Bilecekten tüm Türkiye’ye yayılmayı başaran en doğal güzellik, Bilecek mermer modellerimiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. Yüksek kalite standartları ile geliştirdiğimiz, özel dizayn ürünlerimiz ile sektöre yön veriyoruz. Mermer sektörüne yön veren firma olarak her zaman müşterilerimize en iyi deneyimi sunuyor ve memnuniyetlerini kazanıyoruz. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden sadece bir adım uzaktasınız. O adımı atarak Granices kalitesi ve güvencesi ile tanışabilir en iyi hizmeti, en uygun fiyatlardan alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve sizlere sunduğumuz uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bizlerle iletişime geçin. Bilecekten çıkan bu doğal güzelliği daha yakından deneyimleyin, özel dekoratif parçalar ile buluşun. Yapılarınızı güzelleştirin.

Bilecik Mermer Ocakları

Yüksek kalite standartlarına uygun ürünler için üretebilmek için en iyi hammaddeye sahip olmak zorundasınız. Granices olarak Bilecekte yer alan kaliteli mermer ocaklarını elimizde bulunduruyoruz. Personelimiz tarafından çıkartılan hammaddeyi yine deneyimli personelimiz ve dizayn ekibimiz yardımıyla fabrikalarımızda ürün haline getiriyoruz. Son halini verdiğimiz tasarım harikası ürünlerimiz böyle bir yolculuğun ardından sizlerle buluşuyor. Tecrübe, deneyim, kalite, güven ile siz değerli müşterilerimize iyi hizmet, dekoratif ürünler sunuyoruz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve uygun fiyat avantajından yararlanmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Uzman kadromuz sizleri her konu da en detaylı şekilde bilgilendirecektir. Daha fazla vakit kaybetmeden en doğru bilgiyi alın.

Bilecik Mermer Çeşitleri

Doğru tercihi yapın, en kaliteli Bilecik mermer çeşitleri ile tanışın. Özel tasarım ürünlerimiz ile sizlere en doğal zarafeti, doğadan gelen güzelliği, özel tasarımlarımızı sunuyoruz. Sunduğumuz tüm ürünler bölgenin karakteristik mermer özelliklerini taşır. Mermer’in doğallığını bozmadan sizlere yüksek kalite standartlarına uygun ürünler sunarız. Bu sayede mermer sektörünün en çok tercih edilen firması olma unvanına sahibiz en çok tercih edilen ürünümüz ise Bilecik bej mermer, karakteristik yapısı, dayanıklılığı, dekoratif görünümü ile ün salmış mermer ürünümüz olarak bilinir. Hadi sizlerde en harika ürünlere, en uygun fiyatlardan ulaşın vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin evinizde güzelliği yakalayın.

Bilecik Mermer Kullanım Alanları
Premium ürün segment grubuna giren Bilecekten evlerinize kazandırdığımız güzel mermer çeşitleri, pek çok farklı kullanım alanına yayılmıştır. Özellikle Bilecik modellerimiz tasarımlara ilham kaynağı olmaya, tasarımlarda ve dekorasyonlarda kendine yer edinmeye devam ediyor. Uygun fiyatı, kalitesiyle göz dolduruyor.

Yaygın olarak Bilecik modellerinin kullanımları şu şekildedir:

Sehpalar,
Banyolar,
Masalar,
Sandalyeler,
Mutfak tezgahları,
Mezarlıklar,
Zemin döşeme, cephe kaplama işlemlerinde de en çok kullanılan modeller olma unvanına sahiptir bu harika modeller. Fiyat aralığı ise oldukça avantajı bir şekilde başlar. Metrekare başı 50TL’den başlar. Fiyat mermerlerde değişkenlere bağlı olarak artıp, azalmaktadır en doğru fiyatı almak için tek yapmanız gereken ise uzman kadromuzla bağlantı kurmaktır. 7 Gün 24 saat sorularınızı en iyi şekilde yanıtlıyoruz. Durmayın, arayın.