0.00

Mutfak tezgahlarının vazgeçilmez modeli rengi ve deseniyle de hafızalara kazınıyor.

0.00

Modern binlara için tercih edebileceğiniz ürünümüz, darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır.

0.00

Ağırlıklı gri rengi ile ön plana çıkan ürünümüz, klasik bir görünüm sergilemesinin avantajlarını da beraberinde getiriyor. Her mekana uyum sağlayabileceği özellikteki ürünümüz oldukça fazla rağbet görüyor.

0.00

Grinin yoğun bir izlenim bıraktığı ürünümüzün geniş kullanım yelpazesi bulunmaktadır.

0.00

Ürünümüz, kaplamalar, büyük alanlar, bahçe ve çevre düzenlemeleri için tercih edilebilecek kusursuz bir doğal taştır.

0.00

İran'dan ithal ettiğimiz granit çeşitleri arasında yer alan ürünümüz, net gri rengiyle ön plana çıkıyor.

0.00

Gri rengini sevenler için kusursuz bir ürün. Hemen her renk ile uyum sağlayabiliyor olması dekorasyon açısından oldukça büyük avantaj sunuyor.

0.00

Siyah beyaz benekli görünümü ile kiri ve lekeyi belli etmeyen yapısı dış mekanlar için üstün bir kullanım deneyimi sunuyor.

0.00

Kırmızı zemin üzerindeki minik noktacıklar sıcak, sevimli bir görüntü bırakıyor. Hoş görünümü, çarpıcı mekanlar oluşturmak için eşsiz bir tercih olacaktır.


İran’dan çıkartıp dünyaya ulaştırdığımız İran granit modelleri siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. İran’ın farklı bölgelerinde yer alan ocaklarımızdan ülkemizde yer alan fabrikalarımızda işlediğimiz en eşsiz parçalarla parçalar ile sizleri buluşturuyoruz. On altı yıllık tecrübe ve deneyimle her müşteri en iyi deneyimi, en kaliteli ürünleri sağlıyoruz. Ürün çeşitliliğimiz ile sektörün lider doğal taş firmasıyız aynı zamanda ihracat yaparak ülke ekonomine katkı sağlıyor. Yüksek kalite standartlarına uygun ürünler üretiyoruz. Bu sayede Granices kalitesi ve güvencesi ile aldığınız her ürün uzun süreli kullanım, estetik güzellik ve hijyen imkanı yakalamanı sağlıyor. Sizlerde daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajından yararlanmak için hemen bizi arayın.

İran Granit Çeşitleri

Farkı renk ve deneyim arayan müşterilerimiz için İran granit çeşitleri harika bir çözüm. Her bir bölgenin kendine has karakteristik özelliklerini taşıyan zarafet abidesi granit çeşitleri ile tanışmak için acele edin. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen modeller ise şu şekildedir:

  • Brujet Granit: Kar deseniyle, fümenin ve beyazın karmaşası, evinize aydınlık getirecek özel ürünümüz.
  • Meşhed Granit: Farklı bir gökyüzü deseni, sonuz güzelliğin anahtarı, Premium ürün grubumuz içinde yer alan granit çeşidimiz.
  • Yazd Granit: Kırmızının en güzel hali, çoklu soyut anlamların, somut bir şekilde karşımıza çıktığı ve canlılığıyla büyüleyen ürünümüz.
  • Nehbadan Granit: Kasvetli bir ormanın içinde yürüyüş havasını yakalamanızı sağlayacak gri rengi tasarım abidesi ürünümüz.
  • Marag Granit: Siyah, gri tonlarının en sıra dışı hali, modern dekorasyon zevkinizin vazgeçilmez parçası olacak.

Tercih edilen diğer modellerimiz ise Dolpin granit, Dolfin granit, Dolphin granit, Netenz granit her biri kaliteli deneyim garantisiyle sizlere sunulur. Kendine has dokularıyla en iyi deneyimi sağlarlar. Kullanım alanları oldukça geniştir bu yüzden sipariş vermeden önce, sipariş vereceğiniz ürünün adı ve toplam metraj bilgisiyle bizi arayın. Uzman müşteri destek ekibimiz sizlere en iyi şekilde yardımcı olsun ve daha ayrıntılı bilgi sağlasın. Hadi bu güzellikleri evinizle, iş yerlerinizle, ofisinizle ve yapılarınızla buluşturun. Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışın.

İran Granit Fiyatları

İran granit modelleri oldukça farklı tasarımlara sahiptir. Birinci sınıf kaliteyi en güzel şekilde hissettirir. Sunduğu eşsiz deneyimle büyüler ve aynı zamanda uzun ömürlü kullanım, hijyen avantajı sağlar. Bu yüzden genel bir fiyat aralığı vermek oldukça imkansızdır. En doğru fiyatı almak ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için tek yapmanız gereken profesyonel destek kadromuzla iletişime geçmektir. Granices olarak her zaman sizlere en iyi hizmet sağlıyor. Sipariş öncesi, sipariş sırasında ve sipariş sonrası sizlere tam destek vererek memnuniyetini kazanıyoruz. Granices fiyat avantajı, sunduğu ürünler ile kalitenin keyfini süren müşterilerimizin arasına katılmak için acele edin şimdi bu fırsatlardan yararlanmak için bizi arayın.