Beyaz Granit Fiyatları ve Beyaz Granit Çeşitleri


Beyaz Granit

Volkanik bir taş olan granit, dayanıklı ve güçlü yapısı ile öne çıkar. Bu doğal taş, kuvars ve feldspatın yoğunlukta olduğu çeşitli minerallerden oluşur. İçerisinde bulunan minerallerin yoğunlukları ise granitin siyah, gri pembe, beyaz gibi renkler almasına neden olur. Beyaz granit de renk ve ürün olarak en çok tercih edilen granit çeşitleri arasında yer alır. Periyodik bakımlara ihtiyaç duymaması, diğer taşlara göre üzerinde bulunan cilayı daha uzun süre koruyabilmesi, ısı ve çiziklere karşı direnç göstermesi, çizilmeye ve yıpranmaya karşı dayanıklı olması bu ürünün tercih edilirliğini ve de popülaritesini artırır. Diğer renklerle başarılı bir şekilde uyum yakalaması, ürünler arasındaki görsel bütünlüğü zarif ve şık bir şekilde tamamlaması da beyaz granit ürünlerinin pek çok mekânda karşımıza çıkmasındaki önemli nedenler arasında yer alır. İç ve dış mekânlarda, ofis ve çalışma alanı tasarımlarında ferah ve aydınlatıcı bir görüntüye sahip olmak isteyen bireylerin ilk tercihleri arasında yer alan beyaz granit çeşitleri, şık ve etkileyici çizgileriyle kullanıma sunulur

 

Beyaz Granit Fiyatları

Evlerin ve dış mekânların şıklığını başarı ile tamamlayan beyaz granit fiyatları, ürünlerin özeliklerine göre farklılık gösterir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde hemen her türlü dekorasyon ve iç yapı malzemesi alanında kullanılabilir. Beyaz granit fiyatları; satın alınacak ürünün ölçüsü, kalınlığı ve ebatları gibi özelliklerinden de etkilenir. Talebe göre metre tül veya metre kare üzerinden değerlendirilir ve işçilik değerleri de hesaba katılarak farklı fiyat aralıklarında satışa sunulur. Her bütçeye uygun beyaz granit ve yeşil granit çeşitleri ve fiyatları ile ilgili bilgilere Granicies üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürünler hakkındaki detaylı özellikleri öğrenebilir ve bu ürünlerin kullanımlarına dair merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarına tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Beyaz Granit Çeşitleri

Şıklık ve uyumu ile bulunduğu her ortamı güzelleştiren ve parıldayan bir görünüm kazandıran beyaz granit çeşitleri oldukça fazladır. Renk tonlarına, ithal veya yerli olmasına ve diğer pek çok özelliğe göre çeşitli kategorilere ayrılır. Bu kategorideki ürünler Sl White Granit, Pi White Granit, Kashmir White Granit, Aksaray Yaylak Granit ve White Rose Granit gibi çeşitli isimler alırlar. Her bir ürün farklı bir fiyat aralığına ve farklı özelliklere sahiptir.

Kashmir White Granit ürünü, ısı yalıtımı yüksek ve uzun ömürlü bir kullanıma sahip olması ile öne çıkar. Aynı zamanda dikkatleri üzerine çeken beyaz tonu, kaşmirin güzelliğini ve şıklığını da kullanıcıları ile buluşturur. Ürün, Hindistan’dan ithal edilir.

Violet Granit ürünü, en özel seriler arasında yer alıp renkleri ile diğer ürünler arasından ayrılır.

Aksaray Yaylak Granit, griye dönük renk tonu ve uyumlu deseni ile mutfak ve banyolarınızın dekorasyonu ile başarılı bir bütün oluşturur.

Ezine Granit, çeşitler arasında bütçelere uygun olması özelliği ile dikkatleri üzerine çeker. Sık tercih edilen ürünlerden birisi olmakla beraber zemin ve döşeme, masa ve sehpa, lavabo gibi pek çok alanda da beğeni ile kullanılır. Bu ürün aynı zamanda yerlidir.

Copacabana Granit, şık ve modern görüntüsü ile öne çıkan ürünler arasında bulunur. Fiyat skalasında ortalarda yer alan bu çeşit, zengin ve farklı görünen ürünlere sahip olmak isteyenlerin tercihleri arasındadır.

Labradorite Bianco Granit ise ithal edilenler kategorisinde yer alır. Ölçü, kalınlık ve ebatlara göre farklı fiyat aralığına sahip olan ürün Brezilya’dan ithal edilir. Pek çok alanda ve mekânda kullanılabilir ve benzersiz renk tonu ile diğer ürünlerden ayrılır.

