Türkiye’nin Afyon ilindeki taş ocaklarından  Çıkan Gri Traverten Çeşitleri arasında Silver , Gümüş Traverten Model çeşitleri mevcuttur.


Gri genel diplomat rengi olarak anılır fakat konu traverten olduğunda tutkunun ve gücün bir sembolüdür, yansımasıdır. Büyüleyici minimal, modern, klasik dekorasyonların tamamlayıcı niteliğindedir. Bu yüzden gri traverten modellerimizi keşfetmelisiniz çünkü sizlere harika bir görünüm, harika bir deneyim sağlar. Yüksek kalite standartlarına uygun, tasarım harikası ürünlerimizle evlerinizi, iş yerleriniz, ofislerinizi ve iç, dış mekanlarınızı güzelleştirmeye başlayın. Granices kalitesi ve güvencesi ile şimdi sevdiğiniz modeli sipariş edin. Daha ayrıntılı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken profesyonel müşteri destek kadromuzu toplam metraj bilgisi, sipariş edeceğiniz ürünü belirledikten sonra aramak. Onlar sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve uygun fiyat avantajları sunacaktır.

Gri Traverten Çeşitleri

Yarattığı kasvetli hava, güçlü bir görünüm arzulayan, arzu dolu, yaşamak için can atan ve asla pes etmeden hep çalışan müşterilerimizin tercihi genellikle gri rengi traverten çeşitlerden yana oluyor. Özel modellerde bu ürün grubumuzda yer alıyor. Bu ürün grubunda en çok tercih edilen ürün çeşitleri şu şekildedir:

  • Gümüş Traverten: Yüksek kalite standartlarına uygun, Premium ürün segmenti arasında yer alan gümüş traverten karakteristik yapısıyla uzun ömürlü kullanım, etkileyici görünüm imkanı sağlıyor. Elit mekanların vazgeçilmez tercihi.
  • Silver Traverten: Çizgili yapısı, grinin farlı tonlarının ve beyazın uyumu doğal traverten üzerinde canlanıyor. Avrupa ve Amerika da en çok tercih edilen modelimiz artık güzel ülkemizde yaşayan müşterilerimizin de hizmetinde.

Granices ile daha çok traverten çeşidi keşfetmeye başlayın. Bunun için tek yapmanız gereken kategorilerimiz üzerinde gezinmek olacaktır. Beğendiğiniz herhangi bir ürün olduğunda 7 gün 24 saat uzman müşteri destek kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Gri Traverten Kullanım Alanları

Güzel şeyler öyle bir anda karşınıza çıkmaz fakat karşınıza çıktığında onu bulduğunuzu anlarsınız. Gri rengi traverteni doğal taş sektörüne Granices olarak bu sektöre ilk getirdiğimiz anda pek çok sektörle hızlı bir şekilde buluştu. Gri traverten kullanım alanları o kadar hızlı genişledi ki fabrika kapasitemizi artırmak zorunda kaldık. Şu an yaygın olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

  • Mutfak tezgahları,
  • Lavabolar,
  • Banyolar,
  • Havuz Kenarları,
  • Merdivenler,
  • Mezarlıklar,
  • Basamaklar,

Tüm bunlara ek olarak iç ve dış mekanlara dekoratif güzellik katmak anlamında da en çok tercih edilen modelimiz Granices olarak cephe kaplama, zemin döşeme hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için hemen arayın.

Gri Traverten Fiyatları

Yayıldığı alanlar, desenleri ve renk tonajlarında ki fark nedeniyle gri rengi traverten çeşitleri için belirli bir fiyat aralığı vermek neredeyse imkansıza yakındır. En doğru fiyatı almak için toplam metraj bilgisi ve seçeceğiniz ürünü belirledikten sonra bizlere ulaşın. Sizde Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışarak kaliteli hizmetin, uygun fiyat avantajlarının keyfini çıkarın.