


Zarafetiyle büyüleyen Bej mermer çeşitlerimize göz atma şansınız oldu mu? Granices mermer firması olarak bizler Türkiye’nin en önde gelen üreticisiyiz. Müşterilerimize en kaliteli ve iyi bej mermer  ürünlerle buluşturmak adına durmaksızın çalışıyoruz. Tasarımdan görevli personellerimiz ve fabrika personellerimiz her zaman en ayrıcalıkları üretmek için takım halinde çalışıyorlar bu sayede karşınıza en iyi ürünleri çıkartabiliyoruz. En kaliteli bej ocaklarında ürettiğimiz ürünlerimiz farklı illeri temsil etmektedir. Bunlardan bazıları şu şekildedir: Diyarbakır, Bursa, Afyon, Karaman, Amasya, Bilecek, Sivrihisar, Burdur her bir model kendi ilinin karakteristik özelliklerini taşır. Her biri cilalı ve eskitme olarak siz değerli müşterilerimize en iyi deneyimi sunar. Evinize mermerin güzel dokusunu, bej renginin zarafetini tek telefonla getirebilirsiniz.

Bej Mermer Ocakları

Türkiye’nin belirli noktalarından çıkartılan Bej mermer hammaddesini en iyi şekilde işleyecek ocak yapımız sayesinde en iyi ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturuyoruz. Bej mermer ocakları bölgelerimiz yukarıda bahsettiğimiz şekildedir. Adıyaman, Afyon, Akhisar, Karaman, Bursa, Sivrihisar, Burdur, Karaman ocakları üzerinden tahsil ettiğimi mermerlerimizi en iyi şekilde işliyor ve siz müşterilerimize harika bir deneyim sunması için pürüzsüz hale getiriyoruz. Ürettiğimiz özel modeller arasından seçiminizi yaparak siparişinizi verebilirsiniz. Bej renginin katacağı güzelliği pek çok yapıda kullanabilirsiniz. En çok beğendiğiniz ürünü, seçin, kararlarınızı ve istediğiniz ölçüyü belirleyin ardından uzman kadromuzla iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz bu alanın en deneyimli kişilerinden oluşuyor her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz.

Bej Mermer Çeşitleri

Geniş bir ıskalaya yayılmış ürünlerimiz arasından kendinize en uygun olduğunu düşündüğünüz bej mermer çeşitleri ile muhteşem bir görüntü yakalamaya ne dersiniz? Her zaman en mükemmel uyumu yakalayın. Bej renginin en güzel yanı da budur her yapıyla, her eşyayla, her ortamla uyum yakalayabilir. Sunduğumuz bej mermer çeşitleri şu şekildedir:

  • Adıyaman Bej Mermer Modeller: Özel üretim, damarlı yapıda ki bu harika ürün aykırı bir tasarım zevkine sahip olanlar için en iyi seçimdir.
  • Afyon Bej Mermer: Mermer de sadelikten hoşlananlar için en doğru tercihtir.
  • Bilecik Bej Mermer: Sade bir karmaşa yakalamak isteyen müşterilerimize özel olarak tasarlanmıştır.
  • Bursa Koyu Bej Mermer: Kasvetin, gücün, aydınlığın model bulmuş halidir.

Tüm bunların yanı sıra Diyarbakır bej mermer, Isparta bej mermer, Karaman bej mermer, Rozalya bej mermer, Emperador bej mermer, eflani bej mermer ve bej mermer eskitme gibi pek çok özel ürünümüzü, ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Geniş bir ürün skalasını, bej renginin en iyi tonlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bej Mermer Blokları

Bej Mermer Kullanım Alanları

Bej mermerler fabrikamız da üretilen en geniş ürün ıskala grupları arasında yer alır. Bej mermer kullanım alanları da buna bağlı olarak oldukça geniştir. Kişinin isteklerine bağlı olarak pek çok farklı yapıda, mekânda kullanılabilir. Tamamen kişisel zevkinize uygun olarak üretilmiş, sizlere harika bir deneyim sunacak mermerlerimiz arasından seçiminizi yapın. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak Bej mermerlerimizi döşemelerde, dış cephelerde, zeminde, mutfak tezgahında, banyolarda, merdivenlerde,basamaklarda, denizlik ve tuş teknesi olarak kullanabilirsiniz. Doğru kullanım için tek yapmanız gereken en uygun modeli seçmek olacaktır. Seçtiğiniz ürünler, ürünlerin kullanım alanı hakkında daha detaylı bilgi almak, uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla vakit kaybetmeyin Granices olarak sizlere her zaman en kaliteli ürün, en uygun fiyat avantajı sağlıyoruz. Tüm bunlara karşın uzman kadro, en deneyimli personel ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için şimdi iletişime geçin. Kazanan, memnun müşterilerimiz arasında ki yerinizi alın.

Bej Mermer Plakalar

 

Bej Mermer Fiyatları

Bej mermerler fiyatta, kalite de avantajı sunar.Bej mermer ne kadar diye her gün sorular almaktayız.  Geniş ürün skalası ile hoşunuza giden ürünler pahalı gelirse tek yapmanız gereken başka bir model beğenmek olacaktır. Her biri en özel şekilde tasarlanmış modellerimiz arasından sizlerin zevkine en çok hitap edenleri listeleyin, bunları fiyatlarına göre sıraladıktan sonra isterseniz en uygun olanları sipariş verebilirsiniz. Metre kare başı 35 – 120 TL’ye kadar geniş bir aralık bulunmaktadır. Fiyat, performans açısından her ürünümüz avantajlıdır. Yüzde yüz yerli malı, yüzde yüz Granices kalitesi, mermer sektörün de tescili markanız. Sizin gibi değerli müşterilerimize, en kaliteli hizmeti sunmak adına varız. Hedeflerimiz büyük, sektörü değiştirip, dünya pazarına açılacağız bu yolculukta bize ortak olun. Blok,basamak, merdiven ve cephe kaplama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ucuz ve uygun fiyatlardan, beğendiğiniz ürünleri sipariş edin. Hadi hemen bizimle iletişime geçin.