Granit Masa & Sehpa

Granit Masa

Granit uzun ömürlü kolay kolay bozulmayan, kullanışlı, nispeten hafif ama bir o kadar da sağlam kristalize mermer oluşumlarıdır. Gelişen teknolojik altyapılarla bu sert granit taşını işlemek, şekillendirmek daha kolay ve kullanım alanları da gün geçtikçe çoğalıyor. Mermer ve granit üretim merkezi olarak bizler de yeni kullanım alanlarının bulunmasında öncülük ediyoruz. Granit masa modelleri arasında granit yemek masaları, granit orta masaları, ahşap bacaklı granit masalar, granit bacaklı yemek masaları, granit büyük salon toplantı masaları (işyerleri ve resmi kurumlar için) Oval granit masalardır. Ayrıca kullanacağınız odanın genişliğine uygun katlanabilir granit yemek masaları, resmi kurum yemekhaneleri için granit yemek masaları, lokantalar için rengârenk ürün yelpazemizden yemek masaları, alüminyum alaşımlı ayaklı granit masalar imal ediyoruz. Sofranızı kurduğunuzda üzerinde yemek yemekten iftar açmaktan ya da misafir ağırlamaktan zevk alacağınız granit masalar üretiyoruz.

Granit masa imalatı, sağlam ve kullanışlı granitin, farklı modellemeler ile farklı renk ve desenlerde, son kullanıcıların beğenisine sunuluyor. (Kırmızı, Yeşil, Siyah, Gri, Füme, Sarı, Kahverengi, Pembe, Turuncu, Mavi renklerde granit masa üretimi yapabilmekteyiz). Beklentilerinizi karşılayacak ürünler üretebilmemiz için sizlerin önerilerinizi de önemsiyor ve göz önünde bulundurarak üretim yapıyoruz. Özellikle ev dekorasyonlarının aranan bir ögesi olan granit ürünlerinin, en göz alıcı masa modellerini bulabileceğiniz örneklerimiz mevcut. Düz yüzey kaplama ya da mozaikleme uygulamaları kullanılarak da onlarca modelde örnekler üretiyoruz.

Farklı beklentilere farklı granit masa modelleri üretiliyor ve her bir ürüne kendi evladımızmış gibi özeniyor ve üretim kalitemizden ödün vermeden beğeninize sunuyoruz. Yakılmış, honlu, fırçalı veya cilalanmış granit modellerimizden size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu dört farklı uygulama da farklı görsel desenler sunmaktadır. Aynı bloktan çıkarılmış granit örnekleri bile içinde bulundurduğu kristal içeriklerinden dolayı farklı renk ve desenlerde olabiliyor. Bu şekilde üretilen granit, muhteşem denilecek modeller ve renkler ortaya koyuyor. Granit masaların her biri bir diğerinden farklı desen renk ve modellerdedir dikkat ederseniz. İşte bunun en önemli sebebi farklı oluşum aşamalarından geçmiş granitten kaynaklanır.

Granit mermer oluşumları tek renk olabildikleri gibi, zebra desenli ya da tek parça üzerinde birden fazla renk ve desen bulundurabilen ürünler. Bu masalar yapılırken ayaklarının rengi ile desenlerin renkleri arasındaki uyumu da göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu uygulamada ergonomik yeni nesil ahşap oyma işlemeli figürlerin yanı sıra alüminyum, demir, bambu gibi dekoratif ürünleri de evinize taşıyoruz.  Her gün bir yenisini eklediğimiz ürün yelpazemiz içerisinden salonunuza ya da mutfağınıza uygun bir ürün bulabileceğimize eminiz. Özenle üretilen granit kalıp masalarımıza uyguladığımız ayak, bacak, tamamen kapalı dayanak modellemeli alt kısımları ile de beklentilerinizi karşılayabilecek ürünler ortaya koyuyoruz. Ahşap içerisine oyularak oturtulan granit mermer masalarımızda mevcuttur. Geçme masa granit uygulamalarımız ile de birden fazla kişinin aynı anda kullanabileceği özel yapım masa tiplerimiz mevcuttur. Yaşam kalitenizi yükseltmek için bulunmaz nimet olan granit ile elde edilen ürünler kullanıldığı ortamın havasını ve elektriğini binlerce yıldır toprak altında kazandığı doğal pozitif enerjileri kullanıcılarına aktarmaya devam ediyor. Kırmızı, Yeşil, Siyah, Gri, Füme, Sarı, Kahverengi, Pembe, Turuncu, Mavi renklerde ürünlerimiz ile istediğiniz renk ve desende taleplerinizi karşılıyoruz. Ayrıca granit kaplama örnekleri içinde sitemize ya da mağazalarımıza başvurabilirsiniz.