Colonial White Granit, Hindistan’dan ithal edilen bir diğer üründür. Sade ve beyaz tonunun ön plana çıktığı görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken granit çeşidi; merdiven, basamak, tezgâh ve lavabo gibi çeşitli alan ve mekânlarda başarı ile kullanılır. Yaşam alanlarına sade ve şık bir görünüm kazandıran beyaz granit çeşidi, en çok beğenilen ürünler arasında yer alır.

Bunlara ek olarak Viscont, Eser White, Brujet, Meşhed, Bianco Sardo Beyaz Granit çeşitleri de iç ve dış mekan tasarımında tercih edilir. Özelliklerine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olan beyaz granit çeşitleri arasından zevkinize ve bütçenize en uygun ürünü, Granices ayrıcalıklarından faydalanarak kolayca satın alabilir, avantajlı ödeme seçenekleri ile ekonomik bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Mutfak, banyo, iç veya dış mekânlarınız için beyaz granit modelleri ve çeşitlerini kullanarak şık ve sade bir çizgi yakalayabilirsiniz.

Beyaz Granit Kullanım Alanları

Beyaz ve Siyah granit şık ve modern dokusu ile pek çok alanda tercih edilen bir üründür. Mutfak tezgâh ve lavabolarında beyaz granit çeşitleri kullanarak, yaşam alanınıza aydınlık bir görünüm kazandırabilirsiniz. Banyo fayansları ve lavabolarında kullanılan beyaz granit, duruluk ve temizliği çağrıştırması yönüyle dikkatleri üzerine çeker. İç mekânlarınızdaki kullanımları sadece banyo ve mutfaklarla sınırlı değildir. Şömine, masa ve sehpa, iç mekân merdiveni gibi pek çok yerde beyaz granit çeşitleri kullanabilirsiniz. Ayrıca bina duvar ve cephe kaplaması, yer döşemesi alanlarında da sıklıkla tercih edilen granit çeşidi ile ev, ofis ve işyerlerinizde modern bir tarz ve sade dokunuşlar yaratabilirsiniz. Yılların deneyim ve tecrübesini sizlere ulaştıran Granices ile iletişime geçerek beğendiğiniz beyaz granit çeşidi hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz. Avantajlı fiyat seçenekleri, alanında uzman bir ekip desteği ve kaliteli ürün yelpazesi ile hizmet sunan Granices ayrıcalıklarından faydalanabilir, yaşam alanlarınızda kalitenin ve şıklığın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Beyaz Granit Blok

Geniş bir kullanım alanına yayılan beyaz granit blok ürünleri zarif dokusu ve hijyenik parıltısı sebebiyle tercih edilmektedir. Özellikle mutfak ve banyo tezgahlarına ek olarak cephe tasarımlarında da kullanılmaktadır. Parlak ya da cilalı olarak gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz beyaz granit blokların farklı model ve renk tonları bulunmaktadır. Koyu gri homojen, mor ve beyaz renkli desenlerin göz kamaştırıcı görünümüne sahip olabilirsiniz.

Şıklık ve zarafet sunmasının yanı sıra beyaz granit blokların sağlam ve uzun ömürlü bir yapıda olduğunu da eklememiz gerekiyor. Dekoratif ve inşaat yapılarının gözde ürünleri arasında yer alan bu ürünlerin doğal taş olması sebebiyle hijyenik bir kullanım sunması da kaçınılmaz olacaktır. Güncel yapı piyasasındaki doğal taşlar arasında ekonomik fiyatlarına sahip olması da tercih konusunda ekstra bir etken sayılabilir.

Beyaz Granit Blok Fiyatları

Doğal taşların üretim aşamasının titiz ve detaylı bir süreç sonrasında satışa sunulduğu bilinmektedir. Firmamızın granit ürünleri konusunda müşterilerine avantajlı fiyat seçenekleri sunduğunun altını çizmeliyiz. Söz konusu beyaz granit blok fiyatları ile ilgili olarak kesin ve net bir saptamada bulunmak için titiz bir araştırma gerçekleştiriyoruz. Satın alınacak ürünün ölçüleri, modeli, rengi ve kullanım alanındaki diğer unsurlar değerlendirecek ve siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmayacak bir fiyat belirleyeceğiz. Firmamıza ulaşabilir ve beyaz granit blok ücretlerine dair merak ettiğiniz her konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.