Beyaz Granit Çeşitleri & Modelleri ve Fiyatları


Aydınlık, iç açıcı bir görünüm arayan müşterilerimize beyaz granit öneriyoruz. Bu harika aynı zamanda sizlerin yaratıcılığına katkı sağlayacaktır. Bilirsiniz ki en güzel fikirler beyaz bir ışık ile imgelenir, bu güzel imgeyi, yapılarınızla buluşturarak her bir köşede daha parlak bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu görüntünün ışığında yakalayacağınız fikirler, hayaller ve hepsini yine bu iç aydınlatıcı görüntü sayesinde ulaşırsınız. Güzelliğin, iyiliğin ve barışın simgesi olan bu doğal taşı evinizle, ofisinizle ve iş yerinizle buluşturmanın şimdi tam zamanı. Uzman kadromuz ile iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alın, uygun fiyat avantajlarından yararlanın. Şimdi Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışmanın tam zamanı, en doğru tercihi yapın, ayrıcalıklı hizmeti alın.

Beyaz Granit Fabrikaları

Tam kapasite çalışan özel granit ham maddelerini işlediğimiz fabrikalarımız aracılığı ile sizlere yüksek kalite standartlarına sahip katma değer ürünlerimizi sunuyoruz. Deneyimli personelimiz ve profesyonel tasarım ekibimiz ile sunduğumuz estetik ürünlerim sayesinde dünya pazarında ve ülkemizde sektöre yön veren firma olarak biliniyoruz. Yurt dışı ve yurt içi granit ocaklarından birinci sınıf hammaddeyi satın alıp, katma değer ile ihracat yapıyoruz. Bu sayede hem ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyor hem de ülkemizde bizi destekleyen müşterilerimize en özel ürünlerimizi sunma fırsatını yakalıyoruz. Ekibimizle tanışıp, ayrıntılı bilgi almak ve sunduğumuz özel fırsatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmek.

Beyaz Granit Çeşitleri

Beyazın en güzel tonajları, geniş bir renk skalası ile sizlerle. Beyaz granit çeşitleri Türkiye’de ve dünya pazarına Granices aracılığı ile ulaştı. Bizler tarafından sunulan geniş ürün yelpazesi sayesinde en doğru tercihi, en güzel ürünü bulabilmenin imkanını sunduk.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen beyaz renk granit çeşitlerimiz şu şekildedir:

  • Kashmir White Granit: Kaşmirin eşsiz yapısı, beyazın en güzel tonu ve granit mermerin karakteristik özelliklerini koruyarak sunduğumuz Premium segment ürünümüzdür. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra ısı yalıtım avantajı sağlar.
  • Aksaray Yaylak Granit: Hafif griye çalan rengi, ömrün en güzel demlerini anımsatan tasarımıyla siz müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünümüz.
  • Pi White Granit: Doğanın matematiği, insan eliyle kurulmuş tüm sistemlerden güçlüdür. Pi White granit ürünümüz sizlere sağlamlığı ve estetik güzelliği sunar.
  • Violet Granit: En özel desen, Vietnam’ın doğasından çıkıp gelen ve fark yaratan ürünümüz.

Aynı zamanda Eser White granit, ezine granit, brujet granit ve diğer beyaz rengi granit çeşitlerimizde fazlasıyla tercih edilmektedir. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünü bulup, bizlere ulaşmak olacaktır.

Beyaz Granit Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanı bulunan, bu özel parça ürünler, doğal güzelliğin en güzel ürünüdür. Granices dokunuşu, kalitesinin en yoğun olduğu ürün grubu olarak bilinir. Dünya çapında geniş bir Pazara hizmet ettiğimiz bu harika ürünün kullanım alanları ise şu şekildedir:

  • Banyolar
  • Lavabolar,
  • Mutfak,
  • Mutfak Tezgahı,
  • Masalar
  • Yer , Zemin ve Duvar Döşemesi

Dış cephe kaplama ve zemin döşeme hizmeti de vermekteyiz. Firma olarak sizlere en kusursuz hizmeti sağlıyoruz sadece sipariş öncesi, sipariş sırasında değil sipariş sonrasında da dilediğiniz zaman bizlere ulaşarak 7 gün 24 saat yardım alabilirsiniz.

