Gri Granit Çeşitleri ve Fiyatları

Bej Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.


Estetik ve dekoratif kaygı duyan müşterilerimize en güzel çözümü sağlayan gri granit modelleri, Granices farkı ve kalitesiyle sizlerle. Gri gecelerin, en güzel tonları, kasvetin en güzel hali ile tanışmanın şimdi tam vakti. Sizlere sunduğumuz harika ürünler ile yapılarınızda zarafeti yakalayın. Modern, minimal, Retro, vintage dekorasyon zevkinizle tam uyum sağlayacak, dekoratif eşyalarınızla renk uyumu yakalamanızda yardımcı olacak harika ürünler, büyüleyici güzelliği iş yerlerinize, evinize, ofisinize taşıyın. Daha fazla beklemenize gerek yok çünkü dekorasyon zevkinizin kayıp parçasını sonunda buldunuz. Uzman destek kadromuzdan daha ayrıntılı bilgi almak ve onların size sunacağı uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşmak olacaktır.

Gri Granit Ocakları

Dünya’nın en kaliteli gri rengi granit ocakları Türkiye’de yer almaktadır. Üç farklı bölgeye dağılmış olan birinci sınıf hammaddenin çıkarıldığı ocaklarımızdan bizlere ulaşan hammaddeyi her gün fabrikalarımız üzerinde işliyoruz. Gri rengi granit ocaklarımız şu şekildedir:

 • Kırşehir Hirfanlı Granit Ocakları: Gri renginin en sağlam, en dayanaklı hammadde bu ocaklardan çıkar.
 • İzmir Bergama Granit Ocakları: Estetik güzelliğin formu olan gri rengi granit hammaddesi bu ocaklar üzerinden çıkar.
 • Hisar Yaylak Granit Ocakları: Doğal, karakteristik gri rengi granit hammaddesinin çıktığı ocaklarımız bu bölgede yer almaktadır.

Bu bölgeler üzerinde çıkartılan hammaddeler kesintisiz olarak fabrikamız üzerinde işlenir, uzman tasarım ekibimiz, deneyimli personelimiz ile kaliteli ürünlerimiz haline dönüşürler.

Gri Granit Çeşitleri

Karmaşık yapılarıyla, her biri ayrı soyut kavramları yansıtan, doğal güzelliğin en güzel formu olan gri granit çeşitleri Granices kalitesi ve güvencesiyle sizlerle. Müşterilerimiz tarafından pek çok tercih edilen granit modellimiz bulunmaktadır. Gri rengi granit modellerimiz arasında en çok tercih edilenler ise şu şekildedir:

 • Hirfanlı Gri Rengi Granit: Bölgenin adıyla şekillendirdiğimiz bu harika ürün, sonsuz tanecikler ile grinin farklı tonlarının en doğal yansımasıdır. Aynı zamanda en çok tercih edilen ürünümüzdür.
 • Hisar Gri Yaylak Granit: Aykırı tasarımıyla, modern dekoratif görünümü evlerinde, iş yerlerinde, yapılarında ve ofislerinde hissetmek isteyen müşterilerimizin en çok tercih ettiği ürün.
 • Bergama Gri Rengi Granit: Bu modelimiz yurt dışında ki müşterilerimiz tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. İhracat kalemimizde önemli bir yere sahip.

Elbette sunduğumuz ürünler yalnızca bunlarla sınırlı değil çok daha fazlasını keşfetmek için kategoriler üzerinde gezinebilir, daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Gri Granit Kullanım Alanları

Çoğu kişinin favori renkleri arasında yer almasıyla kişisel ve kurumsal kullanımlarda en çok tercih edilen türdür. Gri rengi granit modelleri bu yüzden pek çok sektörle birleşmeyi başarmıştır. Gri rengi granitlerin kullanım alanları ise şu şekildedir:

 • Mutfak Tezgahları
 • Şömineler
 • Merdivenler
 • Pencere Pervazları
 • Banyolar
 • Sehpalar
 • Masalar
 • Banyolar

Tüm bunlara ek olarak zemin döşeme ve cephe kaplama hizmetlerimiz sayesinde bu modellimiz yoğun bir şekilde tercih edilmeye devam ediyor. Sizlerde en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatlardan almak için müşteri destek ekibimizle iletişime geçin.

Gri Granit Fiyatları

Güzelliği ile büyüleyen gri rengi granit modelleri farklı sektörlerde, farkı kullanım alanlarında fazlasıyla tercih edilir. Bu sebep dolayısıyla genel bir fiyat aralığı vermek imkansızdır. Ürün adı, toplam metraj bilgisi ile bizlere ulaşarak en avantajı gri granit fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir aynı zamanda ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirisiniz hadi daha fazla vakit kaybetmeden en kaliteli hizmeti almaya başlayın. Memnun müşterilerimiz arasına katılarak estetik güzelliğin keyfini çıkarmaya başlayın, kazançlı çıkın.