Kırmızının en alengirli tonu, kırmızı traverten ile iç ve dış mekanlarınızla buluşuyor. Doğada en nadir bulunun tür olan kırmızı rengi traverten Granices farkı ve kalitesi ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Tutkunun, şehvetin ve gücün en aykırı tonuyla tanışarak, dekorasyon zevkinizi arşa çıkarmaya başlayın. Daha fazla vakit kaybetmeden bu harika ürünün güzelliği ile buluşmak istemez misiniz? O zaman stoklarımızdan faydalanmanın şimdi tam zamanı. Daha ayrıntılı bilgi almak, uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için uzman müşteri destek kadromuzla iletişime geçin. Profesyonel müşteri destek kadromuz her sorunuzu en ayrıntılı şekilde yanıtlayacak, ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri üretecektir. Hadi bu fırsat dolu bu dünyaya bir adım atın.

Kırmızı Traverten Ocakları

Dünya üzerinde kırmızı traverten renginin ihracat payı %75 oranla Türkiye de bu nadir güzellik, ülkemizde iki farklı bölgeden çıkıyor ve siz değerli müşterilerimizin yanı sıra Avrupa, Amerika da yaşayan müşterilerimizle buluşuyor. İhracat yaparak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Granices bünyesinde hizmet sunan kırmızı rengi traverten ocakları şu şekildedir:

  • Kütahya Kırmızı Rengi Traverten Ocakları: Birinci sınıf hammaddenin, kırmızının en güzel tonlarının yüzeyle buluşmasını sağladığımız işletmemiz.
  • Denizli Kırmızı Rengi Traverten Ocakları: Yüksek kalite standartların uygun, eşsiz bir yüzeye sahip kırmızı rengi traverten hammaddesinin çıkarıldığı ocağımız.

Ocaklarımızdan çıkan hammaddeler, fabrikamıza nakil edilir. Fabrikamızda son teknoloji araçlarımız ve deneyimli kadromuz, uzman tasarım ekibimizle ürünlerimize son halini veriyoruz. Granices kalitesi ve güvencesini siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Kırmızı Traverten Çeşitleri 

Kırmızı traverten çeşitleri en nadir tür olduğu için sizleri tek bir ürünle buluşturuyoruz, büyüleyici olan tek bir ürün. Yapıların güzelliğe kavuşmasına giden en kestirme yol olarak sizlerle buluşuyor. Elbette bu ürünün tek avantajı güzelliği değil pürüzsüz yüzeyi harika bir traverten deneyimi sunuyor aynı zamanda su geçirmez yapısı, hijyenik olması ve uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamasıyla tüm bu övgüleri hak etmesinde ki en önemli etkenler oluyor. Sizlerde bu ürün hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için bizlerle iletişime geçin.

Kırmızı Traverten Kullanım Alanları

Kırmızı rengi traverten kullanım alanları oldukça geniştir. Dekoratif yapısı, sağladığı avantajlarla tam bir Premium fiyat performans ürünüdür. Islak zeminlerde güzel bir görünüm yaratmanın formülü aynı zamanda hijyenik iç ve dış mekanların oluşumunda en etkili yöntemdir. Yaygın kullanım alanları ise şu şekildedir:

  • Mutfak Tezgahları,
  • Banyolar,
  • Lavabolar,
  • Havuz kenarları,
  • Spa merkezleri
  • Hamamlar,

Tüm bunlara ek olarak Granices olarak zemin döşeme, cephe kaplama hizmeti de veriyoruz. En avantajı fiyatlar kaliteli hizmet almak için hemen bizi arayın. Kırmızı traverten fiyatları uygulanacak sektöre ve diğer etmenlere göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden uzman müşteri destek kadromuzla iletişime geçmeniz daha hızlı bilgi alım avantajı sağlayacak ve uygun fiyatlardan haberdar olmanıza yarayacaktır.