Uzak doğudan gelen güzellik Hindistan granit modelleri Granices farkı ile sizlerle buluşuyor. Her biri farklı bir hikayenin parçası gibi, her biri farklı renkte, her biri farklı desenlerde, estetik güzelliğin, zarafetin, anlamların en doğal hali. Bazen renk karmaşası, bazen sadeliği sunan ürünler. Hindistan’ın benzersiz coğrafyasından çıkan, ülkemize gelen ve ülkemizden dünyayla buluşturduğumuz en güzel ürünler. Oradan ithal ettiğimiz hammaddeyi, fabrikalarımızda son teknoloji araçlarımız ve uzman kadromuz yardımıyla işliyor, katma değer ürünler haline getiriyoruz. Bu sayede ihracata yapıyor ve ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz çünkü hedeflerimiz büyük şu anda Türkiye’nin lider firması konumundayız dünya da ise önemli bir paya sahibiz On altı yılın verdiği tecrübe ve deneyimle her geçen yıl daha hızlı büyümeye başladık. Yakında dünya pazarının en büyüğü olmak için harekete geçeceğiz ilk andan bu yana bizlere destek olan müşterilerimize teşekkür ediyor ve yeni müşterilerimizi en iyisiyle buluşturmayı arzuluyoruz. Sizlerde Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışın. Kaliteli ürünlere, ayrıcalıklı hizmete uygun fiyatlardan ulaşın.

Hindistan Granit Çeşitleri

Büyük bir coğrafya Hindistan, her biri farklı karakteristik özelliklere sahip, doğanın sunduğu en güzel parçalar Hindistan granit çeşitleri ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Daha fazla vakit kaybetmeden bu harika ürünlerle tanışın.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünler şu şekildedir:

  • Coffe Brown Granit: Kahverenginin en doğal tonu, büyüleyici görünüm granit üzerinde hayat buluyor. Premium ürün grubumuzda yer alan en nadide parça.
  • Kashmir White Granit: Kaşmir mucizesi, granit ile buluşuyor. Beyaz renginin, diğer renk tonlarının bir araya gelmesiyle oluşmuş en estetik parça.
  • Multicolor Red Granit: Doğal kırmızının ateşli görünümü, her bir küçük parçacıkta farklı bir renk tonajı, vintage dekorasyon zevkinin kayıp parçasını tamamlamanızı sağlayacak ürünümüz.
  • Rosa Pink Granit: Pembe renginin, canlandırıcı havasını yapılarınızla buluşturmanızı sağlayacak zarafet abidesi ürünümüz.

 

Hindistan’dan gelen güzellikler arasında Raw Silk granit, New İmperial granit, Star Galaxy granit, Tan Brown granit modellerimizde mevcuttur. Özellikle evinizde uzayın sonsuz zarafetini, kasvetini ve güzelliğini hissetmek istiyorsanız Star Galaxy Granit modellerini tercih edebilirsiniz. Büyüleyici bir güzellik, dekorasyon zevkinizi şaha kaldıracak parça.

Hindistan Granit Fiyatları

Hindistan granit fiyatları oldukça geniş bir skalaya yayılmıştır. Bu sebepten ötürü sizlere herhangi bir fiyat aralığı veremiyoruz. Beğendiğiniz ürün bilgisi ve toplam metraj ile birlikte bizlere ulaşarak en uygun fiyat avantajlarından yararlanabilir, ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Granices güvencesi ve kalitesiyle tanışarak sizlerde evinize zarafeti, dekoratif güzelliği kazandırın. Hadi vakit kaybetmeden profesyonel müşteri destek kadromuzla iletişime onlar, sizlere en doğru şekilde yardımcı olacaktır. Eşsiz güzellikler sizleri bekliyor, daha farklı ürünleri keşfetmek için kategorilerimiz üzerinde gezinebilir ve hoşunuza giden ürünleri sipariş edebilirsiniz. Granices olarak iyi alışverişler diliyoruz.