Çin Granit Çeşitleri ve Fiyatları

Çin Granit Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.

85.00
90.00
110.00
95.00

Çin Granit, oldukça fazla çeşidi vardır. Hangi çeşidini kullanmak istiyor olursanız olun kullanabilirsiniz. Çok geniş bir çeşitlilik önünüze sunduğundan dolayı doğal olarak sizlerde zevkinize hitap edenleri kullanmaya başlamış olacaksınız. Uygun fiyatlı şekilde sunulmaktadır. Granices.com sayesinde, granit modeli satın almak adına artık tonlarca masraf altına girmenize gerek kalmayacak. Ürünün, çiniye benzeyen kumlu bir özelliği bulunuyor. Parlak ve cilalı bir yüzeye sahiptir. Hem güçlü hem de sert bir yapıya sahiptir. Homojen renk karışımına sahiptir. Gri ve siyaha dönük bir karışımı vardır. Kumlu görüntüsü, ortamınıza ayrı bir dinamikliğin kazanılmasına yardımcı olur.

Gerek iç gerekse de dış mimari projelerde bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkün olacaktır. Zemin, parke, döşeme, basamak, merdiven, yağmur olukları gibi yerlerde de bu ürünü sorunsuz şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Renk dağılımının ise her plakaya bağlı olarak farklılık göstermektedir. Bakıldığında ürünün siyah, beyaz, gri ve kahverengi renkleri bulunuyor. Kırılmayan, çizilmeyen özelliği bulunuyor. Deforme olmadığından dolayı uzun seneler kullanmaya başlayabilirsiniz.

Performansı en güzel şekilde yerine getiren bir ürün olmayı başarıyor. Çin ocaklarından çıkartılır. Çin Cumhuriyeti topraklarından getirilen ürün olmaktadır.  Yer karoları, Pencere eşiği, kumlanmış, cilalı, eskitme gibi Çin Granit çeşitlerini bulabilmeniz mümkündür. Yalıtımı en güzel şekilde sağlayan ürün olmayı başarmaktadır. İstediğiniz ebat ve boyutlarda bu ürüne sahip olabilirsiniz.