Granit Fıskiye


Granit fıskiyeler uygulama yapıldığı yerlere getirdiği görsel şölen ile insanları ferahlatan, içinde bulundukları kaygı, sıkıntı ve üzüntülerinin geçici olduğunu fısıldayarak, ruhsal olarak canlandıran doğal görünümlü eserlerdir. Granit fıskiyeler, çoğunlukla bir havuzun ortasına konulan çok katlı çeşmeden dışarı akıtılarak ya da havuz çeperinden içeri akıtılmak üzere planlanan basit mimari eserlerdir. Granit fıskiye yapılması planlanan yerin suyun devridaiminin sağlanması açısından önceden elektrik tesisatının güvenli bir şekilde çekilmesi gereklidir. Ayrıca suyun devridaim esnasında kirlenerek boruların tıkanmasını önlemek için görünmeyen içi kısma uygun bir şekilde filtre yerleştirilmesi ve aralıklarla temizlenebilmesi de sağlanmalıdır. Devridaim motorları susuz kalmamalı ve eksildikçe suyun sürekli takviye edilebilmesi içinde basit şamandıralı sistem ile sorun çıkmadan granit fıskiyenin faaliyeti sağlanmalıdır. Tabii ki bu işlem suyu kendinden olmayan fıskiyeler için, yeraltı suları ile çalıştırılan fıskiyeler de ise suyun taşarak fıskiye havuzundan taşarak uygunsuz görüntüler olmaması için gider yapılarak suyun tahliyesi sağlanmalıdır. En ince ayrıntısına kadar planladığımız eşsiz granit fıskiye örneklerimizi sizler için hazırlıyoruz.


Granit Fıskiye Modelleri


Granit fıskiye modellerimiz normal mermer fıskiye modellerimize benzemekle beraber birbirleri arasındaki renk ve desen farkları beklentiyi fazlasıyla karşılayan örneklerimizle bütünleşince harika eserler ortaya çıkıyor. Tek katlı, çift katlı, üç katlı dilediğiniz yükseklikte ve havuzlu havuzsuz granit fıskiye modellerimiz mevcuttur. Kullanmayı düşündüğünüz alanın büyüklüğüne uygun genişlikte ve büyüklükte fıskiyeler üretiyoruz. Işıklı fıskiye modellerimizde mevcuttur, güneş enerjili veya elektrikli ışıklandırma sistemi ile bulunduğu bölgeyi aydınlatan ve geceleri de eşsiz görüntüler oluşturan fıskiyelerimizin, basamaklı modellerinde isterseniz sessiz ya da sesli akış sistemi oluşturarak istediğiniz ortamı sağlıyoruz. Suyun sesinin insanı rahatlattığını bilenler, aşırı sesinde rahatsız ettiğini bilirler. İnsan odaklı ürünlerimizle sizlere hizmet etmekten mutluyuz.


Granit Fıskiye Fiyatları


Granit fıskiye üretimini yaptığımız ürünlerimiz içerisinde en fazla sanatsal görüntüsü olan albenili ve harika görseller ortaya koyan ve cnc tezgâhlarımızda nakış nakış dokuduğumuz ürünlerimizden. Granit fıskiye ile ilgili birçok çeşit ve örnek ürünlerimize sitemizden erişebilirsiniz. Fiyatlandırmalarımız ürünlerimizin çeşitliliğine göre değişiklik arz etmektedir. Granit fıskiye fiyatlarını biz değil, sizin seçiminiz belirliyor kısacası. Emeğimiz ve zanaatımızı, yıllardır hizmetinize sunduğumuz bu nadide eserler yıllar boyu sizlere hizmet etmek için tasarlanmış ürünler. Buyurun gelin, hep birlikte tarihe adınızı unutulmaz harflerle yazalım. Firmamızın telefonlarına sitemizden ve bizi iyi tanıyan müşterilerimizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.