Mermer Granit Traverten Oniks İhracatı

Mermer granit traverten oniks ihracatı yapan en kaliteli firma olarak hız kesmeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Firma olarak ilk uyanışımız bundan on altı yıl öncesine dayanıyor. Tüketiyoruz, ülke olarak fazlasıyla tüketiyoruz bu yüzden kaybediyoruz. Bunu fark ettiğimizde firmamızın ilk adımını attık hedefimizde her yıl büyüyen bir ihracat kalemi oluşturmak var. Bu sayede Granices olarak ülkemize olan borcumuzu ödeyip, döviz girişi sağlayarak ekonomimize azda olsa katkı sağlamak. Bu bilinçle durmaksızın gece gündüz demeden yüksek kalite standartlarında, katma değer ürünler üretip, dünyaya pazarlıyoruz. Mermer granit traverten oniks ihracatçıları arasında başı çekiyor ve geliştirdiğimiz teknoloji, sistem ve ürünler ile sektöre yön veriyoruz. Rekabetin çetin olduğu bu sektörde dünya markası olmak adına yürütmekte olduğumuz çalışmalar meyvesini veriyor, vermeye de devam edecek çünkü belirli plan ve programlar ölçüsünde her daim kendimizi geliştirerek ilerliyoruz. Ürünlerimizin her bir adımını özenle tasarlıyor, tüm yolculuk boyunca farklı aydınlanmalar yaşıyoruz. Bir üründen fazlası, bir hikaye, kalite değeri ve marka yaratıyoruz. Yarattığımız bu markanın değerleri, tüm insanlık tarafından kabul edilene kadar çalışmalarımız sürecek Dünya’nın lider doğal taşları firması olacak ve herkesin izimizi takip etmesine izin vereceğiz. Yüklü miktar doları ve diğer para birimlerini ülkemize sokmaya devam ederek ekonomimize nefes aldırmaya çalışacağız çünkü bizler, bu ülkenin güzel vatandaşlarına bunu borçluyuz. Sadece size hizmet etmekle kalmıyor, dünyanın dört bir yanına dağılmış farklı millet ve farklı ülkelerde ki müşterilerimize de kusursuz hizmetimizi ulaştırıyoruz. Mermer granit traverten oniks ihracat fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Afyon Mermer Granit Traverten Oniks İhracat

Ülkemizden çıkan 1. Sınıf kalitede ki hammadde olan Afyon mermer granit traverten oniks çeşitlerine Granices dokunuşunu gerçekleştirerek estetik, dekoratif ürünler haline getirdik. Yarattığımız katma değer sayesinde bu ürünlerin Afyon mermer granit traverten oniks ihracat işlemlerini gerçekleştirmeye başladık. Çıktığımız bu çetin yolculukta dünya çapında bir Pazar payı elde ederek bilinen, büyüyen bir marka olmayı başardık. Mermer granit traverten oniks blok ihracatı ile sınırlı kalmayıp Limra taş, Andezit taş, Bazalt taş ürünlerimizi de yurtdışına ihraç etmeye başladık. Sınır tanımayanların, aykırı olanların, ruha ve tasarıma önem verenlerin, dokunduğu her şeyi güzelleştirmeye çabalayanların markası Granices olarak gelişmeye, hizmet etmeye, en iyi ürünleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu uğurda yaptığımız çalışmaların sonucunda blok mermer granit traverten oniks ihracat firmaları arasında lider konuma ulaştık. Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor her gün ekibimize yeni personel, dizayncı, dahil ediyoruz. Deneyimli kadromuzu gençleştirmek adına ekibimize dahil ettiğimiz her isim alanında uzman isimler tarafından yetiştiriliyor. Bu sayede gelecek dönemlerde genç, dinamik bir yapıya ve yeni isimlerle daha da uzmanlaşmış bir kadroya sahip olacağız. Uzun dönem hedeflerimizi gerçekleştirmek uğruna hız kesmeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Türkiye Mermer Granit Traverten Oniks İhracat

Türkiye mermer granit traverten oniks ihracat işlemlerinde en yüksek paydayı elimizde bulunduruyoruz. Pastadan en büyük paya sahip olmanın sorumluluğu ve bilincindeyiz sadece bir değer olarak kendimizi değil ülkemizi, ülkemizin kalitesini de temsil ediyoruz. Bu fikir sayesinde her zaman ürettiğimiz her üründe kusursuzluğu hedefliyoruz. Tasarım, kullanım, deneyim açısından en güzelini sunan ürünlerimizi değerli müşterilerimize ulaştırıyor ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Blok mermer granit traverten oniks ihracatı yapan firmalar arasında lider firma olan bizler yani Granices kalitesi ve güvencesi ile hala tanışmadınız mı? Daha fazla vakit kaybetmeyin profesyonel müşteri destek kadromuzla şimdi iletişime geçin. Sahip olmak istediğiniz ürünlerin, en iyisine, en kalitelisine sahip olun. Dünyanın güvendiği marka ile tanışma fırsatını yakalayın. İhracat yaptığımız ülkelerin zirvesinde Amerika geliyor. Bu yıl Amerika üzerinden gerçekleştirilen alımların %62’si firmamız tarafından sağlanmıştır. Amerika’ya mermer granit traverten oniks ihracatı yapan firmalar arasında %62’lik payla lider konumundayız. Vizyonumuz, misyonumuz doğrultusunda yürüttüğümüz çalışmaların bir neticesi, bir fikir olarak başlayan bu yolculuğun şu an geldiği nokta gurur verici fakat rehavete kapılıp durmuyoruz. Granices olarak ara vermeden, yorulmadan bu ülkeye katkı sağlamaya ve en değerli ürünleri üretmeye devam edeceğiz.

İHRACAT

Türkiye’nin Granit, Mermer, Traverten, Oniks, Bazalt, Andezit Limra taş ihracat firması olarak Türkiye’nin lider Mermer Granit Traverten firmalarından biri olarak, Türk taşlarını dünyaya tanıtmaktayız. Orta Doğu’nun en büyük  mermer granit traverten ihracat firması olarak, Türkiye ocaklarından çıkarılan, Türk taşlarını farklı ülkelere ihraç etmekteyiz. Sahip olduğumuz doğal kaynakları en iyi şekilde değerlendirmek ve Türkiye ekonomisine kazandırmak amacındayız. İhraç ettiğimiz ülkeler arasında Amerika Avrupa ve orta doğu gibi ülkeler vardır.

Granices Firması olarak en büyük hedefimiz, daha fazla ülkeyi Türk mermer traverten granit kalitesi ve güzelliği ile tanıştırmak, buluşturmak.

BLOK İHRACAT

Granit Mermer Oniks Andezit Bazalt Limra Taş Blokları 

PLAKA İHRACAT

2x70x300  | 3x70x300 Tezgah Plaka

2x120x220  | 3x120x220 Plakalar

ÖZEL ÖLÇÜ

Özel Ölçüleriniz ebatlı kesim Zemin Döşeme  

Örnek: 2x30x60 | 2x60x60 | 3x30x60 | 3x60x60 ve diğer ölçüler