Granit Masa Fiyatları

Granit masa fiyatları seçeceğiniz ürünlerle alakalı olarak değişkenlik gösterir. Ancak granit ürünleri mermer türevleri arasında nispeten pahalı  fiyat aralığında olan ürünlerdir. Doğadaki en sert yapı malzemesi olan granit kimyasallara, ısıya ve aşınmaya karşı dayanıklılığı ile öne çıkmasına rağmen fiyat olarak uygun ve erişilebilir olması ile dikkat çekiyor. Kullanıldığı alanlarda ki estetik duruşu ergonomik tasarımları ve renk yelpazesindeki çeşitlilik ile de kendini ön plana çıkarıyor. Ülkemizdeki seçkin insanlarımız gün geçtikçe granitin farkına varıyor ve güzelliğinin etkisine kapılıyor. Doğallığın masa ve diğer ürünlerdeki aksini görmek için kataloglarımızdan ve sitemizden faydalanabilirsiniz. Kendi tasarım, uygulama ve önerileriniz içinde her zaman arayabilirsiniz. Birlikte yeni ürünler ortaya çıkarmaktan son derece mutlu olacağız. Fiyatlandırma ve ürün tercihlerinizin fiyatları için her zaman arayarak ya da mesaj yoluyla bilgi edinebilirsiniz.

Granit Sehpa

Granit sehpa üretimimiz tek parça, iki parça, üç parça ve iç içe geçmeli onlarca modelden oluşuyor. Ayrıca tüm teklif, tasarım ve önerilerinize hitap edebilecek ürünlerimizle sizleri bekliyoruz. Ev dekorasyonunun vazgeçilmez ögesi olan sehpalar, granitin ihtişamıyla buluşarak evlerinize huzuru, baharı, şıklığı ve rahatlığı taşıyor. Granit sehpa üretim merkezi olarak ürettiğimiz granit sehpalar, orijinal tasarımlar ve modeller sunan, yeni tip beklentilere yeni tip çözümler getiren, granitin eşsiz renk cümbüşü ile süslü her biri bir diğeri ile aynı olamayan figürler içeren görselleriyle sizlerle buluşmayı bekliyor. Granit sehpa uygulamalarında da granit masa uygulamalarında olduğu gibi, ayak kısımları, iç içe geçmeli modeller için farklı dizayn edilmiş, tek parça modellerde ise ahşap, demir, alüminyum, bambu gibi sağlam ve kullanışlı ürün modelleri ortaya çıkartılmıştır. Ahşap üzerine geçme modellerle de hizmetinizdeyiz. Amasya bej mermer, Bergama gri granit,  Bursa bej mermer,  Elazığ vişne mermer, Marmara mermer,  Muğla beyaz mermer, Star galaxy granit, Toros siyah mermer popüler ürünlerimiz ve masa ve sehpa üretimimiz içinde kullandığımız ürünler arasındadır.  Tabii ki granit sehpa ayaklarının da granit desen ve renkleri ile uyum arz etmesi ahenk oluşturması gerekir. Temizlemesi daha kolay, sağlam ve kullanışlı olan granit sehpalar üzerine konulan malzemeler ne kadar ağır olursa olsun taşıyacak sıkıntı oluşturmayacaktır. Mermer granit sehpalar kalitesini sadece kendi orijinalliğinden sağlamlığından almaz, aynı zamanda da üreten firmanın tecrübesinden bilgisinden, deneyim ve kalitesinden alır. Estetik ve sağlamlığın buluştuğu bu ürünlerimizi sizler ve sizlerden sonra torunlarınız bile kullanabilecek şekilde üretilmiştir. Üzerinde kahve içmekten, ders çalışmaktan zevk alacağınız ürünler üretmek için buradayız. Tüm doğal, orijinal ve kendine has üslubumuzla ürettiğimiz granit sehpalarımız için sizleri sergi salonlarımıza bekliyoruz.

