Beyaz Mermer Çeşitleri ve Fiyatları

Bej Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.


Bulunduğu ortama ferah bir hava yayan, barışın, güzelliğin rengi beyaz mermer çeşitlerimiz ile berraklığın güzelliğini yakalayın. En doğru tercihi yapmanın zamanı geldi minimal, Retro, modern, klasik bir görünüm kazandıracak modellerimiz arasından sizlere en uygun olanı seçerek doğanın en sunduğu en özel taşlar arasında yer alan mermerin güzelliği ile yapıları, evlerinizi, cepheleri buluşturun. Güzeli bir ev herkesin hakkı, bu güzelliği bizimle yakalayabilmeniz için sizlere fiyat avantajı sağlıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz fiyatlardan yararlanarak, istediğiniz renge, modele sahip olun. Mermer alanında bilginiz yoksa bu alanda 12 yıllık tecrübeli ekibimizden yardım almaya ne dersiniz? Sizleri en doğru renk tonu, model ile buluşturalım.

Beyaz Mermer Ocakları

Kristal yapı da çıkan güzelliğin ham maddesini Beyaz mermer ocakları üzerinde işliyor oradan fabrikamıza yönlendiriyoruz. Fabrikamız da bu alanda eğitim almış, deneyimli ekibimiz aracılığı ile mermerlere son şeklini, modelini veriyoruz. Her mermer çıkarıldığı bölgeye bağlı olarak karakteristik özellikler gösteriyor elbette tam kontrol sağlamanın mümkün olmadığı m ve teknolojinin içi içe geçtiği pürüzsüz mermer modellerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Ülkemizin en kaliteli mermer ocakları şu bölgelerdedir: Uşak, Uludağ, Muğla, Milas, Marmara, Kemalpaşa ve afyon Türkiye’nin en çeşitli, en güzel coğrafyalarından gün yüzüne çıkan güzelliklere ulaşmak ve Granices kalitesi, güvencesiyle tanışmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Beyaz Mermer Çeşitleri

Temiz bir görünüm, aydınlık bir ortam, mekan yaratmak istiyorsanız beyaz mermer çeşitleri ile tanışmalısınız. Elbette öyle sıradan renklerin sizleri açacağına inanmıyoruz biz müşterilerimizi her zaman en kalitesiyle buluşturuyoruz bu yüzden dekoratif, özel üretim mermerlerimiz ile tanışmalısınız. Siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen çeşitlerimiz şu şekildedir:

 • Afyon Menekşe Mermer: Yapısı sayesinde menekşenin zarafetini, canlılığını yakalamanın formülü siz değerli müşterilerimize sunar.
 • Afyon Şeker Mermer: Evine canlılık katmak isteyen müşterilerimiz için özel olarak üretilmiştir.
 • Afyon Violet Mermer: İnceliklerin, güzelliklerin hayat bulduğu, Violet deseni ile evinizi buluşturmaya ne dersiniz? En dekoratif modellerimiz arasında yer alan özel ürünümüz.
 • Marmara Panda Mermer: Düzeni, kontrolü temsil eden özel tasarımımız.
 • Milas Beyaz Mermer: İçinde belirli bir karmaşayı barındıran beyazın en farklı tonunu yakalayın.
 • Uludağ Beyaz Mermer: Sonsuzluktan arta kalan güzelliğin mermer hali.

Size sunduğumuz bu özel tasarımların haricinde kendi zevklerinize göre tercih edebileceğiniz çeşitlerimiz; Kemalpaşa beyaz mermer, Uşak, Marmara pijama mermer, bej mermer, beyaz çizgili mermer, ege, gri damarlı, simli mermer modellerimizi de tercih edebilirsiniz. Sizlere en iyi deneyimi sunacak bu harika ürünlerle tanışmak, fiyat bilgisi, detaylara vakıf olmak için 7 gün 24 saat bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Mermer Kullanım Alanları

Doğanın sunduğu bu güzellik pek çok sektöre, pek çok ürüne hayat verir. Granices mermer olarak sizlere sunduğumuz kaliteli mermerler ile istekleriniz doğrultusunda, ürünleri, yapıları, evleri dekoratif mermerin güzelliği ile buluşturmaya devam ediyoruz. Beyaz mermer kullanım alanları şu şekildedir:

 • Tezgahlar
 • Sehpalar
 • Banyolar
 • Fayanslar
 • Seramikler
 • Merdiven Basamakları
 • Masalar

Tüm bunların yanı sıra cephe kaplama, zemin döşeme ve diğer döşeme işlemlerinde rahatlıkla kullanılabilir çeşitler arasında yer alır. Daha iyi bir şekilde bilgi almak ve modellere uygun kullanım alanlarını keşfetmek için tek yapmanız gereken uzman kadromuzla iletişime geçmek. Onlar tüm işlemler hakkında sizleri en ince ayrıntısına kadar bilgilendirecektir.

Beyaz Mermer Fiyatları

En kaliteli mermerlere, en uygun fiyatlardan sahip olmak için doğru yere geldiğiniz. Granices kalitesi, güvencesi ile aykırı, dekoratif, modern modelleri keşfe çıkın. Her zaman uygun fiyat avantajından yararlanarak uzun zamandır arzuladığınız dekoratif görünümlere daha hesaplı şekilde kavuşun. İsteklerinizi, arzularınızı ertelemeyin çünkü tüm bunlar için gece gündüz demeden çalışıyorsunuz bu yüzden güzelliği evinize kazandırmanız için en uygun fiyatları sunuyoruz. Ürünlerimiz de belirlediğimiz fiyat aralığımız metre kare başı 40 TL’den başlayıp 245 TL’ye kadar çıkmaktadır. Kullanacağınız mekana, yapıya bağlı olarak, model değişikliği, mermer çeşit skalanız farklılık gösterebilir. En beğendiğiniz modelleri, kullanacağınız alanı ve ölçüyü uzman kadromuzla paylaşarak en doğru bilgiyi en hızlı şekilde alabilirsiniz. Dünyanın sizleri sunduğu en güzel maddeden üretilen, en güzel modeller ile evinizi istedikleriniz doğrultusunda şekillendirin.

Beyaz Mermer Plakalar