Granit Küvet

Granit Küvet

Su doldurulmuş bir granit küvetin içine uzanarak yapılacak sıcacık, bol köpüklü bir banyo keyfi, hem ruhu, hem bedeni temizlemek, rahatlamak için birebir. Granit küvet ile banyo sefası bu kadarla sınırlı da değil, arınma işlemini harika kılan yepyeni bir keyif sunuyor. Hayatın koşuşturmacası, yoğun iş temposu gün boyunca stres yaratır. Ruhsal ve bedensel stresi azaltmanın en güzel yolu, granit küvete uzanıp suyun rahatlatıcı özelliğine teslim olmaktır. Zengin seçeneklerle sunduğumuz granit duş küveti benzersiz rahatlamayı sizlere yaşatacaktır.

Granit küvet, granit duş teknesi veya granit duşa kabinler de; insanların yıkanırken el ve kollarını rahatça hareket ettirebilmesi, küvete girerken ve çıkarken zorlanmaması, oturarak veya ayakta yıkanabilmesi için gerekli hareketleri rahatça yapabilmesi önem arz etmektedir. Yıkanma diğer temizlik işlerine göre güç ve zaman alan ama en önemlisi hayati tehlike oluşturabilecek eylemdir.          

Granit Küvet Fiyatları

Granit Küvetli Banyo Tekne boyutları oturma veya uzanma durumuna göre çeşitli boylarda uygun granit küvet fiyatları ile üretilirler. Çeşitlilik gösterebilecek isteklerinize göre değişik banyo tipleri düzenlenebilir. 

Üstün teknoloji ile hazırlanan daha az su alan küçük ölçekli granit küvet ve diğer küvetler, düşük iç derinlik ve özel tasarımları ile daha az su tüketilmesini sağlıyor. Ayrıca, granit küvetlerdeki tasarladığımız dış yükseklik özellikle yaşlı ve bedensel engelli kullanıcıların giriş ve çıkışlarını da kolaylaştırmaktadır.  Granit küvetler vücut hatlarını izleyecek şekilde bedensel yapıyı rahatlatıcı özelliğiyle tasarlanıyor ve banyoya hem konfor hem de görsel güzellik katıyor.

Örneğin farklı banyo ve kullanımlara uygun granit küvet seçeneklerinden bazıları Kişiye Özel, Dikdörtgen, Köşe ve Ofset’dir. Granit Ofset küvet ve duş tekneleri ile dar mekânlarda hem yerden tasarruf sağlanmakta, hem de zevkli bir banyo keyfi yaşanmaktadır.