Granit Denizlik Süpürgelik

Granit Denizlik


Yapıların pencere alt bölümleri ile yapı duvarı arasına yapılan, bina duvarının pencere altını ve dışarıdan içeri girecek yağmuru, rutubet ve buğu akıntısını önleyebilmek amacıyla yapılan malzemelere denizlik denir. Denizlikler mermer, granit ve diğer doğal taşlar gibi yapı elemanları ile yapılırlar.
Granit denizlikler pencerelerin alt bölümlerini oluşturur. Özellikle su geçirmeyen ve sağlam malzemelerden yapılması gerekir. Granit denizlik montajı esnasında montajın öne doğru kavis verilerek yapılması ile suyun dışarı akması sağlanmalıdır. Ölçülendirilmiş granitin montaj esnasında arkada ve her iki yanda hafif yükseltilmesi suyun dışarıdan içeriye sızmamasını sağlar.
Denizlikler için genellikle, çizilmez derecede sert bir malzeme olmasından, kristallerden meydana gelmesinden dolayı, ayrıca yüksek ısıya dayanıklı olmasından, kolay kolay kırılmayan, leke tutmayan bir yapı malzeme olmasından ve sağlam olmasından dolayı granit tercih edilmektedir. Bu özelliklerinin yanında granit, farklı renklere, kristalli ve tanecikli bir yapıya sahip, dekoratif ışıltısı, albenisi ve daha estetik bir görünüme ile yapılara renk katan bir malzemedir. Granit sert ve dayanıklı bir malzeme olduğundan daha uzun ömürlüdür. Denizlik ve süpürgelik kullanımında daha uzun ömürlü olması ve daha sağlıklı olması için granit tercih edilmelidir. Bu nedenle değişen bütçeler çerçevesinde granit kullanılması avantaj sağlar.


Granit Denizlik Fiyatları


Evinizde, yapacağınız yeni denizlik montajı, değişimi veya yenileme işlemi varsa; Görünüş olarak en zarif olanı, en dayanıklı, en güzel ve en sağlam şekilde, bütçeniz çerçevesinde değişen uygun granit denizlik fiyatları ile yapabilirsiniz. Ancak, fiyatı belirleyen en önemli etken denizliğin ölçüsü, şekli ve kalitesidir. Tam fiyatlandırma yapabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Kaliteli hizmet sunan profesyonel kadromuzdan yardım alarak değişik renk desen ve ürün çeşidi içinden pencerenize ve yapınıza kolay bir şekilde istediğin denizliği seçebilirsiniz.
Granit ocaklarının en kaliteli ürünleri olan nadide taşları günümüze uyum sağlayan gelişmiş tesislerimizde, hünerli bir titizlikle ve maharetli ellerin inceliğiyle işleyerek size sunmaya hazırız. Usta ellerin yer aldığı kadromuz, taşı sanata çevirerek dikkatli ve özenli bir şekilde size hizmet etmeye daima hazırdır.
Evinize, binanıza veya yapınıza önem veriyorsanız göz zevkinize hitap edecek granit pencere-teras-balkon denizlik model ve çeşitlerini, bütçenize en uygun fiyatlarla yaptırmak isterseniz örnek teşkil etmesi bakımından denizlik modellerimize bakabilirsiniz. Beğendiniz denizlik modellerimiz veya çeşitlerimiz içerisinde mevcut değil ise sizin beğendiğiniz farklı bir model varsa bize göndermeniz halinde ona göre uzman kadromuzun yapacağı ölçümlere göre yine en uygun fiyatı alabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz denizliği; uygun fiyatlarla, kaliteli malzeme ve işçilik ile bize yaptırabilirsiniz.

Granit Süpürgelik


Bilinen en eski tarihten günümüze kadar bu mesleği benimsemiş gerçek ustalar sayesinde en güzel eserlerde kullanılan granit günümüzde de iç ve dış dünyamızı güzelleştirmeye, evimizi ve yapılarımızı süslemeye bizleri mutlu etmeye devam ediyor. Yeryüzünün içinde saklı bulunan granit, doğal renk çeşitliliği, estetiği, şaheser deseni ve sağlam yapısıyla asırlardır insanlığın yaşamına sanatsal bir yön vermiştir. Granitin ince ustalığıyla ortaya çıkarılan eserler, yüzyıllardır devam eden macerasıyla dünyanın en muhteşem eserlerinde ve yapılarında kendisini göstermeye devam ediyor. Her medeniyetin ve kültürün kendisine özgü olarak övünç kaynağı olarak ortaya koyduğu tüm yapıtlarda granitinde göz alıcı ihtişamı görülmektedir. Uygarlık ve kültür sembolleri, granite ve mermere işlenirken yüzyıllardır ayakta kalabilmeyi de başarmıştır.
Biz de granit ve mermer işletmecisi olarak medeniyetlerin bizlere kadar getirdiği bu mirası sizlerin iç ve dış yapılarına ulaştırmayı bir görev bilerek yola çıktık. Granitin titiz, işini bilen ve uzman ellerde işlenmesi gerektiğini bildiğimizden modern tesislerde ve uzman personelimiz ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamayı sizlere hizmet etmeyi kendimize ilk görev bildik.
Granitin yalnızca ince bir işçilik ile yapılar için hoş bir eser hâline geleceği düşüncesiyle kullanıcılara ışık tutan ürün çeşitlerini ortaya çıkardık.
Bu kapsamda; iç ve dış mekân dekorasyonu, granit denizlik montajı, Granit süpürgelik montajı diğer doğal taş uygulamalarında, mermer, granit, traverten, kuvars ürünlerimiz ve profesyonel işçiliğimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.


