Kahverengi Mermer Çeşitleri & Modelleri ve Fiyatları


Asaleti ve karmaşayı temsil eden en dekoratif çözümlere kahverengi mermer modelleri ile ulaşın. Ofisinize, evinize, iş yerinize, yapılarınıza farklı bir görünüm, doğal bir hava katmak istiyorsanız sizler için en iyi çözümü üretiyoruz. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak geliştirdiğimiz harika ürünlerle, siz değerli müşterilerimizi buluşturuyoruz. Bu sayede mükemmelliğin doğası evinize haya veriyor. Çok daha fazlasını keşfetmek için kategorilerimiz arasında gezebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için uzman kadromuzla iletişime geçin. Deneyimli personelimiz doğal, dekoratif kahverenginde ki mermerlerimizin özelliklerini sizlere en iyi şekilde aktarsın. Bu sayede en iyi seçimi yapma şansına sahip olun. Hadi vakit kaybetmeden evinizi güzelleştirin.

Kahverengi Mermer Ocakları

kahverengi mermer ocaklarıDünyanın en kaliteli mermer rafinerisi güzel ülkemizin topraklarından çıkıyor. Yüzlerce personelimizle birlikte, oluşturduğumuz ekiplerimiz ile birlikte Türkiye’nin çeşitli kahverengi mermer ocakları üzerinden topladığımız hammaddeyi, son teknoloji fabrikamızda işliyoruz. Ürün haline getirmeden önce tasarım ekibimiz mermerin karakteristik özelliklerini bozmadan ona son halini veriyoruz. En çok tercih edilen, sektöre yön veren modellerimiz bu şekilde hayat buluyor.

Ülkemizde yer alan başlıca mermer ocakları şu şekildedir:

 • Mersin
 • Adıyaman
 • Alanya

Her bölgenin kendine has mermer özelikleri bulunur. Her biri 1. Sınıf malzemeden üretilir fakat mermerin karakteristik yapısında ki farklar siz değerli müşterilerimize sunduğumuz harika deneyimde de farklı deneyimler yaşanmasını sağlar. İlk dokunuşta hissedeceğiniz doğal, güzellikte ki mermerleri şimdi yapılarınızla, evinizle, ofisinizle buluşturun.

Kahverengi Mermer Çeşitleri

kahverengi mermer çeşitleri

Türkiye’nin en kaliteli, en özel mermer ürünlerini elinde bulunduran marka Granices olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi çözümleri ve en iyi ürünleri sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Sunduğumuz en özel kahverengi mermer çeşitleri şu şekildedir:

 • Adıyaman Dark Emperador: Özel karakteristik yapısıyla, dekoratif bir ev görünümün vazgeçilmezi.
 • Adıyaman Emperador Mermer: Adıyaman’ın en özel renginin, ürün olarak hayat bulmuş hali.
 • Alanya Emperador Dark Mermer: Karanlığın içinde aydınlığın, en umutsuz gece de sabahın olduğunu soyut bir anlatımla yansıtan güzellik.
 • Mersin Emperador Mermer: Torosların, Toros doğasının, Toros karakteristik özelliklerinin bir araya geldiği Mersin’den çıkan en güzel ürünümüz.

Tüm bunların dışında tercih edebileceğiniz daha birçok farklı ürünümüz bulunmaktadır. Kişisel zevklerinize göre en iyi ürünü bulmak istiyorsanız. Kategoriler üzerinde gezinmeye devam edin bu sayede sizinle özdeş hale gelecek ürünlerimizi keşfedebilir, en dekoratif görünümleri yakalayabilirsiniz.

Kahverengi Mermer Kullanım Alanları

En yaygın şekilde kullanan ve en çok alanla etkileşime geçmiş, özel mermer türümüz müşterilerimize kahverenginin en güzel tonlarını sunma şansını bizlere veriyor. Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışan tüm müşterilerimiz mermer tercihinde artık hangi markayı tercih edeceğini biliyor. Bizler sadece ürünlerimizi sizlerle buluşturmuyoruz. Aynı zamanda harika bir müşteri deneyimi, yüksek standartlarda kalite anlayışını da sizlere sunuyoruz. Bu sayede sektörün lider firması olmayı başardık.

Kahverenginin en güzel tonlarıyla bezenmiş mermerlerin kullanım alanları şu şekildedir:

 • Mutfaklarda Ve Kahvaltı Takımlarında
 • Mutfak Tezgâhlarında
 • Banyolarda
 • Zeminlerde ve Merdivenlerde
 • Masalarda
 • Sandalyelerde
 • Zigon ve Sehpalarda
 • Yemek Masası Ve Yemek Takımlarında

İstekleriniz doğrultusunda sizlere en özel çözümleri üretiyoruz. Cephe döşeme, zemin kaplama, cephe kalama işlemlerinde bu mermer türü özellikle tercih edilir. Yapılara, evlere kattığı sofistik hava, karmaşadan yaratılan güzel bir görünüm, doğanın sunduğu en güzel tonlar ile herkes tarafından sevilir. Sizlerde mermer uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayın. Siz değerli müşterilerimize her zaman uygun fiyat avantajını sağlıyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden uzman kadromuzu arayın. Siz değerli müşterilerimize en detaylı bilgiyi sunsunlar.

Kahverengi Mermer Fiyatları

kahveregi mermer fiyatYüksek kalite standartlarında ürünler üretmemize rağmen her müşterimiz bu doğal güzellikle tanışsın diye en uygun fiyat politikası gözeterek, en avantajlı fiyatları sunuyoruz. Mermerin dayanıklı yapısı, güzelliği, sağlıklı görünümü, getirdiği aydınlıkla tanışmak için şimdi beğendiğiniz, hoşunuza giden ürünü sipariş edin. Uzun ömürlü kullanım kolaylığı sağlayan mermer ürünlerimiz sizlere her zaman fiyat / performans avantajı sağlayacaktır. Kahverengi tonlarında ki mermer fiyatlarımızın aralığı metrekare başı 45 TL’den başlar. 200 TL’YE kadar çıkabilmektedir. Kullanılan alan, toplam metraj, uygulanacak ölçü, uygulanacak mekâna göre fiyat değişikliği olmaktadır bu yüzden en iyi fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçin. Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışarak avantajlı çıkın.