Aydınlık, iç açıcı bir görünüm arayan müşterilerimize beyaz granit öneriyoruz. Bu harika aynı zamanda sizlerin yaratıcılığına katkı sağlayacaktır. Bilirsiniz ki en güzel fikirler beyaz bir ışık ile imgelenir, bu güzel imgeyi, yapılarınızla buluşturarak her bir köşede daha parlak bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu görüntünün ışığında yakalayacağınız fikirler, hayaller ve hepsini yine bu iç aydınlatıcı görüntü sayesinde ulaşırsınız. Güzelliğin, iyiliğin ve barışın simgesi olan bu doğal taşı evinizle, ofisinizle ve iş yerinizle buluşturmanın şimdi tam zamanı. Uzman kadromuz ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alın, uygun fiyat avantajlarından yararlanın. Şimdi Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışmanın tam zamanı, en doğru tercihi yapın, ayrıcalıklı hizmeti alın.

Beyaz Granit Fabrikaları

Tam kapasite çalışan özel granit ham maddelerini işlediğimiz fabrikalarımız aracılığı ile sizlere yüksek kalite standartlarına sahip katma değer ürünlerimizi sunuyoruz. Deneyimli personelimiz ve profesyonel tasarım ekibimiz ile sunduğumuz estetik ürünlerim sayesinde dünya pazarında ve ülkemizde sektöre yön veren firma olarak biliniyoruz. Yurt dışı ve yurt içi granit ocaklarından birinci sınıf hammaddeyi satın alıp, katma değer ile ihracat yapıyoruz. Bu sayede hem ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyor hem de ülkemizde bizi destekleyen müşterilerimize en özel ürünlerimizi sunma fırsatını yakalıyoruz. Ekibimizle tanışıp, ayrıntılı bilgi almak ve sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek.

Beyaz Granit Çeşitleri

Beyazın en güzel tonajları, geniş bir renk skalası ile sizlerle. Beyaz granit çeşitleri Türkiye’de ve dünya pazarına Granices aracılığı ile ulaştı. Bizler tarafından sunulan geniş ürün yelpazesi sayesinde en doğru tercihi, en güzel ürünü bulabilmenin imkanını sunduk. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen beyaz renk granit çeşitlerimiz şu şekildedir:

  • Kashmir White Granit: Kaşmirin eşsiz yapısı, beyazın en güzel tonu ve granit mermerin karakteristik özelliklerini koruyarak sunduğumuz Premium segment ürünümüzdür. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra ısı yalıtım avantajı sağlar.
  • Aksaray Yaylak Granit: Hafif griye çalan rengi, ömrün en güzel demlerini anımsatan tasarımıyla siz müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünümüz.
  • Pi White Granit: Doğanın matematiği, insan eliyle kurulmuş tüm sistemlerden güçlüdür. Pi White granit ürünümüz sizlere sağlamlığı ve estetik güzelliği sunar.
  • Violet Granit: En özel desen, Vietnam’ın doğasından çıkıp gelen ve fark yaratan ürünümüz.

Aynı zamanda Eser White granit, ezine granit, brujet granit ve diğer beyaz rengi granit çeşitlerimizde fazlasıyla tercih edilmektedir. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü bulup, bizlere ulaşmak olacaktır.

Beyaz Granit Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanı bulunan, bu özel parça ürünler, doğal güzelliğin en güzel ürünüdür. Granices dokunuşu, kalitesinin en yoğun olduğu ürün grubu olarak bilinir. Dünya çapında geniş bir Pazara hizmet ettiğimiz bu harika ürünün kullanım alanları ise şu şekildedir:

  • Banyolar
  • Lavabolar,
  • Mutfak,
  • Mutfak Tezgahı,
  • Masalar

Dış cephe kaplama ve zemin döşeme hizmeti de vermekteyiz. Firma olarak sizlere en kusursuz hizmeti sağlıyoruz sadece sipariş öncesi, sipariş sırasında değil sipariş sonrasında da dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak 7 gün 24 saat yardım alabilirsiniz.

Beyaz Granit Fiyatları

Doğal beyazın en güzel parçası, büyüleyici güzellik, aydınlığın sembolü ve simgesi olan Beyaz granit fiyatları birbirinden oldukça farklıdır. Beğendiğiniz ürünü seçip, toplam metraj bilgisi ile bizlere ulaşarak o ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sizlerde Granices kalitesi ile tanışarak memnun müşterilerimiz arasında ki yerinizi alın.