Traverten Taş İhracat 

Türkiye traverten üretimini yaptığımız ocaklarımız ve ihracat firmamız Afyon ve Denizli’de bulunur. Traverten doğal yapısından dolayı delikli bir taş olduğundan, doğal halde kullanılacağı gibi, sizlerin siparişleriniz doğrultusunda her çeşit yüzey uygulama işlemi olarak dolgulu, dolgusuz, mat, kaymaz, cilalı, eskitme, patinatolu olarak da üretilebilmektedir. Bunun yanı sıra, istekleriniz doğrultusunda her çeşit Traverten plaka kesim uygulamaları da yapılabilmektedir. Ürettiğimiz, depoladığımız ve sergileme yaptığımız alanlarda da görüldüğü üzere traverten plaka renk ve çeşitlerimiz mevcuttur. Türk traverten taşı ihracat açısından İzmir ve Mersin limanlarına yakın olması sebebiyle avantajlıdır. Türkiye gelişmiş ulaşım yolları ve ağlarının yanında, liman illerinde bulunan depolarımız sayesinde nakliye zamanında yapılabilmekte, Çin’e ve diğer ülkelere FOB ve CIF teslim kurallarına riayet edilerek zamanında ve hatasız gönderim sağlanmaktadır. Türk traverten taşı ihracat firması olarak ticaretin kalbinin attığı İstanbul ve Ankara illerine de yakın olmanın avantajlarından da faydalanıyoruz. Böylece belgeleri tam, sağlam ve kusursuz bir şekilde gemilere kadar nakliyesi tamamlanmış olan ürünler, depolarımız sayesinde zamanında yükleme ve gönderim hizmetleri tamamlanmış, alıcıya ulaşması sağlanmış olur.

Oniks Mermer İhracat 

Firmamız Türkiye de çıkarılan ve uygulama yapılan oniks mermerlerin eşsiz türleri, her blokta farklı desen veren çeşitleri ve onlarca onyx mermer renkleri ile şeffaf oniks,  sarı oniks, bal oniks,  yeşil oniks, oniks beyaz, onyx mermer pembe, kırmızı oniks, siyah oniks, oniks mavi mermerleri elinde bulundurmaktadır. Afyon ve Denizli’de bulunan ihracat firmamız Türk oniks taşı ihracat planlamalarına yön veren önemli merkezlerinden biridir. Türkiye gelişmiş ulaşım yolları ve ağları ile üretilen oniks mermerlerin İzmir ve Mersin limanlarına ulaşımı kolaylaştırıyor ve yakın kılıyor. Ayrıca Türk oniks taşı ihracat işlerinin kalbi ve merkezi konumunda olan Ankara ve İstanbul illerine de yakın bulunmaktayız. Buradan yapmakta olduğumuz ihracatımızı Çin’e ve diğer ülkelere FOB ve CIF teslim kıstaslarına uygun olarak yapıyoruz. Böylece zamandan ve paradan tasarruf ederek oniks mermer ihracat işlemlerini profesyonel bir bakış açısıyla tamamlıyoruz. Afyon ve Denizli merkezli firmamız ürünlerini gemilere yüklenene kadarki zaman diliminde garanti altına alıyor, bilgi ve belgelerinin doğru ve zamanında düzenlenerek hızlı ve hatasız bir şekilde yerlerine ulaşmasını sağlıyor. Her başarılı ihracatın arkasında bilgi birikimi, kaliteli ürün ve işçilik hizmetleri ile mutlaka tecrübe vardır.