Granit Sehpa Modelleri  

Bu coğrafyada her ürün doğal her ürün kendine has ve her ürün ilk kez üretilmiş gibi orijinal olmak zorundadır. Granit işte böyle bir üründür. Aynı bloktan kesilen plakalarda bile farklı modeller, desenler ve renkler sunacaktır size. Kalıplar içerisinde yüzyıllar boyu biriktirdiği ve akışkan suların topladığı bu doğal oluşumdaki bazalt, karstik yapılar hayranlık verecek derecede sanatsal ürünler sunar bize.  Topladığı bu pozitif doğal enerjiyi aktarmak için şimdi de sizleri bekliyor. Her ürettiğimiz üründe bir sanat harikası meydana getirmiş olmanın mutluluğu ile çalışırız biz, granit, mermer, traverten ve oniks mermer ürünlerimizde. Çünkü biz bile, tam olarak nasıl bir ürün çıkacağını son ana kadar bilemeyiz. Bu sebeple her ürün sanki evladımız gibidir. Sizin için özenle kesilmiş, bir araya getirilmiş toplanmış ve parlatılıp cilalanarak son haline getirilmiştir. Sahibini beklemekte olan bir eser haline gelmiştir her biri. Granit sehpa modelleri ürünün şekline, rengine, desenine göre modellenir. Kare, üçgen, beşgen, altıgen granit sehpalarımız mevcuttur.  Bununla birlikte yeni ürettiğimiz ürünlerimizde granit sehpa ve granit ayak yani yekpare sehpa uygulamalarımız daha çok tercih edilmekte ve üretilmektedir. Renk yelpazesi son derece geniş olan granit sehpa ürünlerimiz ahşap granit kaplama olarakta tasarlanıp üretilebilmektedir. Kırmızı, Yeşil, Siyah, Gri, Füme, Sarı, Kahverengi, Pembe, Turuncu, Mavi renklerde granit mermer sehpa üretimi yapabilmekteyiz. Ürünlerimiz arasında kullanım alanlarına göre de modellemeler yapılmaktadır. Örneğin dar alanlarda kullanılan geçmeli modeller olduğu gibi, geniş alanlar için konsol boyutuna varan modellerimizde mevcuttur. Geniş alanlarda ürettiğimiz sehpalarda seçenekler çok daha fazla dilerseniz yükseklik, genişlik, enlemesine boyutlandırmalarda da isteğinize göre ölçülendirme yapılabilmektedir. Granit sehpalara özel olarak farklı tasarım ve kombinasyonları da tekliflerinize göre değerlendirebiliriz. Örneğin ahşap sehpa granit kaplama uygulamaları gibi.  Granit konsol modellerimizde ise televizyon ünitesi dâhil kadar çalışmalarımız vardır. Nitelikli ve uzun ömürlü granit konsol takımlarımız içinde bizlere ulaşabilirsiniz.                                                                                                           

Granit Sehpa Fiyatları

Granit sehpa modellerimiz en üstün kaliteyi en uygun fiyattan verebilmeyi hedeflediğimiz ürünlerimizden. Son derece şık ve kullanışlı modeller sunabildiğimiz granit sehpa fiyatları da sizlerin beklentileri doğrultusunda değişkenlik gösteriyor. Granitin doğasında bulunan sağlamlık ve gösterişi sizlere sunarken fiyat anlamında da rahatlıkla ulaşabileceğiniz ürünler imal ettik ve hizmetinize sunduk. Tüm modellerimiz için sitemizden ve fiyatlandırma hususunda da bizlerden telefon aracılığı ile yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.