Traverten İthalatı

Türk traverten ithalatı ile elde ettiğimiz traverten hammaddeleri ince ve sanatkâr dokunuşlar ile son ürün haline getiriyoruz. Traverten taşları Türkiye coğrafyasının insanının elinde suyu çıkarılarak işleniyor ve şekilleniyor. Fabrikamız doğal taş üretiminde ciddi pazar payına sahip olmanın yanı sıra Afyon ve Denizli’de bulunan traverten işleme fabrikalarında şekilleniyor. Türk traverten ithalatı ülkemiz traverten ihtiyacını destekleyerek katma değer üretiyor. Traverten taşlar için son teknoloji makinalarımızla yüzey uygulaması yaparak dolgulu, dolgusuz, mat, kaymaz, cilalı, eskitme, patinatolu yüzeyler elde ederek taleplere uygun travertenler üretilebilmekteyiz. Bu uygulamalarımızla ithal travertenler Türkiye kesimi olarak bilinen Vein Cut kesimi ile ya da Cross Cut kesim işlemlerine tabi tutuluyor. Daha sonra gerekiyorsa honlama, fırçalama, parlatma, cilalama işlemlerinden geçerek iç piyasaya sürülüyor. Vein Cut ile Cross Cut kesimleri arasındaki fark ocak blok kesiminde Vein cut kesimi sonrası traverten yüzeyinde suyollarının belirgin olmasıdır. Farklı beklentilere farklı ve yeterli çözümler üretmek Granices farkını ortaya koyuyor. Apartman kaplamaları, havuz kenarları, şömineler, şadırvanlar, cami minberleri ve mihrapları, merdivenler, otel lobileri ve iç dubarlarına süsleme olarakta kullandığımız traverten mermerler artık ülkemiz insanının da yoğun olarak talep ettiği ürünlerdendir.

Mermer İthalatı

Türkiye mermer ithalatı ile dünya mermerlerinin en seçkin örneklerini ülkemize kazandırıyoruz. Calacatta, Verde Guatemala, İran Pietra gri mermer, Golden Brown mermer, Bianco ibiza mermer, Gold portoro mermer, Beyaz panda mermer, Nero marquita mermer, Carrara mermer, Rain forest Green Mermer, Rain Forest Brown Mermer, Botticino Mermer gibi ülkemizde bulunmayan nadide mermerleri getiriyor ve kaliteli işçiliğimizle süslüyoruz. Türk mermer ithalat sektörüne yeni ve değerli ne varsa İzmir ve Mersin limanlarımızdan gemilerle getirdiğimiz mermerlerle katkıda bulunuyoruz. Son teknoloji makinalar ve kaliteli ve tecrübeli teknik elemanlarımızla kusursuz mermer ürünler ortaya çıkarıyoruz. Türk mermer ithalat ürünlerinin stok ve depo durumlarını hesaplayarak, takip ederek, pazar daralmasını ve genişlemesini kontrol altında tutuyoruz. Buna bağlı olarak Türkiye ‘ de piyasayı destekleyen ve yön veren icraatlar ile tüketiciye uygun fiyat ve kaliteli mermer garantisi vermiş bulunuyoruz. Her zaman en iyi mermeri en kaliteli uygulama ve işçiliklerle Granices markasının ve isminin altında bulacaksınız. Müşteri odaklı, çalışan, üreten Granices markasının değeri her geçen gün artıyor.

Granit İthalatı

Türk granit ithalat piyasasındaki kıymetli granit mermer ürünlerimizden bazıları; G603 Granit( Çin ), Sl White Granit ( Vietnam ), Pi White Granit ( Vietnam ), Nero Zimbabwe Granit ( Afrika ), Absolute Black Granit ( Hindistan ) Kashmir White Granit ( Hindistan ), Brujet Granit ( İran ), Star Galaxy Granit ( Hindistan ), African Red Granit ( Afrika ), Rosa Minho Granit ( İspanya ), Meteorus Granit ( Brezilya ), Santiago Red Granit ( Brezilya ), Via Lactea Granit ( Brezilya ), Viscont White Granit ( Brezilya ), Verde Marinace Granit( Brezilya ), Labradorite Bianco Granit( Brezilya ), Solarius Granit( Brezilya ), Shiavakashi Granit( Hindistan ), Verde Bahia Granit( Brezilya ), Emerald Pearl Granit( Brezilya ), Giallo Argento Granit( Brezilya ), Ice Sparkle Granit( Hindistan ) granit taşlarıdır. Türkiye limanlarına gemilerle getirttiğimiz bu granit taşlar fabrikalarımızda işlenerek ülkemiz hizmetine sunuluyor. Granit ithalatı yaptığımız ülkeler aynı zamanda bizimde ihracat yaptığımız ülkelerdir. Türk granit ithalat sektörüne sunduğumuz çeşitlilik ile renk yelpazemizi genişleterek arzu edilen ürünlere kolaylıkla ulaşılabilmesini sağlıyoruz. Türkiye pazarına sunduğumuz bu granit ürünleri eşsiz işçilik ve sanatımızla süslüyor müşterilerimizin memnuniyetini her şeyin üstünde görüyoruz. Granit pazarı ithal ederek şekillendirdiğimiz ve işlediğimiz granit ürünlerimizle zenginleşiyor.

BLOK İTHALAT

Granit Mermer Oniks Andezit Bazalt Limra Taş Blokları

PLAKA İTHALAT

2x70x300  | 3x70x300 Tezgah Plaka

2x120x220  | 3x120x220 Plakalar

ÖZEL ÖLÇÜ

Özel Ölçüleriniz ebatlı kesim Zemin Döşeme

Örnek: 2x30x60 | 2x60x60 | 3x30x60 | 3x60x60 ve diğer ölçüler