Kahverengi Granit Fiyatları ve Kahverengi Granit Çeşitleri


Kahverengi Granit

Sahip olduğu zarif görüntüsü ile sadelik ve doğallığı yansıtan kahverengi granit, Orta çağdan bu yana, hanlarda, saraylarda gücü simgelemek için kullanılmıştır. Orta çağ mimarisini süsleyen bu kahverengi granit modelleri günümüzde iş yerlerini, ofisleri, evleri ve mimari yapıları güzelleştirmek adına Granices tarafından üretilmektedir. Yapılara özel görünüm kazandıran bu kahverengi granit modellerini Granices firmasının sizlere sunmuş olduğu en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Dekorasyonunuzun kayıp parçası olan kahverengi granit modellerini keşfedebilir ve yapılarınıza estetik bir dokunuş katabilirsiniz. Uzman ekibi ve profesyonel kadrosu ile Granices, evinizin, iş yerinizin dekorasyonuna zarif bir dokunuş katmak için hizmet vermektedir.

 

Kahverengi Granit Fabrikaları

Granices firması olarak bizler doğanın bize sunduğu tüm renklerden faydalanarak evlerinize hoş bir görünüm vermeyi planlamaktayız. Bunun üzerine çeşitli araştırmalar ve AR-GE çalışmaları yürüttük. Ülkemizde bulunmayan kahverengi granit hammaddesini dünya üzerinde yer alan maden ocaklarından temin ederek birinci sınıf hammaddeyi son teknoloji ile katma değer ürünler haline getirdik. Böylece ince işçilik ile ilmek ilmek işlenen kahverengi graniti uzun yıllar kullanımınıza sunduk. Uygulanan yapıya estetik görünüş kazandıran granitin dünya çapında ihracını gerçekleştirdik. Kısa zamanda kahverengi graniti hem ülkemizdeki hem de yurtdışındaki müşterilerimizle buluşturduk.

 

Kahverengi Granit Çeşitleri

Özgürlüğün sembolü haline gelmiş bir renk olan kahverengi, günümüzde dekoratif amaçlarla kullanılmakta ve uygulanan bölgeye zarif dokunuşlar yapmaktadır. Granices firması kahverengi granitten yapılmış olan kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Geçmişten günümüze tüm bilgi birikimlerimiz ve kalite anlayışımız ile bu alanda dünya liderliğini elimizde bulundurmaktan gurur duymaktayız. En kaliteli ürünlerimizi sizler için üretmekte ve sektörde her zaman daha iyi olmaya kendimizi adıyoruz.

Müşterilerimiz tarafından bu gruba ait en çok tercih edilen granit çeşitleri şu şekildedir:

Coffe Brown Granit:  Kahverenginin en güzel tonajları olup, uygulanan yapıya kasvetli ve zarif bir hava katmaktadır.

Tan Brown Granit: Koyu yapısı, karakteristik özelliği ve kahve çekirdeklerini andıran görünümüyle Premium ürün olarak adlandırdığımız, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Granices firması sizleri üzerinde ince işçilik uygulanmış, uzun ömürlü ve estetik duruşa sahip ürünlerle buluşturuyor. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için sitemizden bize ulaşabilirsiniz.

Kahverengi Granit Kullanım Alanları

Kahverengi granit, pek çok farklı sektöre en hızlı yayılan granit çeşidi olarak tarihe geçmiştir. Renginin doğallığı sayesinde pek çok alanda kullanılmaya başlanmış ve kahverengi ürünler en çok tercih edilen ürünler haline gelmiştir.

Kahverengi granitin yaygın olarak kullanıldığı alanlar ise şunlardır:

Lavabolar,

Merdivenler,

Mutfak Tezgahları,

Banyolar,

Sehpalar,

Masalar

Kahverengi granit aynı zamanda iç ve dış cephelerde kaplama amacıyla da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra zemin kaplamalarda da kullanılan kahverengi granit hoş görüntüsü ve uzun yıllar kullanım sağlaması ile pek çok alanda tercih edilmektedir.

Kahverengi Granit Mutfak Tezgahı

Kahverengi granit, mutfakta doğal ve sıcak bir görünüm elde etmenizi sağlayarak aile yemeklerinizi daha keyifli hale getirmektedir. Granit sağlam yapısı ile sizlere uzun bir kullanım sağlamaktadır. Aşınma, kırılma derdi olmadan yıllarca kullanabileceğiniz granit, kahverengi ile daha sıcak bir ambiyans yaratmakta, sağlamlık özelliklerine bir de estetik görünüş katmaktadır.

Kahverengi Granit Fiyatları

Maden ocaklarından çıkarılan ve ince bir işçilik ve son teknoloji cihazların gücü birleşerek ortaya çıkan bu nadide ve kaliteli ürünlerimizi sizler için en uygun fiyatlarla kullanımınıza sunmaktayız. Kahverengi granitin fiyatları, uygulanacak yüzeye, yapıya, mekana göre değişiklik göstermektedir. En doğru bilgiyi sitemizden veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.