Bej mermer, geçmişten günümüze en çok tercih edilen mermer türleri arasında yer almaktadır. Görsel olarak oldukça estetik olan ve beğeni toplayan bej mermer, kullanıldığı ortama karakteristik bir görünüm kazandırmaktadır. Bu nedenle bej mermer, doğal yapısı, hoş rengi ve birbirinden üstün özellikleriyle pek çok alanda tercih edilmektedir. Hem dünyada hem de ülkemizde birçok bej mermer rezervi bulunmakta ve buralardan çokça ürün çıkarılmaktadır. Açık renk tonu ile kullanıldığı ortamı ferah bir görünüme kavuşturan bej mermer, oldukça sade olduğundan her renk ve tarzdaki ürünlerle birlikte kombin edilerek dekorasyonda kullanılabilmektedir. Bej mermer çeşitleri genel olarak çıkarıldıkları yere göre isimlendirilmektedir. Buna, Diyarbakır bej mermer, Bursa bej, Amasya bej, Bilecik bej ve Burdur bej mermer örnek olarak gösterilebilir.

Bej Mermer Fiyatları ve Bej Mermer Çeşitleri


Bej Mermer Fiyatları

Her biri özel olarak tasarlanan bej ve beyaz  mermer ürünleri farklı zevklere hitap etmektedir. Oluşturulan genel kullanım ürünleri ve kişiye özel ürünler fiyat olarak farklılık göstermektedir. Özel olarak dizayn edilen ve tasarımlarıyla göz dolduran bej mermer ürünleri, boyut ve şekline göre farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. İstediğiniz özelliklere sahip bej mermer fiyatının ne kadar olacağı konusunda kesin bilgi için firma ile iletişime geçmeniz gerekir. granices.com, kullanılan mermerin cinsi, rengi ve kalitesine göre en uygun fiyatı sunmaktadır.

Bej Mermer Çeşitleri

Geniş bir ürün skalasına sahip olan bej mermer çeşitleri ile neredeyse hayal edilen her ürün yapılabilmektedir. Eşsiz bir estetik görüntü sunan bej mermer çeşitleri kendi aralarında da farklı özellikler gösterebilmektedir. Bej renge sahip mermerin en güzel yanı; her yapı ve her eşyayla mükemmel bir uyum içerisinde her ortamda kullanılabilmesidir. Birbirinden güzel bej ve siyah mermer çeşitleri şu şekilde sıralanabilir;

Afyon Bej Mermer: Mermer de tercihi sadelikten yana olanlar için en doğru seçim bu mermer türüdür.
Karaman Bej Mermer: Zemin ve duvar kaplamaları başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır.
Isparta Bej Mermer: Sıcak ve soğuğa karşı aşırı dirençli olduğundan dolayı özellikle dış alanlarda tercih edilmektedir.
Diyarbakır Bej Mermer: Zemin döşemesinden, duvar döşemesi veya dekoratif eşyalara kadar her alanda kullanılmaktadır.
Bursa Koyu Bej Mermer: Asaletli görünüşü, aydınlık yapısıyla Bursa koyu bej mermer, gücün temsili olarak görülmektedir.
Emperador Bej Mermer: Dayanıklı yapısı sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilen bu bej mermer çeşidi, damarlı desenleriyle de beraberinde her renk ve tarzın kullanılmasına olanak tanımaktadır.
Adıyaman Bej Mermer: Üretimi özel olan ve damarlı yapıdaki Adıyaman bej mermer, muhteşem bir görünüme sahiptir.
Bilecik Bej Mermer: Açık renkli, sade olan Bilecik bej mermer, karmaşa yaratmamak ve daha sakin görünüm oluşturmak için mükemmel bir tercihtir.

Tüm bu bej mermer çeşitlerinin yanı sıra Rozalya bej mermer, eflani bej mermer ve eskitme bej mermer gibi birçok özel bej mermer çeşitleri de bulunmaktadır.

Bej Mermer Kullanım Alanları

Bej mermer ve gri mermer , fabrikalardan çıkarılan en geniş ürün çeşitliliğine sahip mermer grupları arasında yer almaktadır. Bej mermer kullanım alanları da fazlaca çıkarılmasıyla doğru orantılı olarak oldukça geniştir. Her alanda kullanılabildiği için kişiler istedikleri her yerde tercih edebilmektedir. Bej mermer çeşitleri merdiven basamakları, zemin döşemeleri, duvar kaplamaları, banyo, lavabo, mutfak, tezgah, duvar, karo, masa ve sehpa, mezar, mezar taşı, denizlik ve süpürgelik ile duş teknesi gibi geniş ürün yelpazesinde kullanılabilmektedir. Bej mermerden üretilen ürünler kişilerin zevklerine göre de tasarlanmaktadır. İhtiyaca ve isteğe bağlı olarak kişiye özel hediyelik üretiminde de bej mermere yer verilmektedir.

Bej Mermer Blok

Bej renk mermer açısından Türkiye mermer ocakları çok cömert ve zengindir. Ürettiğimiz her bej mermer bloğun arkasında emek, gayret, sabır ve dayanıklılık saklıdır. Ocaklardan evlere yolculuğunda bej mermerler ince ince işlenerek kullanışlı, dayanıklı ve estetik mekânlar oluşmasına imkân sunuyor. Bej renk mermerler dekoratif olmasının yanı sıra uygulandığı alanların rengine ve boyasına uyum sağlaması ile de göz dolduruyor. Sırıtmayan sade bir görüntü ortaya koyuyor. Bej renkler sadeliğin, uyumun ve asaletin rengidir, ayrıca insan ruhunu dinlendirici etkiye sahiptirler.

