yılda 120.000 m2 üretim

iLETİŞİM

Fabrikalarımızda En güzel Mermer , Granit , Traverten , Limra Taşı, Oniks ,Bazalt, Andezit taş blokları seçilerek Levhalar , Döşeme, Kaplama ve Merdiven Basamak Fayans Tezgah Üretimi Yapılmaktadır.

Ham halde, madenlerinden çıkarılan granit, mermer ve travertenlerin , işe yarar olması için fabrikamızda işlenmesi şart, plakalar ya da küp bloklar halinde kestiğimiz taşlar, alanında uzman kadromuz ile profesyonel şekilde işliyoruz. Kumlama, honlama, cilalama, yakma, fırçalama, patinatolama yaparak, teknik özelliklerine göre şekillendirdiğimiz taşların kalitesini arttırıyor, güzelliğine güzellik katıyoruz. Gerek yurt içi, gerekse yurt dışı kontaklarımız sayesinde pek çok farklı granit mermer traverten ocağından temin ettiğimiz, eşsiz güzellikteki taşları , her birinin yapısına uygun şekilde işleyerek kullanılabilecek hale getiriyoruz ve bu granitleri dünyaya pazarlıyoruz. Ürettiğimiz bu mermerleri granitleri, travertenleri, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerekli ebatlarda hazırlıyor, isteğe göre farklı formlarda biçimlendiriyoruz.Her taş kendi yapısına uygun ve kullanılacak alana en uyumlu teknik ile işliyoruz. Sanayi tipi fabrika makineler ile gerçekleştirdiğimiz bu uygulamalarda taşı çok daha kaliteli ve işlevsel hale dönüştürüyoruz.

Mermer Granit Traverten Oniks Fabrika

Üretimde rekorlar kıran doğal taş markası, Granices olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en kalite hizmeti sağlıyoruz. Doğal taş sektörünün Türkiye’den, dünyaya açılan markası olarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyor, en iyi hizmeti veriyoruz. Fabrikamızda kullanmakta olduğumuz ileri teknoloji araçlarımız, deneyimli personelimiz, uzman dizayn ekibimizle mermer, granit, traverten, oniks ürünlerimizle zarafet ile göz dolduran, doğal, yüksek kalite standartlarına uygun ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz. Özel olarak hazırladığımız seçkimizde farklı renk tonlarından ürünlere, farklı karakteristik yapıya sahip doğal taşlara yer verdik. Bu seçkiden beğendiğiniz ürünü keşfederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mermer, granit, traverten, oniks fabrika bölgelerimiz İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Afyon, Burdur, Marmara üzerinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kaliteli hammaddesini her bölgenin kendine has türlerinin çıktığı en iyi ocaklarımızdan temin ediyoruz. Müşterilerimize her zaman tam destek sağlıyoruz. Sipariş öncesi, sipariş sırasında ve sonrası tüm sorularınızı, isteklerinizi yanıtlıyor, iyi bir müşteri deneyimi sunuyoruz. Granices kalitesi ve güvencesi ile tanışarak sizlerde memnun müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın.

Mermer Granit Traverten Oniks Fabrikaları

Her doğal taşın, birinci sınıf kalitede çıktığı kendine ait bölgesi vardır. Ocaklarımızı ve fabrikalarımızı bu bölgelerin etrafına kurduk. Mermer fabrikalarımız, ocaklarımız, granit fabrikalarımız ocaklarımız, traverten fabrikalarımız, ocaklarımız, oniks ocak ve fabrikalarımız hammaddenin çıktığı bölgeler üzerindedir. Bu sayede ürünleri en hızlı şekilde işleyip, katma değer katıp, son halini vererek üretmeye hız kesmeksizin devam edebiliyoruz. Ürünlerimizi sizlere özel bir seçki olarak sunuyor farklı renk tonları, karakteristik özellikleri, sağladığı avantajlara göre sıralıyor, uygun fiyat avantajı sağlıyoruz. Fabrikalarımızın dağlımı şu şekildedir:

Mermer Fabrikalarımız          

Özenle geliştirdiğimiz, dekoratif görüntüleriyle büyüleyen, zarafeti ve dayanıklılığı ile uzun ömürlü kullanım, uygun fiyat avantajı sunduğumuz mermer çeşitlerimizin sizlere ulaşmadan önce geçtiği fabrikalar şu şekildedir:

 • Afyon Mermer Fabrikaları: Afyon mermer ürünlerimizin, afyon ocaklarımızdan çıkan hammaddeyi işlemekte kullandığımız fabrikamız.
 • Burdur Mermer Fabrikaları: Son teknoloji araçlarla, en özel türlerin işlendiği fabrikamız.
 • Marmara Mermer Fabrikaları: Uzman kadromuz, deneyimli dizayn ekibimizle ürünlerin son şeklini aldığı fabrikamız.

