Mermer Granit Traverten Oniks İthalatı

Her zaman en kaliteli, en dekoratif ürünleri sunabilmek adına mermer, granit, traverten, oniks İthalatı gerçekleştiriyoruz. Elbette sadece hammadde bazında ithalat yapıyor, ithal ettiğimiz hammadde fabrikalarımız çalışan ekibimizle katma değer katıp yurt dışına ihraç ediyoruz. Yurt dışına ihraçat etmekle kalmayıp güzelliği arzulayan Türkiye’de yaşayan müşterilerimize de bu ürünleri sunuyoruz. Mermer granit traverten oniks ithalatı yapan firmalar arasında tek hammadde ithal eden firmayız çünkü Granices olarak bizler biliyoruz ki asıl katkı ithalat ile sağlanır ve ithal edilen normal bir ürünse bu bir katkı değildir. Gerçek katkı sağlamak için ucuz hammadde ithal edip, Granices dokunuşuyla gerçek bir ürün haline getirdiğimiz en özel doğal taşları yurt dışına ihraç ediyoruz. Kısaca bizim serüvenimiz bundan ibaret, yerli üretimi gerçekleştirirken bu coğrafyanın en kaliteli yerli taşları, ithalatta en kaliteli hammaddeyi kullanarak dizayn ekibimiz, uzman kadromuz yardımıyla yüksek kalite standartlarına uygun ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Kaliteyi, dekoratif görünümü, estetik güzelliği arayan, uzun ömürlü kullanım isteyen müşterilerimizi her zaman en iyi ürünlerle buluşturuyoruz. Mermer granit traverten oniks ithalatçıları arasında yer alan firmamız hammaddelere katma değer katıp, kaliteli ürünler haline getirip, siz değerli müşterilerimizi en iyi ürünlerle buluşturmaya devam edecek. Şimdi Granices kalitesi güvencesiyle tanışın. Harika ürünleri, uygun fiyatlardan astın alın.

İthal Mermer Granit Traverten Oniks Çeşitleri

Yurt dışından pek çok ülkenin en iyi kaynaklarını ülkemize ithal ediyor. İthal ediğimiz hammaddeler ile en iyi ürünleri üretiyoruz. İran’dan mermer granit traverten oniks ithalatı, Hindistan mermer granit traverten oniks ithalatı yapan tek Türk firmasıyız. Özellikle İran üzerinde firmamız bünyesine kattığımız birçok mermer ve granit ocağı bulunmaktadır. İthal mermer granit traverten oniks çeşitleri olarak sizlere sunduğumuz harika ürünleri keşfedin.

  • African Red Granit: Kırmızı ve grinin karışımından oluşan, sanat eseri, soyut bir karmaşanın en güzel yansıması.
  • Bianco Perla Granit: İtalya’nın en zengin topraklarından ülkemize ithal ettiğimiz ve Granices dokunuşuyla harika bir model ortaya çıkardığımız özel ürünümüz.
  • Absolute Black Granit: İran üzerinden ithal ettiğimiz siyahın en özel tonlarının bir yansıması, evinizde yıldızların enerjisini hissedeceğiniz özel ürünümüz.
  • Nero Africa Granit: Afrika’dan ithal olan en estetik parça. Samanyolu galaksinin adeta soyut bir hale zarafetin ve asaletin bir araya geldiği özel mermer.

İthal ettiğimiz harika ürünler bunlarla sınırlı değil. Kategorilerimiz üzerinde gezinerek çok daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Yerli ürünlerimizi dünyaya ihraç etmeye devam ediyoruz. Sizlerde bu topraklardan çıkan, en güzel ürünleri ve ithal edilip, özel tekniklerle güçlendirip, uzman dizayn kadromuzla dekoratif bir görünüm kazandırdığımız ithal ürünlerden sipariş verebilirsiniz. Çok daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken doğru ürünü bulmak daha sonra bizimle iletişime geçerek kolaylıkla bilgi alabilirsiniz.

 

İthal Mermer Granit Traverten Oniks Fiyatları

İthal mermer, granit traverten oniks fiyatları tamamen birbirinden farklıdır. Doğal taş çeşidi, toplam metraj, uygulanacak alan ve daha birçok kritere göre fiyat değişiklik gösterebilir. Doğru fiyatı almak için Seçtiğiniz doğal taş çeşidi, ürün numarası, toplam metraj bilgisi ve diğer ayrıntıları belirledikten sonra uzman müşteri destek kadromuzla iletişime geçin. Daha önce bu sektörde hiç sipariş vermediyseniz ve kavramlara pek aşina değilseniz doğru doğal taşı bulduğunuza inanıyorsanız hiç vakit kaybetmeyin uzman kadromuzla iletişime geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilir ve uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. Unutmayın Granices her zaman en kaliteli ürün ve hizmeti sunar.

İthal Mermer Granit Traverten Oniks Mutfak Tezgâhı

İthal mermer granit traverten oniks mutfak tezgahı fırsatlarımızdan yararlanmak ister misiniz? Birbirinden farklı ürünler, birbirinden farklı doğal taşlar her birinin kendine ait karakteristik özellikleri var. Her biri farklı renk tonlarına sahip sizleri mutfaklarınızda ayrı dünyalara götürecek, mutfakta geçirdiğiniz vakitten zevk almanızı sağlayacak, dekoratif, özel, estetik bir görünüm kazandıracak en güzel ürünlerimizi keşfedin. Granices farkıyla her zaman en iyisine sahip olun çünkü biz on altı yıllık bu süreç boyunca her zaman en iyisini üretmek için yola çıktık bu uğurda çalışmalarımız devam ediyor ve her gün, her zaman daha ileri gidiyoruz.

BLOK İTHALAT

Granit Mermer Oniks Andezit Bazalt Limra Taş Blokları 

PLAKA İTHALAT

2x70x300  | 3x70x300 Tezgah Plaka

2x120x220  | 3x120x220 Plakalar

ÖZEL ÖLÇÜ

Özel Ölçüleriniz ebatlı kesim Zemin Döşeme  

Örnek: 2x30x60 | 2x60x60 | 3x30x60 | 3x60x60 ve diğer ölçüler