Granit Süpürgelik İşçiliği


İşletmemizde granit boyutlandırma, tıraşlama ve ölçümlendirmeye uzanan üretim süreçleri başarıyla keyfinize ve seçiminize en uygun şekilde fiyatlandırılarak gerçekleştirilmektedir. Mükemmeliyetçi kalite düsturumuz ile denizlikler, süpürgelikler en üst kalitede sunulmaktadır. Personelimizce yapılan araştırma ve geliştirme çalışmaları sayesinde en yeni modeller ve tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır. Başarımızı gün geçtikçe daha da yukarı çıkarmak adına, kalite kontrollerimizi ödün vermeden gerçekleştirmekte, sizlerden gelen talepleri tam zamanında karşılamaktayız. Günümüz şartlarına uygun, gelişmiş ve üstün teknoloji kullanarak, bol çeşit, göze hoş görünen ve sıra dışı tasarımlarla ürünler ürettikten ve sizlere sunduktan sonra, sizlerden gelen talepler doğrultusunda satış sonrası hizmetlere önem vermek bizim için çok önemlidir. Tasarım, kalite, montaj, hizmet ve fiyat politikası öncü kriterlerimizin başında gelir.
Süpürgeliklerin kullanım yerleri son derece çoktur. Süpürgeliklerin başlıca kullanılma nedeni köşe sonlarında oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırmaktır. Bunun yanı sıra duvarı koruyan, çizilme ve yıpranmalara karşı koruma seti yaratan süpürgelikler her yapının olmazsa olmaz elemanlarından bir tanesidir. Zemin kaplama işlemleri sırasında son işlem olarak Granit süpürgelik montajı yapımı son derece gereklidir. Granit süpürgelik, öncelikle duvarların dip kısımlarına uygulanan ve duvarla döşemeyi birbirine bağlayan önemli yapı elemanlarından bir tanesidir. Ama aslında süpürgelikler yalnızca duvar diplerinde değil farklı alanlarda da son derece çeşitli ve farklı yerlerde kullanılmaktadır. Mesela; mutfak tezgâhlarının üstlerinde de kullanılan granit süpürgelikler sağlık açısından da hem gerekli hem de son derece avantajlı olan yapı malzemelerinden bir tanesidir.


Granit Süpürgelik Fiyatları


Süpürgeliklerin en sık görüldüğü alanlar duvar ve zemin birleşimi köşelerdir. Aynı uygulama mutfaklarda kullanılan tezgâhların üzeri için de geçerlidir. Çeşitli ebatlarda, renklerde, modellerde ve ölçülerde isteklere ve seçimlere bağlı olarak Granit süpürgelik fiyatları değişecektir. Size özel yapılarınız için projelendirme yapılmasına müteakip en uygun granit süpürgelik fiyatları çıkarılarak tarafınıza en kısa sürede sunulmaktadır. Granit süpürgelik yapmaktaki amaç zemin ile duvar arasında kalan ve kötü görünen açıklığı kapatmak, eksik kalan bölümlerin tamamlanmış ve şık görünmesine yardımcı olmaktır.
Size özel hazırlayacağımız mutfak tezgâhlarındaki tezgâh üstü granit süpürgelikler kullanıcıya problem yaratmayacak şekilde gerekli olan sızdırmazlık ve koku yapmama özelliğini sağlayacaktır. Süpürgeliklerin diğer bir kulanım yeri de duvar dipleridir. Burada da mutfak tezgâh süpürgeliklerde olan uygulama geçerlidir. Granit süpürgelikler kullanılarak boşluklar kapatılacak ve estetik bir zemin görünümü elde edilecektir.
Granit süpürgelikler kullanılacağı mekâna ve yapıya göre değişiklik gösterecektir. Her açıklığı kapatan estetik görünümü sağlayan süpürgelik kendi içerisinde birçok çeşide ayrılmaktadır. Tüm ürünler aynı amaca hizmet etse de yapımlarında kullanılan malzemeler değişiklik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.