Fabrikalarımız bunlarla sınırlı değildir. Deneyimli kadromuz İstanbul, Ankara ofisinden yönettiği bu süreçte Denizli, Aksaray gibi büyük ocakları ve fabrikaları da denetler.

Traverten Fabrikalarımız

Traverten en etkileyici doğal taşların başında gelir. Traverten fabrikalarımızın dağılımı ise şu şekildedir:

 • Denizli Traverten Fabrikaları
 • Afyon Traverten Fabrikaları
 • Sivas Traverten Fabrikaları

Bunlara ek olarak üretime destek olan pek çok fabrikamız bulunmaktadır.

Granit Fabrikalarımız

Doğanın en güzel Granit mermerlerin şekil aldığı fabrikalarımız ise şu illerde bulunmaktadır:

 • Aksaray Granit Fabrikaları
 • Giresun Granit Fabrikaları
 • İzmir Granit Fabrikaları

İle soyut güzelliğin şekil bulmuş formunu siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Granit çeşitlerimiz ile sektörün birincisiyiz çünkü bizler granit modellerimiz için yurt dışında hammadde ithal ediyor, son teknoloji araçlarımız ile bu hammaddeye katma değer katarak özel ürünler haline getirip ihracat yapıyoruz.

Oniks Fabrikalarımız

En sıcak taş, en sıcak renkler, aydınlık bir görünümün, sunan oniks taşların son ürün haline geldiği, yüksek kalite standartların uygun olarak sunduğumuz oniks fabrikalarımız şu şekildedir:

 • Antalya Oniks Fabrikaları
 • Ağrı Oniks Fabrikaları
 • Eskişehir Oniks Fabrikaları
 • Kırşehir Oniks Fabrikaları

Üzerinden işlediğimiz en özel ürünlerimizi dünyaya pazarlıyoruz.

Mermer Granit Traverten Oniks Kesim Fabrikası

Mermer granit traverten oniks kesim fabrikası ile müşterilerimizin, ihtiyaçlarına göre en uygun çözümleri üretiyoruz. Bu alanda uzman personelimiz, ihtiyaç duyulan ölçülerin kusursuz bir şekilde kesilmesini sağlıyor. İhtiyaç duyulan sayıda, ihtiyaç duyulan ürünün kesimi tamamlandığında, ileri teknoloji kontrol araçlarımızla herhangi bir hata olup, olmadığını kontrol ediyoruz. Tüm kesim kusursuz bir şekilde tamamlandığına dair onay alındığında ise müşterimizin talepleri doğrultusunda satın aldığı ürünleri kusursuz bir şekilde teslim ediyoruz. Kesim fabrikalarımız siz değerli müşterilerimiz için durmaksızın çalışıyor. Her zaman en iyi hizmeti Granices ayrıcalığı ile alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mermer Granit Traverten Oniks Taş Fabrika

Geliştirmiş olduğumuz ölçü ve modeller Mermer granit traverten oniks taş fabrika merkezlerimiz üzerinde son halini alıyor. Doğru müşteriyle buluşana kadar özel üretim ürünlerimiz depolarımıza gönderiyor. Siparişleri ise buradan müşterilerimize iletiyoruz. Yılda 120.00m2 üretim gerçekleştirerek sektörün liderliğini elimizde bulunduruyoruz. Ürünlerimizin büyük bir kalemi yurtdışına hizmet ederken, yurtiçi hizmeti de es geçmiyoruz. Türkiye’de hizmetimize ihtiyaç duyan müşterilerimize her zaman en kusursuz hizmeti veriyor onları doğal taşların güzelliği ile buluşturuyoruz. Yüksek kalite standartlarına uygun, kusursuz, uzun ömürlü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve Granices olarak sunduğumuz avantajlı fiyatlardan yararlanmak için profesyonel müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.