Granit Beyaz Rengi Nedir?

Granit beyaz rengi kullanıldığı alanlara kattığı aydınlık ve ferahlık ile, ayrıca ışığı yeterince alamayan ortamlarda içeriyi aydınlatan görüntüsü ile en çok tercih edilen ürünlerden. Granitin sağlamlığı ve parlak yapısı, kullanıldığı ortamlarda zengin ışık yansımaları ve doğallığın saflığı ile insanın aklını başından alır. Beyaz granit renkleri, kullanım alanları çok geniştir. Özellikle evlerde beyaz granit zemin, beyaz granit merdiven ve beyaz granit mutfaklarda çok kullanılıyor. Beyaz mutfağa hangi renk, granit beyaz rengi ve aydınlığı sevenler için tabii ki beyaz granit uygulamaları tercih ediliyor. Tezat renklerde de, beyaz mutfağa siyah renk granit uygulamaları da yaptığımız oluyor. Ayrıca beyaz dolaba hangi renk, granit beyaz doğal granit uygulayarak zirve noktada beyaz kombinasyonu ile tamamlıyoruz. Beyaz uyumlu sakin ve sade gibi gösterse de aslında, özellikle beyaz granitte asaletin ve ihtişamın bir tarifi olarak ortaya çıkıyor. Bu sebeple, ev dekorasyonu ile uğraşan iç mimarlar, Beyaz Graniti sağlamlığı, görsel bütünlüğün sağlanmasındaki zarafeti ve renk çeşitliliği gibi sunduğu seçeneklerden dolayı çok kullanıyorlar. Beyaz mutfak dolabına uygun granit renklerin bulunması hususunda, özellikle kataloğumuzda bulunan Kashmir White Granit ve tezat renk olmasına rağmen Star Galaxy Granit ürünümüzün harika sonuçlar ortaya koyduğunu görüyoruz. İç mimar arkadaşlarımızın ülkemize kazandırdığı yeni beyaz granit uygulama alanları da hizmet alanlarımızın genişlemesine sebep olmakta ve ürün yelpazemize katkılar sunmaktadır. Sektörümüze hizmet eden bütün kıymetli insan ve kuruluşlarla yaptığımız ahenkli ve uyumlu çalışmalarla piyasamızın saygın kuruluşu olarak hizmet vermeye devam etmekten gurur duyuyoruz. Beyaz granitin en güzel yansımaları için buradayız, bekliyoruz.

Beyaz Granit Mutfak Tezgahı Nasıl Temizlenir?

Beyaz granit tezgahlar popüler mutfak renk tercihlerinden biridir.  Uygulandığı alanlarda uyandırdığı aydınlık hissi, ferahlık ve saflığın doğal halidir beyaz granit. Diğer renklerle uyumlu oluşu da tercih sebebi olmasını sağlıyor. Beyaz granit, özellikle mutfak ve zemin uygulamalarında aydınlık alan tercihi olan kişiler için en uygun granit renklerimizden biridir. Sürekli moda renklerden biri beyaz granit ürünlerimiz. Temizlik yapılması kolay ama en ufak bir lekeyi de belli etmesi sebebiyle hassas bir renktir. Standart temizlik malzemeleri ile temizleyebileceğimiz gibi basit sıvı deterjanlar ile de temizleyebiliriz. Hatta sıvı el sabunu bile çok rahatlıkla temizlememizde yardımcı olmaktadır. Genellikle tavsiye ettiğimiz gibi yumuşak bezler kullanmanızda çok fayda vardır. Bir pratik bilgi de sirkeli su ile yapacağınız granit mutfak temizliğinin son derece sağlıklı sonuçlar ortaya koyduğudur. Ayrıca kireç oluşumları için de bulaşık makinası parlatıcısı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Beyaz Granit Mutfak Tezgah Modelleri ve Renkleri

Beyaz granit mutfak tezgah modelleri ve renkleri, her uygulandığı alanda ağızları açık bırakacak kadar güzel sonuçlar ortaya koymaya devam ediyor. Beyaz zaten başlı başına harika bir izlenim verirken, eşsiz granit modellerimizdeki derinlik ve estetik bütünlüğü, uygulandığı yerlerde odaya ışıklar saçan ortamlar meydana getiriyor. Mutfak tezgahlarımızda çok kaseli modellerimiz, su akarlı oluklu mutfak tezgahı uygulamalarımızın yanında White Crystal Granit, Colonial White Granit, White Rose Granit, G603 Granit, Eser White Granit, Sl White Granit, Pi White Granit, Netenz Granit, Nehbandan Granit, Bianco Sardo Granit, Kashmir White Granit modellerimiz ile sizleri zirve noktaya taşıyoruz.