Mermer İhracat 

Türkiye mermer ocaklarında elde edilen mermer ürünleri, çeşitlilik ve yeterlilik seviyelerine göre değer arz eder. Onlarca renk ve desene sahip mermerler günümüze kadar kullanılmıştır. Halen kullanılan bazı alanlar ise mutfak tezgâhları, mezar yapımı, kutsal mekânlar ve saray zeminleri, çeşmeler, sütunlar, banyolar, hamamlar, havuzlar, otel karşılama alanları, merdivenler, şömineler, eski lahitler, heykeller, kamu alanlarının imarı ve süslemeleri ile freskler ve hayvan yemlerine katkı malzemesi, sera üzerlerine örtü tozu vb. birçok alanda halen kullanılmaktadır. Mermer ihracat firması olarak idari ve yönetim merkezimiz, mermer ocağımızın da bulunduğu Afyon ilindedir. Türk mermer ihracat limanları İzmir ve Mersin illerinde bulunmakta olup ulaşım ve mesafe olarakta yakındır. Türkiye ihracatçı firmaları kendi sigorta sistemi ile garanti altına aldığı gibi firma olarak Çin’e ve diğer ülkelere FOB ve CIF teslim ilkeleri çerçevesinde ihracat yapmaktayız. Türk mermer ihracat merkezi ve yönetim üssümüz olan Ankara ve İstanbul illerine yakın olmamız da ayrıca pazarlama, mermer ürünlerin sergilenmesi ve tanıtım açısından önem arz etmektedir. Gemilere yüklenene kadar geçen sürenin kısaltılması, ürünlerin hatasız ve sağlıklı bir şekilde nakliyesi ve yüklenmesi firmamız garantisi altındadır. Ayrıca ihracatımızla ilgili belge ve bilgilendirmelerde eksiksiz olarak tamamlanmaktadır.

Limra taş ihracat 

Antik yunan ve roma dönemindeki yapılarda da gözümüze çarpan bu mermer yapılı taşlar yeniden keşfedildi. Özellikle limra taşı şömine & mezar, Fıskiye & Şelale, Oturak & Tabure, Kemer & Sütun, Banyo & Hamam, Tezgah & Lavabo, Masa & Sehpa, Çeşme & Havuz, Vazo & Saksı, Korkuluk & Trabzan, Heykel & Büst gibi ürünler için sıkça aranılan bir malzeme haline gelmiştir. Bunun en önemli sebebi cilalama ve parlatma uygulamalarımıza verdiği çok güzel cevaplardır. Limra taş ihracat firması olarak Antalya ilinin Finike ilçesinde faaliyet göstermekteyiz.  Bu avantajlı konumumuz sayesinde depolarımızın da bulunduğu İzmir ve Mersin limanlarına yakınız. Türkiye doğal taş sektörünün merkezi durumundaki Ankara ve İstanbul illerine yakın olmamızda ayrıca sektöre hâkim olmamızı sağlıyor. Türk limra taş ihracat firması olarak ihracatta Çin’e ve diğer Ülkelere FOB ve CIF teslim kriterlerinin göz önünde bulundurarak ve bu kriterlere göre ihracat yapmaktayız. Böylece Türkiye üzerinden yapacağımız tüm ihracatlarımız da garanti altında bulunmuş oluyor. Türk limra taş ihracat doğal taşları kalitelerinin yanında eksiksiz belge ve nakliye navlun hizmetleri ile yüksek zamanlama

uygulamaları ile alıcılara zaman ve para avantajı sağlıyor.

Bazalt Taş İhracat 

Bazalt ihracat firması ocaklardan çıkarılarak fabrikalarda kesilen plakalara kumlama, honlama, çekiçleme patinato, patlatma taş, bazalt mucarta, bazalt su oluğu, bazalt tambur uygulamaları ve kumlamalı patinato işlemleri ile gerekli evsaf kazandırılır. Bazalt küp taş, bazalt oluğu, bazalt plak taşı, bazalt patlatma taşı olarak kullanılabilir. Türk bazalt taşı ihracat limanları İzmir ve Mersindedir. Fabrikamız Ankara’dadır ve limanlara yakındır. Ulaşım ve nakliye kolaydır. Türkiye gelişmiş ticaret ağı ve gelişmiş ulaşım yolları ile gerçekleştirdiği bazalt taşı üretimi, şekillendirilmesi ve işlenmesi, gemilere nakliyesi hususlarında da üreticiye avantaj sağlıyor. Ayrıca Türkiye pazarını domine eden iki büyük il olan İstanbul ve Ankara illerinin yakın olması da avantajdır. Türk bazalt taş ihracat firması olarak ürettiğimiz ürünleri Çin’e ve diğer ülkelere FOB ve CIF teslim şekillerine uygun ve garantilerini sağlayarak yapıyoruz. Ayrıca gemiye yüklenene kadarki navlun ücretleri tarafımızca ödenmiş, hatasız ve kusursuz bir şekilde gemilere yüklemesi yapılmış, ihracat yapılacak olan ülkeye gönderim belgeleri ile birlikte hazırlanarak tedarik zinciri tamamlanmıştır. Böylece limanların bulunduğu illerde bulunan depolarımızdan yapılan yükleme ve gönderim hizmetleri zamanında tamamlanarak alıcıya ulaşması sağlanmış olur.

