Bursa’da dünyaya ulaşan en güzel ürünleri siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. En gelişmiş, en farklı tasarım ve dizayn çizgilerinin kullanıldığı bu harika modeller ile dekoratif bir güzellik yakalayın. Tasarımları ile dünyada ilgi görmeyi başarmış ürünlerimizi keşfet çıkın. Sizin için hazırladığımız bu özel seçkiden yararlanarak özel bir doku deneyimi yaşayabilir, harika bir görünümü evinize, iş yerinize, ofisinize ve yapılarınıza kazandırabilirsiniz. Özel seçkimiz Retro, modern, minimal, Vintage tasarım düzenleri ile mükemmel uyumu yakalamanızı sağlar. Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışın, karlı çıkın. Daha ayrıntılı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için uzman kadromuzla iletişime geçin. Sorularınızı 7 gün 24 saat yanıtlıyor olacağız.
 

Bursa Mermer Ocakları

 
Bursa’nın farklı bölgelerine yayılmış olan özel mermer ocaklarından elde ettiğimiz hammaddeyi, son teknoloji fabrikalarımızda en iyi şekilde işliyoruz. Deneyimli personelimiz, uzman tasarım ekibimiz sizin için özel ürünlerimize son şeklini veriyor ve ardından ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Yüksek kalite standartlarına sahip Bursa mermer ürünlerimiz başta Türkiye olmak üzere, dünyanın pek çok noktasında ki müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen, tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. Harika bir keşif sizleri bekliyor, deneyim, kalite, kullanım ömrü açısından en iyi ürünleri keşfederek avantajlı çıkın. Dekorasyon zevkinizi en iyi şekilde tamamlayacak harika ürünlerle tanışarak doğal, çekici bir güzellik yakalamanın mutluluğunu yaşayın.
 

Bursa Mermer Çeşitleri

 
En farklı, en ayrıntılı, en özel çeşitleri keşfedin. Doğanın sunduğu karakteristik yapısıyla büyüleyen, zarafetin, saflığın, kalitenin şekil bulmuş hali Bursa mermer çeşitleri ile tanışın. Granices sizlere her zaman en kaliteli ürünleri sunar. Sunduğumuz ürün çeşitliliği ile zevklerinize göre en uygun modeli bulmanızı amaçlıyoruz.

En çok tercih edilen Bursa ilini özel mermer çeşitlerimiz ise şu şekildedir:

 
Bursa Emperador Mermer: Damarlı yapısı, renk tonajı ile büyüleyici güzellik.
Bursa Koyu Bej Mermer: Karanlığın içinde ki aydınlığı, iyiliği ve güzelliği temsil eden ürünümüz.
Bursa Light Emperador: Aydınlığın varoluşunu sembolik şekilde simgeleyen, en karakteristik mermer modeli.
Bursa bej mermer, Kemalpaşa beyaz mermer modellerimiz de fazlasıyla tercih edilmektedir. Doğru tercihi yapmak ya da ayrıntılı bilgi alarak avantajlı fiyatlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçin.
 

Bursa Mermer Kullanım Alanları

 
Geniş ürün skalası, kalite, renk, model farkı sayesinde Bursa mermer kullanım alanları oldukça geniş bir sektöre ve alanlara yayılmayı başarmıştır. Kullandığı her alana güzellik katarak müşterilerimizin gönlünü fetih etmiştir. Oldukça özel ve nadide modellerdir. Tüm bunları bir kenara bırakırsak en çok kullanıldığı alanlar şu şekildedir:
 
Banyo
Lavabo,
Mutfak Tezgahları,
Masa,
Sandalye,
Sehpa,
Mezarlık,
 
 
Zemin döşeme, cephe kaplama, merdivenlerde de fazlasıyla tercih edilen modeller bulunmaktadır. Tamamen kişisel zevk ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak her zaman sizlere dekoratif bir görünüm sağlayacaktır. Bursa’nın en nadide mermerleri için fiyat aralığımız metrekare başı 45 TL’den başlayıp, 145 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Elbette net fiyat için çok fazla değişken bulunur bu yüzden en doğru fiyatı almak için ve avantajlı fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçin.