Granit İşçilik Uygulama

 

Granit İşçiliği
Granit İşçiliği

Granit işçilik, inşaat tasarımlarında ince işler bölümüne giren ve kesinlikle tecrübeli kişiler veya ustalar tarafından yapılması gereken önemli bir tasarım konusudur. Yapı ve dekorasyonda ev, otel ve iş yerleri gibi özellikle zeminde tercih edilen granitler milyonlarca yıl süren jeolojik dönemler geçirerek günümüze kadar ulaşmıştır. Granitin jeolojik geçmişinden söz edecek olursak mika, feldspat ve kuvars minerallerinden oluşmaktadır. Birleşiminde bulunan bu mineraller sayesinde günümüzde en sağlam inşaat dekorasyon malzemesi olarak günümüzde tercih edilmektedir. Granitler renk olarak ne kadar çeşitli renklerde olsa da genellikle açık renkte olup ve içerisinde yer alan minerallerin rengine bürünmektedir. Granit işçilik, konusundan söz edecek olursak işçilik yapı işlerinde her ne kadar dışarıdan kolay gibi görülse de durum öyle değildir. Evlerde zemin, mutfak tezgahları, denizlik, Cephe Kaplama ve küp taş işçiliği  granit bölümleri döşemesi yapılırken hassas terazi ile ölçümler yapılmalı ve büyük ölçekte de lazer ölçer kullanılmalıdır.

Bizi Diğerlerinden Ayıran Unsur ; İlk önce can sonra kazan mantığı ili iş güvenliği konusunda asla taviz vermemekteyiz. İstenilen işi zamanında ve istenilen şekilde yapmak , Çalışan Alanı temiz tutmak ve en az derecede fireyi vererek siz değerli müşterileri mutlu etmek arzusu içindeyiz.

Granit İşçilik Fiyatları

granit cephe kaplama işciliği
granit cephe kaplama işciliği

Granit işçilik fiyatları için tek bir fiyat verebilmek mümkün olmamaktadır. Granit uygulamaları yapılacak alanın büyüklüğü ve işin zorluk derecesine göre fiyatlarda değişmeler olabilir.

Granit işçilik belli bir seviye tecrübe gerektiren ve diğer fayans veya parke gibi ürünlerden daha hassas çalışma gerekmektedir. Granit işçilik fiyatları konusunda bir diğer önemli nokta fiyatı belirleyen alanın engebeli, düz olması durumudur. İşçilikte granit tasarımının zahmeti ile doğru oranla fiyatlar artmaktadır. Granit işçilik uzman ellerde gerçekleştirilmesi gereken zahmetli bir iştir. Uygulamanın intizamlı ve kusursuz görünmesi için granices firmamızın uzman kadrosundan yararlanabilirsiniz.

  • Mekanik Dış Cephe işciliği
  • Döşeme ve zemin işciliği
  • Küptaş granit işciliği
  • Denizlik ve Süpürgelik işciliği

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.