Burdur Mermer Ocağımız ve Fabrikamız

Burdur Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.


Dünya’nın en değerli mermer hammaddesi Burdur’dan çıkıyor. Buradan çıkan en özel ürünlerimizi dünyaya pazarlıyor ve siz değerli vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Ruha dokunan güzellik, doğanın en güzel parçaları, dekorasyon zevkinizi arşa taşıyacak en güzel modelleri sizlerle buluşturuyoruz. Ay yüzeyden daha berrak, en parla geceden daha saf, yüksek kalite standartlarına uygun modellerimizle tanışarak sizlerde harika bir deneyim yaşamayı başlayın. On altı yıla aşkın süredir bu sektörde, müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Bu sayede sektörün lider firması olmayı başardık ve getirdiğimiz kalite standartları ile sektöre yön veriyoruz. Sizlerde Granices kalitesi ve güvencesi ile tanışmak için acele edin. Müşteri destek hattımızı arayarak, daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Burdur Mermer Ocakları

Burdurun farklı köylerinde ve farklı bölgelerinde yer alan onlarca ocağımızdan çıkan en kaliteli mermer hammaddesi öncelikle Burdur mermer ocakları noktalarımızda bir araya getiriyoruz. Daha sonra topladığımız yüksek kalite standartlarına uygun hammaddeyi, fabrikalarımıza gönderiyoruz. Fabrikamızda uzman kadromuz, deneyimli personelimiz ve alanında en iyisi olan dizayn ekibimizle mermere son halini veriyoruz. Mermerin karakteristik özelliklerini koruyor, dayanıklılık kazandırıyor ve dekoratif modellerimizi oluşturuyoruz. Daha özel modeller ile daha iyi bir mermer deneyimi, daha uzun süreli kullanımın keyfini çıkartıyorsunuz. Daha fazla vakit kaybetmeden Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışmalısınız çünkü bizler, siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmakla kendimizi yükümlü hissediyoruz. Bu anlayışla Türkiye’nin en kaliteli mermer firması olmayı başardık.

Burdur Mermer Çeşitleri

Ayın saflığında, gecenin güzelliğinde en gizli düşlerin, hayat bulmuş hali, en özel Burdur mermer çeşitleri siz değerli müşterilerimizin huzurunda. Beğendiğiniz modelleri hemen sipariş edin, uygun fiyat avantajından yararlanın evinizi en güzel mermerlerle buluşturun. Fark yaratan bu doğal güzelliklerle tanışarak dekorasyon zevkinizin kayıp halkısını bulmanın mutluluğu ile tanışın. En çok tercih edilen Burdur mermer modelleri şu şekildedir:

  • Botticino Mermer: Pürüzsüz yüzeyi, kendine has renk tonuyla en güçlü ressamların bile elinden çıkamayacak doğal güzellikleri üzerinde barından en özel modellimizdir.
  • Burdur Bej Mermer: Derin anlamların, en güzel modeli, büyüleyici bej renginin hayat bulduğu mermer modelimiz.
  • Diana Royal Mermer: Kraliyet ailelerinin, en çok tercih ettiği model, şimdilerde sizlerle buluşuyor.

Elbette daha birçok modellimiz bu kategori üzerinde sizler için listenelecektir. Hoşunuza giden modeli sipariş etmeyi unutmayın.

Burdur Mermer Kullanım Alanları

En özel modeller olarak sarayları yapıları süslemiş olan Burdur’un en kaliteli mermerleri pek çok kullanım alanına yayılmayı başarmıştır. Estetik bir kaygı güden her ruhun, güzel bir görünüm yaratmasında aracı olmuştur. Şimdilerde bu güzelliğe ulaşmanın en kısa yolu Granices üzerinden geçer. Budur mermer kullanım alanları şu şekildedir.

  • Sehpalarda,
  • Masalarda,
  • Banyolarda,
  • Mutfak Tezgahlarında,
  • Merdivenlerde

Tüm bunlara ek olarak zemin döşeme, cephe kaplama ve basamaklar içinde fazlasıyla tercih edilmektedir. İhtiyaçlarınıza göre özel üretim yapıyoruz bu yüzden belirli bir net fiyat aralığı vermek mümkün değil. Yine de metrekare başı 45TL’den başlayan 205 TL’ye kadar fiyatlarımız değişiklik gösterebilir elbette çok daha ucuzu getirebilir çünkü sipariş verirken çok fazla değişken mevcuttur. En hesaplı fiyatlardan haberdar olmak ve daha detaylı bilgi almak için uzman kadromuzla şimdi iletişime geçin.