Füme Granit Fiyatları ve Füme Granit Çeşitleri


Füme granit, bordo, vişne, kahverengi renkleriyle uyum sağlayan ve mekanlara zenginlik katan bu özel renk doğasıyla, ayrı bir deneyim sunmaktadır. Farklı, aykırı ve güçlü olmak için tercih edilen bu özel renk, aynı zamanda petrol mavisi, bordo, beyaz renkleriyle de uyumlu olup bu renklerle bir araya geldiğinde şık kombinler yakalanabilir. Ev dekorasyon, ofis dekorasyonu gibi yaşam alanlarında tercih edilmesi şıklığın ve estetiğin en güzel anahtarı olarak tanımlanır. Doğanın sunduğu bu özel ürün ile tanışarak farklı füme granit modellerini incelemek ve yaşam alanlarınızın en özel köşelerine uygulamak için hemen ürün kataloğuna bir göz atın.

Füme Granit Fabrikaları

Türkiye’nin en büyük fabrikasına sahip olmamız, ürün çeşitliliği konusunda bize geniş çalışma alanı sunmaktadır. Böylece son teknoloji ile donatılmış olan fabrikalarımızda füme graniti en ince ayrıntısına kadar işleyerek estetik bir değer katıyoruz. Deneyimli personel kadromuz ve tasarım ekibimiz ile füme granit hammaddesini işleyerek katma değerli ürün haline getiriyoruz.

Türkiye’de yer alan başlıca ocaklarımız;

Ankara Füme Granit Ocakları: Füme rengi hammadde granit birinci sınıf olarak bu ocaklardan çıkarılarak işlenmek üzere fabrikamıza ulaştırılır.

Bulancak Füme Granit Ocakları: Giresun’un eşsiz doğası ile bezenmiş olan topraklarında, kaliteli ve sağlam granit hammaddesinin çıkartıldığı füme granit ocağımız.

Vizon Granit Ocakları: Granit hammadde ihtiyaçlarının büyük bir kısmı buradan karşılanmaktadır.  Ocaklardan çıkarılan doğal taşlar fabrikalarımızda özel işlemlerden geçirilerek kullanıma elverişli hale getirilmektedir.

Ülke içindeki ocaklarımızın yanı sıra yurt dışından da farklı hammaddeler ithal ederek fabrikalarımızda şekillendiriyoruz. 

Füme Granit çeşitleri

Füme granit, koyu kül renginin doğal hali olarak karşımıza çıkan ve doğada organik olarak bulunan destansı güzelliği ile kendisine hayran bırakan özel bir formdur. Füme granit modelleri ile yeni ve modern ürünler ortaya koyuyor, yaşam alanlarınıza farklı bir dokunuş kazandırıyoruz.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen füme rengi granit çeşitleri ise şu şekildedir;

Marag Granit: Kendine has güçlü karakteristik yapısı ve estetik güzelliği ile Premium grupta yer alan özel bir granit türüdür.

Dolpin Granit: Geniş bir renk skalasına sahip olmasının yanı sıra genellikle kasvetli ve estetik bir görünüm sunar.  Füme’nin en güzel formasyonunu bulabileceğiniz granit çeşididir.

Bulancak Füme Granit: Evrenin sırları arası ve dekoratif güzellik olmasının yanında koyu füme tonunun yıldız tozu ile bütünleşmiş halidir.

Bu granit çeşitlerine ek olarak Ankara füme rengi granit, Giresin vizon granit ve diğer modellerimiz de fazlasıyla tercih edilmektedir.

Füme Granit Kullanım Alanları

Füme granit rengi iç ve dış mekanlarda mimarinin en saf ve güzel halini yakalamak için kullanılır. Bu yüzden çeşitli sektörlerde en çok talep edilen yapı ürünü olarak bilinir. Mimarinin güzelliğini ortaya çıkarmak ve şık bir dokunuş yaratmak için füme granit tercih edilmektedir. Füme renginin doğasında bulunan asalet ve zarafet, bu rengi özel kılarak çok tercih edilen bir renk yapmıştır

Ürünlerimizin yaygın olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir;

  • Sehpalar,
  • Masalar,
  • Mutfak tezgahları,
  • Banyolar,
  • Mezarlıklar,
  • Merdivenler

Genellikle iç ve dış alanda rahatlıkla tercih edilebilen füme granit, kullanım alanının çeşitli olması sebebiyle en çok tercih edilen yapı taşları arasındadır. Füme granit ürünümüz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hemen Granices yetkilileri ile irtibata geçerek, talep ettiğiniz ürünle ilgili geniş bilgi edinebilirsiniz.

Füme Granit Fiyatları

Granit fiyatlarında belirleyici olan bir takım kriterler vardır. Geniş bir kullanım skalasına yayılmış olan füme rengi granit fiyatları, iç alan ya da dış alan gibi kullanılacak olan mekana göre farklılık gösterebilir. Doğru ürünü seçmek ve uygun fiyatı almak için, granices çağrı merkezini arayabilirsiniz. Siparişleriniz sırasında ürün ismi ve toplam metraj bilgisini paylaşmanız halinde işleminiz hızlı şekilde gerçekleşecektir.

Füme Granit Blok

Uygun fiyatlı ve kaliteli yapısı ile oldukça fazla tercih edilen füme granit blok, tasarım harikası görünümü ile mimariye farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Dekorasyon ve inşaat yapılarının vazgeçilmezi olan füme granit blok, üzerinde bulundurduğu damarlar ve desenler ile pek çok müşterinin beğenisini toplayacak bir görselliğe sahiptir. Füme renginin etkileyici görünümünü yapılarınızla bütünleştirmek istiyorsanız, füme granit blok ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verecektir.  

Doğal taş ocaklarından sıkı bir inceleme, değerlendirme ve çalışma sonucunda çıkarılarak satışa sunulan füme granit bloklarının kullanım alanları da çeşitlidir. Parlatma, cilalı ve kumlama gibi farklı yüze işlemlerinden geçirilerek kullanılacak alana uygun hale getirilen füme granit blok, uzun bir işçiliğin ardından şık ve zarif bir görünüm kazanmaktadır. Merdiven ve basamaklarda sıklıkla kullanılan füme granit, zemin tasarımlarının da bir numaralı parçasıdır.

Füme Granit Blok Fiyatları

Ocaklardan çıkarılan doğal taşların fiyatları talep edilen ölçü, renk ve uygulamaya göre farklılık göstermektedir.  Füme granit blok fiyatları ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve en uygun fiyat avantajlarından faydalanmak için hemen Granices çağrı merkezini arayabilirsiniz. Talep ettiğiniz ürünün modeli, ölçüleri, rengi, miktarı ve kullanım alanı gibi temel bilgileri Granices yetkilileri ile paylaşmanızın ardından hızlı şekilde işleminizi değerlendirmeye alarak, talep ettiğiniz bilgileri en kısa sürede sizlere sunacağız.