Bilecik, Afyon, Eskişehir, Amasya, Bursa, Isparta, Karaman, Burdur, Diyarbakır, Akhisar illerimizden çıkardığımız eşsiz güzellikteki mermer bloklarımızı iç piyasada son teknoloji makinalarımızla harika sanatsal başyapıtlara dönüştürüyoruz. Aynı zamanda bej mermer blok ihraç ederek ülke ekonomimize ciddi katkılar sağlıyoruz. Geleceğe emin adımlarla yürümemizde incelik, tecrübe, sabır ve kararlılığımızın büyük rolü vardır. Kurumsal yapılanmamız ile hızlı ve istikrarlı yükselişimize ülke ekonomimize katkıda bulunarak devam ediyoruz. Bej mermer bloklarda farklı kesim ( vein cut, cross cut ) ve cilalama parlatma teknikleri ile gelin gibi süslediğimiz mermerleri yıllarca kullanılacağı alanlara uğurluyoruz.

Bej Mermer Blok Fiyatları

Bej mermer blok fiyatları ürünlerimizin çıkarıldığı ocaklara, desenlerine, metreküpüne, damar yapısına göre farklılık arz eder. Bloklara yaptığımız işlemlerle önce plakalara dönüştürüyor, daha sonra mutfak tezgâhları başta olmak üzere, merdivenler, iç cephe ve dış cephe kaplamaları, banyolar ve ıslak zeminler üzerine kaplamalar üretiyoruz. Dengeli ve kaliteli işçilik uygulamalarımızla zengin görünümlü, uzun ömürlü ve estetik bej mermerle evlerinizi donatıyoruz.

Doğrudan blok halinde de satışa çıkardığımız bej mermerler uygun ve ulaşılabilir fiyatlardan alıcılarımızla buluşuyor. Cazip fiyatlarla piyasaya sunduğumuz bej mermer örneklerimizi sitemiz üzerinden de beğenerek bizlere ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz Türkiye fiyat ortalamalarının altında olmasının yanı sıra işçilik ve ürün kalitemiz ile de üst seviyede olmasıyla dikkat çekiyor. En güzel bej mermer bloklar için arayın görüşelim.

Bej Mermer Plaka

Bej renkler uyumlu renklerdir. Kullanım alanları da bu sebeple geniştir. Ülkemiz bej mermer ocakları açısından oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. 22 farklı bej rengini üreterek ülkemiz hizmetine sunuyoruz. Ayrıca ihraç kalemlerimizin en yoğun olarak yapıldığı renklerden birisidir. Bej mermerler sert ve sağlam sık yapısı ile kullanıldığı alanlarda uzun yıllar hizmet verebiliyor. Ayrıca fabrikasyon işlemlerinde parlatma ve cilalama uygularımıza verdiği iyi tepki ve efektlerle de en çok tercih edilen mermer rengimizdir.

Bej rengi mermerler, dolomit ve kalsit bileşeni olan mermerlerin limonit minerallerinin yoğunluğu ile bu rengi alırlar. Günümüzde artık yeraltı sonarları ile maden ocaklarımızdaki mermer popülasyonunu bilerek çalışıyoruz. Böylelikle zaman ve iş kaybı yaşamadan son kullanıcılara bej mermerlerin en güzel renklerini ulaştırabiliyoruz. En güzel beji Granices isminin altında bulabilirsiniz. Gelin birlikte size yakışan bej mermeri bulalım.

Bej plaka mermer ülkemizde Afyon bej mermer plaka, Amasya bej mermer plaka, Regal bej plaka, Rosilla bej mermer plaka olarak tanınmaktadır. Kendine has bej renkleri ve sağlam yapıları ile çok beğenilen mermer türü olan bej mermer plaka kullanım kolaylığı ( kolay temizlenebilmesi, sağlam ve dayanıklı olması ), parlaklık ve içerisindeki diğer renklerde oluşturduğu harika kombinasyonlarla her alanda kullanılabiliyor.

Bej Mermer Plaka Fiyatları

Mermer kesim ve fabrikasyon işlemlerine tabi tutulmadan önce ham halde bu işin ehli olmayan insanlara bir kaya parçası gibi görünür. Ama usta kişi ilk bakışta o taş parçasının içindeki cevheri keşfeder ve ortaya çıkarır. Plakalar haline gelmeden önce bej mermer de böyledir. İçindeki cevheri keşfedecek tecrübeli, bilinçli ve usta ellere ihtiyacı vardır. Aynı insan gibi, insanda ham halinde iken keşfedilmeye muhtaçtır. Bizim maharetimiz taştan cevher meydana çıkarmaktır. Bu sebeple mermer fiyatlandırılması ve değer biçilmesi de ona göre kıymetli olmalıdır.

Sizin için uygun fiyatta bej mermer bizde mutlaka vardır. Proje, tasarım, açık ihale, kapalı ihale, danışmanlık için mutlaka işinin ehli Granices’ i arayın. En doğru bilgi, fiyat ve işçiliği bulacağınız doğru adreste bekliyoruz.

Bej mermer plaka fiyatları için sitemizden ve iletişim telefonlarımız aracılığı ile bizden bilgi edinebilirsiniz.