Granit Basamak ve Merdiven

 

Granit Merdiven Basamak Son yılların en çok tercih edilen yapı taşlarından biri olan , gerek kalitesi, gerek görünümü, gerekse cebe hitap eden granit metrekare fiyatları ile öne çıkıyor.

Kullanımı oldukça pratik ve kolay olan granit, pek çok alanda kullanılabilen dayanıklı yapı taşlarından. Yer döşemeleri, duvar döşemeleri, merdiven basamakları,rıhtları, süs heykelleri, şömine ve trabzanlar, banyo&spa benzeri mekanlar, mutfak tezgahları granitin başlıca kullanım alanları olarak gösterilebilir.,

Granit merdiven rıhtı

Granit Merdiven Rıhtı Basamaklar arasında kalan taşıyıcı granit’dir.

Fiyat

merdiven basamak ve rıht
merdiven basamak ve rıht

Kalitesine, dayanıklılığına ve kullanım ömrüne nazaran ekonomik oluşuyla dikkat çeken granit fiyatları, kullanılan granitin türüne ve granitin kalitesine göre değişebiliyor. Öte yandan, kullanılacak bölgenin metrekare büyüklüğü de toplam granit fiyatını etkileyen faktörlerden.

Merdiven granit kaplama , 15 Tl ila 235 TL arasında Metre tülü değişirken, granit basamak döşeme  metrekare bazında hesaplanıyor. Fiyatlar Ölçülere , Kesimlere ve Pah Olup Olmayışına Göre Değişir. Onlarca farklı granit çeşidine ait farklı metrekare ( m2) fiyatları bulmak mümkün.

Merdiven granit döşeme üzerinde etki eden en önemli faktörler arasında, kullanılacak granitin yoğunluğu, kalitesi, çıkarıldığı ülke ve sahip olduğu renkler gösterilebilir. Öte yandan granitin uygulanacağı bölgenin büyüklüğü ve basamak sayısı da toplam ücreti etkileyecektir. Granit basamak  kaplama  üzerinden toplam ücrete ulaşmak da mümkün olabilir.

Granit merdiven uygulama çeşitleri, merdiven granit fiyatları üzerine etki edebilen bir diğer faktördür. Spiral merdiven basamak uygulaması, yelpaze merdiven ve düz merdiven uygulamaları ile granit basamak uygulamaları ile birlikte gerçekleştirilecek trabzan ve rıht da, toplam basamak granit fiyatları konusunda rol oynar.

 

Ayrıca, granit basamak fiyatları, mtül hesaplama yöntemi kullanarak da hesaplanabilir. Şayet, merdivenler için granit satın alınmak isteniyorsa, hangi hesaplama yönteminin kullanıldığı sorulmalıdır. Zira, farklı hesaplama yöntemleri farklı sonuçlar doğurabilmektedir. Granices Firmamız, granit Merdiven döşeme fiyatları için de, merdivenlerde kullanılacak granit basamak döşeme ve kaplama  fiyatları için de, metrekare bazında ölçüm ve hesaplama yapmaktadır. Özel ebatlar için ise iletişime geçebilirsiniz.

Granit konusunda her türlü hizmeti ve gereken her çeşit bilgiyi sağlayan firmamızı arayarak size özel teklifler ile granit Merdiven döşeme fiyatları , granit basamak fiyatları, granit çeşitlerine ait metrekare fiyatları alabilirsiniz. Her kesime hitap eden modelleri ve granit ücretleri ile yüzünüzü güldürecek granices firmamızda, aradığınızı bulacaksınız.

Dikkat edilmesi gereken noktalardan Birtaneside granit merdiven veya basamakta kaydırmazlık bandı veya işleminin yapılmasıdır. Granit ıslak ve kuru zeminlerde kaygan bir ürün olması dolayı ile merdivenlerde kesinlikle kullanılması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.