Beyaz Granit Tezgah Lekeleri Nasıl Çıkar ve Nasıl Parlatılır?

Granit yapısı itibarı ile kolayca leke ya da kir tutan bir ürün değildir. Ancak kullanım esnasındaki bazı ihmallerden ya da kullanım hatalarından kaynaklı, kalıcı olmayan lekelere maruz kalabilir. Uzun süre kurulanmadan kullanılan mutfak tezgahlar böyledir. Bu durumlar için basit ancak etkili yöntemler vardır. Kireç kalıntıları oluşan yerlerin üzerine karbonat serpildikten sonra, üzerine hazır limon suyu dökülerek yapılan, biraz bekledikten sonra yumuşak bez yardımı ile kurulanarak yapılan temizliğin çok etkili olduğunu görüyoruz. Bunun dışında granit parlatıcı solüsyonlar satın alarak ta beyaz granit mutfak tezgahlarınızı parlatabilirsiniz. Satın aldığınız solüsyonu damla damla olacak şekilde tezgahınızın üzerine dökün ve yedire yedire tezgahınızı silin.

Beyaz Mutfak Gri Granit Tezgah

Beyaz mutfak gri granit tezgah yapımı ile ülkemizde ve ülkemiz dışında yaptığımız onlarca örnekle adımızı altın harflerle yazdırdık. Son kullanıcı memnuniyeti oranları ile Türkiye’de iddialı ve öncü firmalardanız. Birlikte tasarımlandırabileceğimiz onlarca örnek model için buyurun buradayız. Beyaz Mutfak Dolabı Granit Tezgah uygulamalarımızda kullandığımız gri granit mutfak tezgahlarımız ile harika sonuçlar almaya devam ediyoruz.

Beyaz Granit Mutfak Tezgah Fiyatları

Beyaz granit tezgah ve kaseli, lavabolu ve daha birçok aksesuar malzemeleri ile ürettiğimiz beyaz granit metre fiyatı m2 ya da metre tül cinsinden ve talep ettiğiniz metraj üzerinden hesaplanmaktadır.

Evlerinizi ve dilediğiniz her alanda Allah’ın bahşettiği eşsiz güzellik olan beyaz granit taşını birlikte paylaşalım,  taşın suyunu çıkaran usta ellere emanet edin.

 

