Ateşin, tatlı hırsın, başarının, arzunun en güzel formu kırmızı granit ile tanışarak, yapıları güzelleştirmenin tam zamanı. Granices olarak doğal, fark yaratan ürünlerimizi keşfedin. Karmaşanın, sadeliğin eşsiz formuyla estetik güzelliği yakalayın. Yüksek kalite standartların uygun ürünlerimiz Avrupa, Amerika, İskandinavya ve güzel ülkemizde fazlasıyla tercih ediliyor. Bizler ihracat yaparak bu ülkenin ekonomisine katkı sağlıyoruz aynı zamanda bu ülkede yaşayan vatandaşlarımızı en özel ürünlerimizle buluşturuyor ve onlara kusursuz hizmet sağlıyoruz. Sektörün lider firması olarak yaptığımız her yenilik büyük bir fark yaratıyor. On altı yıllın tecrübesi ile her geçen gün daha ileri gidiyor, daha kaliteli çözümler üreterek siz değerli müşterilerimizle büyümeye devam ediyoruz.

Kırmızı Granit Ocakları

Firma olarak müşterilerimize her zaman en iyi çözümü üretmek için çabalıyoruz. Kurduğumuz 120.000m2 fabrikayı deneyimli personelimiz, profesyonel tasarım ekibimize birlikte işletiyor, en kaliteli çözümleri üreterek, sektörde fark yaratan ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz. Kırmızı rengi granit ocakları ülkemizde bulunmadığı için yurt dışından birinci sınıf kırmızı rengi granit hammaddesini ithal ediyor, ithal ettiğimiz graniti fabrikalarımızda yer alan son teknoloji araçlarımızla görmekte olduğunuz ürünlerimiz haline getiriyoruz. Elbette katma değer katarak üretmiş olduğumuz bu harika ürünler ile yaptığımız ithalat rakamlarından fazlasını ihraç ediyoruz. Bizler bu ülkeye katkı sağlamak için kurulduk. Granices olarak bu katkı sağlıyor ve güzel ülkemize de en iyi ürünlerimizi sunuyoruz.

Kırmızı Granit Çeşitleri

Arzularınızı uyandıracak, evinize kırmızının en güzel tonları ile buluşturacak Kırmızı granit çeşitleri Granices farkı ile sizlerle. Bu harika ürün grubu müşterilerimiz tarafından çok sevildi. Müşterilerimizin en çok sevdiği kırmızı rengi granit çeşitlerimiz ise şu şekildedir:

  • African Red Granit: Doğallığı, doğadan gelen özel renkleri ve karakteristik yapısıyla en etkileyici ürün grubumuzdur.
  • Multicolor Red Granit: Karmaşadan en yaratıcı fikirleri çıkaranlar, tek düzeden sıkılan müşterilerimize en doğru tercihi sunan ürünümüzdür.
  • New İmperial Red Granit: Elit ürünümüz, noktasal dağılımı ile kırmızının en güzel tonlarını içinde barındırır.
  • Yazd Granit: Kırmızıdan, mora çalan yapısıyla bir zambağın estetik güzelliğini en iyi şekilde yansıtan zarafet harikası ürünümüzdür.

Granices olarak sizlere sunduğumuz harika ürünler bunlarla sınırlı değil. Daha fazla renk seçeneği, daha fazla ürün modeli sunuyoruz. Hadi vakit kaybetmeden hepsini keşfedip, en doğru ürünü bulmaya başlayın.

Kırmızı Granit Kullanım Alanları

Popülerliği ile pek çok kişinin haberdar olduğu en özel ürün gruplarımız arasında başı çekiyor kırmızı rengi granit ürünlerimiz bu yüzden Türkiye’de ve dünya da pek çok kullanım alanına etki etmeyi, etki ettiği alanları değiştirip estetik güzelliği yakalamalarında aracı olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Kırmızı rengi granit çeşitlerimizin en çok kullandığı alanlar ise şu şekildedir:

  • Banyolar,
  • Lavabolar,
  • Mutfak Tezgahları,
  • Sehpalar,
  • Masalar,

Elbette daha pek çok yayıldığı alan vardır tüm bunlara ek olarak Granices olarak bizler zemin döşeme, cephe kaplama hizmetleri de vermekteyiz. En doğru hizmeti almak, ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için hemen bizi arayın.

Kırmızı Granit Fiyatları

Yüksek kalite standartlarına sahip ürün gruplarında, en avantajlı fiyat Granices ile mümkün. Bizimle tanışmayan müşterilerimiz arasında yer alıyorsanız çok şey kaybediyorsunuz çünkü bizler müşteri deneyimi ve müşteri memnuniyeti konusunda sektörün lider firmasıyız. Sizlere en kaliteli hizmeti sunuyor işlem öncesi, işlem sırasında ve işlem sonrası tam destek sağlıyoruz. Kırmızı granit fiyatları aralığımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için beğendiğiniz ürün, toplam metraj bilgisi ile bizlere ulaşın.