Granit ihracat 

Türkiye granit doğal taşları İç mekânlarda; yer döşemesi, duvar kaplaması, kolon kaplama, merdiven basamak ve rıhtları, korkuluk, tırabzan, granit zemin kaplama, pencere ve kapı sövesi, denizlik, süpürgelik, banyo ve mutfak tezgâhları, banko, şömine, masa, sehpa gibi birçok şekilde dekoratif ürünlerde granit doğal taşları tercih edilmektedir. Dış mekânlarda ise yol yapımı, cephe kaplaması, granit tezgah, granit kaldırım ve granit döşeme taşları, granit merdiven basamağı, yağmur oluğu, sütun, küpeşte, kemer, kent mobilyaları, havuz, çeşme, mezar taşı, anıt ve heykel yapımı gibi çeşitli alanla da yaygın olarak kullanılmaktadır. Türkiye granit rezervinin 1 milyar metre küp olduğu tahmin edilmektedir. Granit ihracat firması olarak fabrikamız Afyonda bulunmaktadır. Pazarlama, idari ve lojistik merkezimiz olan Ankara ve İstanbul illerine de konum olarak yakın bulunmaktayız. Türk granit ihracat limanları olan İzmir ve Mersin limanlarına yakın konumdayız. Türk granit ihracat olarak Çin’e ve diğer ülkelere FOB ve CIF teslim kriterlerine göre işlem yapmaktayız. Böylece hem zamandan tasarruf etmiş, hem ürün ve hizmetimizi garanti altına almış oluyoruz. Eksiksiz belgeler ve ürünlerle gemilere yüklenen ürünler güvenle gideceği limanlara ulaşmak üzere yola çıkmaktadır.

Andezit Taş İhracat 

Andezit madeni kullanım alanları, kaldırım bordür taşları, yürüme yolları, park zemin döşemeleri, bahçe zemin kaplamaları, şömine, şadırvan, havuz içi süsleme, tretuvarlar, duvar kaplamaları, belediye süs havuzları kaplamaları ve yürüme alanları kaplaması oluyor. Tüm kurumsal alanlarda ve diğer tüm mekânlarda özelliklerinden dolayı 60-80 yıllık dönemde bakım gerektirmemesi sebebiyle tercih ediliyor. Andezit taş ihracat firması olarak Türkiye merkezinde olan Ankara’da bulunuyoruz. Türk andezit taş ihracat avantajlarından biride ulaşım ve nakliyenin kolay olması, depolarımız sayesinde zamanında yükleme ve gönderim sağlanabilmesidir. Depolarımız ve merkezimiz İzmir ve Mersin limanlarına yakındır. Türk andezit taş ihracat firması olarak Çin’e ve diğer ülkelere FOB ve CIF teslim garantileri ile çalışmaktayız. Gemilere kadar olan navlunların ödenmesi, gerekli ihracat belgelerinin hazırlanması malın ulaştığında alıcıya ait belgelerin hazırlanması gibi konularda hatasız ve kusursuz zamanlama ve işlemlerle çalışıyoruz. Türkiye doğal taş ticaretine yön veren iki büyük il olan Ankara ve İstanbul illerine de yakın merkezimizle konum avantajına da sahibiz.

BLOK İHRACAT

Granit Mermer Oniks Andezit Bazalt Limra Taş Blokları

PLAKA İHRACAT

2x70x300  | 3x70x300 Tezgah Plaka

2x120x220  | 3x120x220 Plakalar

ÖZEL ÖLÇÜ

Özel Ölçüleriniz ebatlı kesim Zemin Döşeme

Örnek: 2x30x60 | 2x60x60 | 3x30x60 | 3x60x60 ve diğer ölçüler