0.00

Azul platino granit, dünya genelinde en çok tercih edilen, son derece kullanışlı bir türdür. İçinde yer yer siyah rengin hakim olduğu bölümler olmasına rağmen, uygulandığı alanlara enteresan bir şekilde ferah ve ışıltılı bir görüntü sağlar. İspanya’da çıkarılan bu granitin maden yatakları yakınlarında zaman zaman beyaz kuvarsa da rastlanmaktadır. Azul platino granitin parlaklığının buradan geldiği de [...]

0.00

Net beyaz benekleri ile açık renkli ve homojen bir görünüm veren modelimizi tüm mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

0.00

Granit pazarından en çok bilinen pembe doğal taşlar arsında yer alıyor.

0.00

İspanya'dan getirtdiğimiz pembe renkli modelimiz ile sıcak, zarif ve şık alanlar tasarlayabilirsiniz.

0.00

Gülü andıran rengi ile beğenileri toplayan ürünümüz, asansör zeminleri, duvar ve cephe kalmaları için biçilmiş kaftan.


Deniz aşırı coğrafyadan ülkemize dahil ettiğimiz estetik güzellik İspanya granit modelleri Granices farkıyla sizlerle. Bu özel ürünleri birinci sınıf kaliteye sahip hammaddesini İspanya’nın farklı bölgelerinden ülkemize ithal ediyoruz. İthal ettiğimiz hammaddeyi fabrikalarımız üzerinde işliyor, deneyimli personelimiz, profesyonel tasarım kadromuzla katma değer ürün haline getiriyoruz. Avrupa, Amerika da yaşayan müşterilerimize aynı zamanda güzel ülkemizde yaşayan müşterilerimize bu harika ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Zarafetin ve gücün birer sembolü olan bu harika ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bizim iletişime geçin. Daha fazla vakit kaybetmeyin Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışarak en uygun fiyatlardan yararlanın. Fırsatlarla dolu bu harika tasarım dünyası sizleri bekliyor.

İspanya Granit Çeşitleri

İspanya’dan gelen, dayanıklı, hijyenik dekoratif ürünlerle tanışmanın tam zamanı. İspanya granit çeşitleri ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. En uygun fiyat avantajından yararlanmak ve ürünler hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için şimdi arayın. Müşterilerimiz tarafından bu ürün grubuna ait granit çeşitleri ise şu şekildedir:

  • Azul Platino Granit: Dünya pazarında en çok tercih edilen ürün, siz değerli müşterilerimize füme renginin en doğal halini sunuyor. Dekorasyon zevkiniz için eşsiz bir parça.
  • Binaco Perla Granit: Gri, füme, beyazın en doğal renk tonlarının, granit üzerinde hayat bulmuş hali.
  • Rosa Minho Granit: Pembe ve füme renginin en estetik hali, karakteristik özellikleri sayesinde eşsiz bir deneyimin anahtarı.
  • Rosavel Granit: Aykırı yapısı, farklılığı ile ön plana çıkan ürünümüz.
  • Rossa Porrino Granit: Doğanın sunduğu en güzel renkler, büyük bir ormanın granit üzerine şekil almış hali Premium ürün grubumuzda en çok tercih edilen ürün.

Diğer ürünlerimizi keşfetmek için kategorilerimiz üzerinde gezinebilir ve hoşunuza giden ürünleri en hızlı şekilde sipariş edebilirsiniz.

İspanya Granit Fiyatları

Ürün yelpazesinin genişliği sebebiyle genel bir fiyat aralığı vermemiz imkansız. Sipariş edeceğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken profesyonel müşteri destek kadromuza iletişime geçmek. Arayın en avantajlı fiyatlardan haberdar olun.