Granit Beyaz Rengi 

Granit beyaz rengi kullanıldığı alanlara kattığı aydınlık ve ferahlık ile, ayrıca ışığı yeterince alamayan ortamlarda içeriyi aydınlatan görüntüsü ile en çok tercih edilen ürünlerden. Granitin sağlamlığı ve parlak yapısı, kullanıldığı ortamlarda zengin ışık yansımaları ve doğallığın saflığı ile insanın aklını başından alır. Beyaz granit renkleri, kullanım alanları çok geniştir. Özellikle evlerde beyaz granit zemin, beyaz granit merdiven ve beyaz granit mutfaklarda çok kullanılıyor. Beyaz mutfağa hangi renk, granit beyaz rengi ve aydınlığı sevenler için tabii ki beyaz granit uygulamaları tercih ediliyor. Tezat renklerde de, beyaz mutfağa siyah renk granit uygulamaları da yaptığımız oluyor. Ayrıca beyaz dolaba hangi renk, granit beyaz doğal granit uygulayarak zirve noktada beyaz kombinasyonu ile tamamlıyoruz. Beyaz uyumlu sakin ve sade gibi gösterse de aslında, özellikle beyaz granitte asaletin ve ihtişamın bir tarifi olarak ortaya çıkıyor. Bu sebeple, ev dekorasyonu ile uğraşan iç mimarlar, Beyaz Graniti sağlamlığı, görsel bütünlüğün sağlanmasındaki zarafeti ve renk çeşitliliği gibi sunduğu seçeneklerden dolayı çok kullanıyorlar. Beyaz mutfak dolabına uygun granit renklerin bulunması hususunda, özellikle kataloğumuzda bulunan Kashmir White Granit ve tezat renk olmasına rağmen Star Galaxy Granit ürünümüzün harika sonuçlar ortaya koyduğunu görüyoruz. İç mimar arkadaşlarımızın ülkemize kazandırdığı yeni beyaz granit uygulama alanları da hizmet alanlarımızın genişlemesine sebep olmakta ve ürün yelpazemize katkılar sunmaktadır. Sektörümüze hizmet eden bütün kıymetli insan ve kuruluşlarla yaptığımız ahenkli ve uyumlu çalışmalarla piyasamızın saygın kuruluşu olarak hizmet vermeye devam etmekten gurur duyuyoruz. Beyaz granitin en güzel yansımaları için buradayız, bekliyoruz. Son olarak ta müşterilermizden gelen Net Beyaz Granit var mı sorusuna Düz Beyaz Granit asla Doğal granit olarak bulunmamaktadır diye cevap veriyoruz.

Beyaz Granit Fiyatları

Doğal beyazın en güzel parçası, büyüleyici güzellik, aydınlığın sembolü ve simgesi olan Beyaz granit fiyatları birbirinden oldukça farklıdır. Beğendiğiniz ürünü seçip, toplam metraj bilgisi ile bizlere ulaşarak o ürün hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sizlerde Granices kalitesi ile tanışarak memnun müşterilerimiz arasında ki yerinizi alın.

Beyaz granit fiyatları 80 TL den başlayan fiyatlarla ve sunulan onlarca ürün yelpazesi ile ezber bozuyor. Beyazın saflığını odalarınıza taşıyarak, en naif sonuçlarla sadeliğin ihtişamını önünüze seriyor. White Crystal Granit, Colonial White Granit, White Rose Granit, G603 Granit, Eser White Granit, Sl White Granit, Pi White Granit, Netenz Granit, Nehbandan Granit, Bianco Sardo Granit, Kashmir White Granit örneklerimizden bazıları olarak ön plana çıkıyor. Model ve çeşitlerimizin en çok kullanıldığı yerlerden olan, beyaz granit zemin fiyatları metre tül üzerinden hesaplanarak işçilik dahil fiyatlarımız ile son kullanıcıya en güzel uygulamalar ile sunuluyor. Beyaz yer granit fiyatları sizleri maddi açıdan yormadan sağlam, güvenilir ve zarif uygulamalarla kucaklıyor. Bina, ev ve yapılarınızı Allah’ın bahşettiği eşsiz güzelliklerini birlikte paylaşmak için taşın suyunu çıkaran usta ellere emanet edin.

Beyaz Granit Leke Nasıl Temizlenir?

Beyaz granit leke nasıl temizlenir, öncelikle beyazın doyumsuz güzelliği banyolarda, mutfaklarda ve yerlerde daha çok tercih edilen renlerden. Tabii ki beyaz çabuk kirlenir, bu sebeple özel ürünlerin özel bakımı oluyor. Ama bizim şansımız şu ki, granit kolay kolay çizilmeyen, aşınmayan, yıpranmayan ve bozulmayan yapıya sahip bir ürün olduğundan, temizlik yaparken de birçok farklı uygulama ile temizlik ve bakım yapabilmekteyiz. En güzel temizlik doğal yollarla yapılan aşırı kimyasalların kullanılmadığı temizlik diyoruz. Bu bağlamda bulaşık deterjanı, sıvı sabun, bulaşık makinası parlatıcısı sprey şeklinde sıkılarak temizlenmesi gibi uygulamalarla harika sonuçlar alabilirsiniz. Şu soru sık sık soruluyor “beyaz granit olur mu ve var mı?” En güzel beyaz granit örneklerini bulabileceğiniz, ve detaylı bilgi alabileceğiniz internet sitemize ve fabrika satış mağazalarımızla sizleri bekliyoruz.