İtalya’da orta çağdan bu yana dekorasyonda kullanılan granit modelleri halen popüler ve biz Granices olarak en özel modelleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. İtalya granit modelleri, Granices kalitesi ve farkıyla sizlerle. Renklerin en doğal hali, karakteristik granit çeşidi olan İtalya modelleri ile sizlerle. İtalya da yer alan birinci sınıf malzemenin çıktığı ocak üzerinden hammadde ithal ediyoruz, ithal ettiğimiz hammaddeyi fabrikalarımızda yer alan son model teknolojik araçlarımız, deneyimli personelimiz ve uzman tasarım kadromuz yardımıyla şekillendiriyoruz. Bu sayede yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerimiz ortaya çıkıyor. Bu ürünleri Avrupa, Amerika’ya ihraç ediyor ve güzel ülkemizin vatandaşları ile buluşturuyoruz. Ürünlerimiz hakkında en ayrıntılıyı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için tek yapmanız gereken bizleri aramak hadi daha fazla vakit kaybetmeden ofisinizi, iş yerlerinizi, evinizi ve yapılarınızı İtalya’dan gelen güzellikler ile buluşturun. Fark yaratan hizmete uygun fiyatlardan sahip olun.

İtalya Granit Çeşitleri

Estetik güzelliğin bir zamanlar antik başkenti sayılan İtalya tarih boyunca dekorasyon sektörünün de öncüsü olmayı başarmıştır. Son zamanlarda yaptığımız ataklar sayesinde biz de dünya çapında belirli bir Pazar payı elde etmeye başladık. Granices olarak ülkemizde doğal taş sektörünün lider firması olarak sizlere hizmet ediyoruz. İtalya granit çeşitleri arasından en çok tercih edilen ürünümüz Bainco Sardo granit: Beyazın, grinin ve fümenin en güzel tonlarının bir araya gelerek oluşturduğu, kaliteli bir deneyim, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan ürünümüz en çok tercih edilen ürünlerimizin başını çekmektedir. Daha fazla ürün keşfetmek için kategorilerimiz üzerinde gezinebilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İtalya Granit Fiyatları

Granices olarak müşterilerimize her zaman en iyi deneyimi, en iyi fiyatları sunuyoruz. Sizlere sadece sipariş sırasında değil, sipariş öncesi ve sipariş sonrası da tam destek sağlıyoruz. Bu sayede kaliteli hizmete uygun fiyatlardan sahip olabiliyorsunuz. İtalya granit fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen uzman müşteri destek kadromuzla iletişime geçin. Bırakın aklınıza takılan her konu da sizlere yardımcı olsunlar.