Granices 

Türkiye’deki Granit Mermer Traverten Fabrika ve Depo  İthalat İhracat Firmamız Hakkında.

FİRMA HAKKINDA

Yönetim Mesajı

Taşın suyunu çıkaran marka.

2006 yılından bu yana müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmayı hedef edinen granices ailesi olarak hedefimiz dünyaya açılmak.

Profesyonel kadromuz ve işinin ehli çalışanlarımızla çıktığımız bu uzun yolculukta çok yol katettik. Kaliteden ödün vermeden, sağlam ve estetik projeler gerçekleştirdik. Granitin görsel büyüsünü ve yapısal dayanıklılığını onlarca bina ile buluşturduk ve buluşturmaya devam edeceğiz.

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla ele aldığımız işimizi, en yüksek kalite standartlarında, yasal gerekliliklere uygun şekilde ve doğaya saygılı biçimde gerçekleştirmeye çalışmaktayız. Sahiplendiğimiz tüm projelerimize modernliği ve prestiji taşıdık. Bununla yetinmeyip, proje mahalline de değer katacak işlere imza attık. Üstlendiğimiz tüm projelerde seçici davranmak suretiyle pek çok bina, yol, hastane, okul yaptık. Yenilikçi bir yaklaşım ile dokunduğumuz her mekana zarafeti, kaliteyi ve sağlamlığı getirdik.

Granices Yönetim Kurulu Başkanı olarak şunu net bir şekilde ifade edebilirim ki, yenilikçi yaklaşımımız, alanında uzman kadromuz ve iş ilkelerimiz bizi her zaman bir adım öne çıkardı. Gerçekleştirdiğimiz prestijli projeler bizi daima ileri taşıdı. Elbette ki bugünlere gelmemizdeki en önemli unsur kaliteden asla taviz vermememizdir. Bize tam anlamıyla güvenen ve sadakatli müşterilerimiz sayesinde, Granices olarak daha sağlam adımlarla geleceğe uzanıyoruz. En değerli hazinemiz olan müşterilerimiz ve onların bize olan güvenleri ile hedeflerimizi gerçekleştireceğiz. Granices Şirketi olarak, yurt dışında da Türkiye’nin adını duyurmak ve granit konusunda global çapta Türkiye’nin elçiliğini yapmak bize onur verecektir.

Sevgi ve saygılarımla

Metin BALCI

Yönetim Kurulu Başkanı

Kalite Politikası

Kaliteyi ilke edinen hizmet anlayışımız ile, graniti her yere ve herkese ulaştırıyoruz. İnovatif bir anlayışla yaklaştığımız işimizde ilkleri yaşamak ve yaşatmak hedefleriniz arasında. Dünya çapında Türkiyeyi temsil ettiğimizi biliyor ve bunun bilinciyle hareket ediyoruz. Kaliteli hizmetin ve müşteri odaklı yaklaşımın tüm faaliyetlerimizde kendini gösterebilmesi için çalışıyoruz. Kurumumuza ekibimizle birlikte yeni hedefler koyarak birlikte büyümenin ve yeni başarılara imza atmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Kalite Politikamız Gereği İlkelerimiz;

  • Kaliteli hizmeti her yere ulaştırmak.
  • İş güvenliği politikasından ödün verememek.
  • Müşteri odaklı hizmet.
  • Kalite yönetim standartlarından ve mühendislik disiplininden ödün vermeden çalışmak.
  • Projelerinizi gereken zaman dilimi içinde ve en kusursuz şekilde tamamlamak.
  • Global dünyayı izlemek ve gerektiğinde uygun adımları atmaktan kaçınmamak.
  • Ekip ruhuna uygun çalışmak.
  • Daima profesyonellerden yardım almak.
  • Yenilikçi olmak ve yenilikleri yakından takip etmek.
Vizon Misyon

Vizyon

Uluslararası piyasalarda dünyaca ünlü bir granit markası olmak. Türkiye granitlerini tüm dünyaya tanıtmak ve pazarlamasını yapmak.

Misyon

Misyonumuz, yurt içinde ve yurt dışında kaliteli ve müşteri odaklı iş anlayışıyla beklentileri en iyi şekilde karşılayan öncü Granit markası olmak. Kaliteli, sağlam, dayanıklı ve güvenilir granitleri herkesin hizmetine sunmak. Graniti herkesin ulaşıp alabileceği bir ürün haline getirmek.

Şirket politikamız gereği, profesyonel bir ekip ile çalışmaktayız. İş ahlakı ve sorumluluk bilinci kurumumuzdaki en önemli değerlerdir.

Tanıtım

Taşın suyunu çıkaran adamın marka adıdır. Tüm dünyada  ocakları ile iletişimde olup en uygun ürün  fiyatlarını güncel olarak takip ederek siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmakta  ve tedarik etmektedir. Çin , İran, Hindistan , ispanya ve Türk mermeri, granit ve travertenler hakkında bir çok tecrübeye ve referansa sahip olan firmamız  sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

Orta Doğu’nun lider granit tedarikçisi olan Granices granit Firması, Türk granit, mermer, traverten, firmaları arasından kaliteli hizmeti ve yenilikçi anlayışıyla, sıyrılarak öne çıkmayı başarıyor. Türk taşları kategorisinde dünya çapında hatırı sayılır işlere imza atan Granices, Türk mermer,  Granit, traverten,  ürünlerini global bazda duyurmak, granit piyasasında yer edinmek konusunda gösterdiği çalışmalar ile adından söz ettiriyor.

Türkiye mermerleri travertenleri ve granit  taş tedarikçileri ve Türk ithalatçılar içinden en büyüğü ve en çok tercih edileni olan Granices Firması, yurt dışında taş Türkiye denildiğinde akla gelen ilk isimlerden. Uluslar arası piyasalarda da “GRANİCES” ismini markalaştırmayı hedefleyen şirket, Türk taş  pazarında bu amacını gerçekleştirmiş durumda.

Diğer  Türk taş  firmaları içinden, edindiği müşteri memnuniyeti ilkesi ile ayrılarak, kendisine  sadık bir müşteri kitlesi yakalayan Granices, taş alıcıları için cezp edici kolaylıklar sağlamakta.

Gerek Türk mermer, granit, traverteni, gerekse yurt dışından ithal edilen yabancı menşeli taşlarını Türk  ithalatçıları olarak pazarlayan şirket, Taş Türkiye de konusunda bir numara. Dünyaca bilinen Türk taşlarını en iyi, en güvenilir ve en kaliteli şekilde tedarik eden Granices, Türkiye mermer, granit, traverten, tedarikçileri arasında en fazla ithal eden firma olma özelliğini taşıyor.

Herkesin bildiği üzere, mermer, traverten, granit ocakları Türkiye’deki granitlerin çıkarıldığı ana kaynak. Granices, Türk taşlarını kaynağından, ana madeninden alarak, uluslar arası piyasalarda satışını gerçekleştirir.  Türkiye’ye yurt içinde ve yurt dışında, ekonomik anlamda gelir ve döviz getiren doğal taşların başında gelir. Granices de Türkiye temsilcisi olarak bu getiriyi maksimize etmek ve Türk ürünlerini dünyada kalıcı bir yer edindirmek ülküsü ile yoluna hızlı bir şekilde devam etmektedir.