Kahverengi Mermer Fiyatları ve Kahverengi Mermer Çeşitleri


Kahverengi Mermer Blok

Mermer blok biçimlendirilirken kullandığımız son teknoloji makinalar ve usta dokunuşlarla harika kahverengi mermer ürünlere dönüşüyor. Ürün yelpazemizin genişliği mermer üzerindeki uygulama tecrübemizle birleştiğinde, kahverengi mermer blok ellerimizde hayat buluyor. Kahverengi mermer üretimimiz kimi zaman Adıyaman mermer ocakları, kimi zaman Bursa mermer ocakları, kimi zaman Manisa mermer ocakları İskenderun ocakları, Burdur ocakları ve kimi zaman Muğla mermer ocakları ile başladığı yolculuğa kullanılacağı yapılarda bizim usta ellerimizle yerini buluyor.

Doğrudan kahverengi mermer blok satışımızda vardır. Bunun yanı sıra kahverengi mermer blok mezar başta olmak üzere yer zemin döşemeleri, kahverengi mermer mutfak tezgâhları, banyolar, tuvaletler, merdivenler, bina iç dış mermer duvar kaplamaları gibi yapı elemanları haline dönüştürüyoruz.

Kullandığınız alanları süslemesinin yanı sıra bu mekânların ömrünü uzatan onlara bir anlamda hayat veren kahverengi blok mermer ürünleri kullanıcıları ile buluşacağı günü bekliyor.

Kahverengi Mermer Blok Fiyatları

Mermerleri kıymetli kılan sebep onların kullanım alanlarını sihirli bir dokunuşla dokunulmuş gibi farklı mekânlara dönüştürmesi yatıyor aslında. Hiçbir mekân mermerle buluşmadan önceki hali ile kıyaslanamaz. Çünkü her şeyden önce estetik kazanmıştır. Sonra sağlamlık kazanmıştır. Sonra bunların hepsini binayı yıkmanıza ve yeniden imar etmenize gerek kalmadan yapmışsınızdır. Bu sebeple mermer ürünler hakikaten gösterdikleri etki ve sağladıkları konfor ile kıyaslandığında ucuz ve uygun fiyattan alıcıları ile buluşmaktadır.

Arzuladığınız kahverengi blok mermer için sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir, taleplerinizi bu yolla da iletebilirsiniz. İthal kahverengi mermer ürünlerimiz içinde farklı kahverengi tonlara sahip olabilirsiniz. İthal mermer üretimimizle ülke insanımızın taleplerini ve beklentilerini karşılayabilecek ürünler üretmemizin yanı sıra işleyerek sattığımız işlenmiş mermer ile de ülkemize katma değer kazandırıyoruz.

Kahverengi mermer fiyatları diğer mermer ürünlerimizle farklılık arz etmeyen metrajına, metreküpüne ve metre tülüne göre fiyatlandırdığımız tüm proje ve tasarımlarınıza yetecek bilgi ve beceriye sahip olduğumuz işlenmesi kolay ürünlerdir.

Kahverengi Mermer Plaka

Mermer bileşimindeki oranlarına, mineral adet boyutlarına doku ve yapılarına, ekonomik şartlarına, renklerine göre sınıflandırılırlar. Kahverengi mermerler ise taneli karbon dokulara sahip magmatik kayaç olarak bilinirler. Bu dokulara sahip beyaz, gri, yeşil, mavi renk tonları da içerir. Basınca dayanıklıkları fazlasıyla yüksek olması sebebiyle yapılarında dış kaplama malzemeleri ve taşıyıcı sütunlar olarak kullanılmaktadır. Bu mermer ve travertenlerden elde edilen tasarımlar geçmişten günümüze kadar işletmeciler tarafından işlenerek kullanılmaktadır. Dayanıklılığı ve estetiği ile inşaat sektörü, süs eşyaları, dekorasyon, mezarcılık dâhil birçok alanda kullanılmaktadır. Türkiye’de Antalya ilinde çıkmaktadır. Mozaik, honlu, çekiçleme, vucartalı, eskitme vein cut ya da cross cut kesimler gibi yüzey işlemlerinde tâbi tutulurlar. Son ürün haline getirilen bu kahverengi mermer plaka, çeşmelerde, mezarlarda, dış mekân bina kaplamalarında, asansör kaplama, merdiven, zemin kaplama ve mutfak tezgâhları asansör cephesi kaplamalarında kullanılmaktadır.

Kahverengi Mermer Plaka Fiyatları

Kahverengi mermer plaka renk ve parlak cilalı dokusu ile insanlar tarafından yıllarca rağbet gören bir taştır. Aylık 30.000 metrekare kapasitesi ile üretimi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca fazla miktarda ihracatı gerçekleştirilen bir mermer çeşididir. Su tutma özelliği, eksi sıcaklığa dayanıklılığı, renk homojenliği yüksek dış ortamlarda kullanılabilir. Bu mermerler katrakla kesilen bloklar, plakalar haline getirilip file işlemini uygulandıktan sonra 3+17 plaka slim makinelerinde honlama, cila, eskitme işlemlerinden geçirilerek ölçüsüne ve renk kalitesine göre ahşap bundel ambalajı yapılmak şartı ile güvenli hale getirilir. Günümüzde belediyelerimiz iç ve dış mekan tasarımına önem vermektedirler. Kahverengi mermer plaka fiyatları bu işlemlerden sonra belirlenir ve kahverengi tonlarındaki bu nadide ürünler büyük bir zevkle kullanılır. Yüksek donanımlı makinelerde üretilmesi sebebiyle düşük maliyetlerle halka sunulmaktadır. Bu mermerler koyu renk olması nedeniyle bej gibi renkteki taşlarla da güzel bir uyum sağlar. Kahverengi mermerleri yurt içi satışlarımızın yanı sıra Rusya başta olmak üzere birçok ülkeye de ihracatını sağlamaktayız. Bu sebeple de ülke piyasasına önemli katkı sağlayan bir mermer çeşidimizdir.