Füme Granit Çeşitleri & Modelleri ve Fiyatları


Bordo, vişne, kahverengi renkleriyle en güzel uyumu sağlayan füme granit ürünlerimizi keşfetmek için acele edin. Mekanlara zenginlik katan bu özel renk doğasıyla, ayrı bir deneyim sunar. Farklılık, aykırılık ve gücün en güzel formudur. Aynı zamanda petrol mavisi, bordo, beyaz ile şık kombinler yakalanabilir. Bu yüzden ev dekorasyonu, iş yeri dekorasyonu, ofis dekorasyonu ve yapılarda estetik görünümün en güzel anahtarı olarak adlandırılır. Peki siz doğanın sunduğu bu güzellik ile tanışmak istemez misiniz? Granices olarak sizleri yüksek kalite standartlarına uygun füme rengi granit modellerim ile buluşturuyoruz vakit kaybetmeden bu doğal güzelliği yakalayamaya başlayın. Hadi avantajlarla dolu bu estetik dünyaya bir adım atın.

Füme Granit Fabrikaları

Türkiye’nin en geniş fabrikasına sahibiz, bu fabrikalarda yerli ve yurt dışından ithal ettiğimiz füme rengi granit hammaddesini son teknoloji araçlarımızla ve deneyimli personelimiz, tasarım ekibimizin yardımıyla estetik ürünler haline getiriyoruz.

Türkiye de yer alan başlıca ocaklarımız şu şekildedir:

 • Ankara Füme Granit Ocakları: Birinci sınıf kalite füme rengi granit hammaddesi buradan çıkartılarak fabrikamızda ulaşır.
 • Bulanacak Füme Granit Ocakları: Giresun’un eşsiz doğası, tarihi doygunluğu ile bezenmiş en sağlam hammaddenin çıkartıldığı granit ocağımızdır.
 • Vizon Granit Ocakları: Doğal güzelliğin formu buradan bizlere ulaşıyor ve sizlerle buluşuyor.

Tüm bu ocakların yanı sıra yurt dışından da hammadde ithal ediyor ve son halini fabrikamızda şekillendirerek ihracat yapıyor ve ekonomimize katkı sağlıyoruz. Büyüleyici güzellikleri size ulaştırmaya devam edeceğiz.

Füme Granit Çeşitleri

Koyu kül renginin doğal hali ve öylesine destansı bir güzelliği var ki doğanın sunduğu en güzel form olarak karşımıza çıkıyor. Füme granit çeşitleri ve Granices olarak sizleri bu estetik güzelliklerle buluşturmaktan keyif alıyoruz.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen füme rengi granit çeşitleri ise şu şekildedir:

 • Marag Granit: Güçlü karakteristik yapısı, ayrıntılı estetik güzelliği ile Premium grubunda yer alan ürünümüz.
 • Dolpin Granit: Yayılımı ile fümenin en güzel formasyonu, geniş bir renk skalasında ama hep kasvetli ve estetik ürünümüz.
 • Bulancak Füme Granit: Koyu füme tonunun yıldız tozu ile bütünleşmiş hali, evrenin sırları arasında yer alan dekoratif güzellik.

Tüm bunlara ek olarak Ankara füme rengi granit, Giresun vizon granit ve diğer modellerimizde fazlasıyla tercih edilmektedir sizlerde en doğru tercihi yapın. Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışın.

Füme Granit Kullanım Alanları

İç ve dış mimarinin en saf ve en güzel hallini yakalamakta kullanılan füme rengi granit ürünleri, çeşitli sektörlerin bir numaralı tercihi olarak bilinir. Füme rengi zaten doğası nedeniyle farklı ürün gruplarında da en çok tercih edilen renk çeşittir.

Bizim sunduğumuz sektör hizmetlerinde yaygın olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

 • Sehpalar,
 • Masalar,
 • Mutfak tezgahları,
 • Banyolar,
 • Mezarlıklar,
 • Merdivenler

Çoğunlukla iç ve dış mekanlarda pek çok alanda rastlarsınız bizim sunduğumuz harika füme rengi granit ürünlerine tüm bunlara ek olarak bizler cephe kaplama, zemin döşeme hizmeti de vermekteyiz. En doğru hizmeti almak için hemen arayın.

Füme Granit Fiyatları

Geniş bir kullanım ıskalasına yayılmış olan füme rengi granit fiyat aralığı kullanılan iç ve dış mekana göre farklılık gösterebilir. Doğru ve avantajı fiyat her zaman Granices farkıyla sizlerle bu yüzden uygun fiyat avantajlarından yararlanmak ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın. Profesyonel müşteri destek kadromuz sizlere en doğru şekilde yardımcı olsun. Sipariş edeceğiniz ürün adı ve toplam metraj bilgisi ile ararsanız bize yardımcı olursunuz.