Koyu renkler kendi içinde bir aydınlık barındırır. Güçlü zihinler, güçlü dekoratif öğelere ihtiyaç duyar, bu ihtiyacı karşılamak adına Granices olarak en güzel koyu renk traverten modelleri ile sizleri buluşturuyoruz. Farklı renk tonları, her birinin kendine özel karakteristik özelliği, en güzel traverten deneyimini keşfetmeye başlayın. Firmamız Türkiye ve yurt dışında doğal taş sektörünün lider firmasıdır. Sektöre yön veren yenilikler, yüksek kalite standartlarına uygun ürünleri tamamen biz üretiyoruz. Yaptığımız ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlıyor aynı zamanda müşterilerimizi kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve uygun fiyat avantajından yararlanmak için hemen bizi arayın. Uzman müşteri destek kadromuz sizlere en doğru şekilde yardımcı olsun.

Koyu Renk Traverten Çeşitleri

Gizemin, gücün en güzel hali, iç ve dış mekanları dekoratif güzelliklerle buluşturan traverten çeşitleri Granices güvencesi ve kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Her bir geniş bir renk tonajında, her bir traverten kendine has karakteristik özellikleri ile sizlere uzun ömürlü kullanım avantajı sunuyor. Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen koyu rengi traverten çeşitlerimiz şunlardır:

  • Dark Traverten: Karanlığın içinde aydınlığın en güzel yansıması, sahip olduğu renk tonajı ve karakteristik özellikleri ile yurt içi ve dünya çapında ki pek çok müşterimizin favori ürünü.
  • Koyu Traverten: Pürüzsüz yüzeyi, farklı desenleri ile aykırı bir dekorasyon zevki olan müşterilerimiz tarafından en çok beğenilen ürün.
  • Noche Traverten: Kalitenin, zarafetin traverten üzerinde hayat bulmuş hali, Premium ürün grubumuzda yer alan, en çok beğenilen ürünümüzdür. Fırtınadan doğan soyut güzelliğin somut temsilidir.

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünler bunlarla sınırlı değil. Çok daha fazlasını keşfetmek için kategorilerimiz üzerinde gezinin, daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayın.

Koyu Rengi Traverten Kullanım Alanları

Tonajları, desenleri, sağlamlığı ile sektörlerin dekorasyon anlayışına yön veren koyu rengi travertenler, güzellikleriyle büyülemeye devam ediyorlar. Uzun ömürlü kullanım, hijyen sağlamasıyla avantajlı ürünlerin başında geliyorlar. Yaygın olarak koyu rengi traverten kullanım alanları şu şekildedir:

  • Banyolar,
  • Lavabolar,
  • Mutfak tezgahları,
  • Hamamlar,
  • Basamaklar,
  • Spa Merkezleri,
  • Mezarlıklar,

Kısaca iç ve diş mekanların vazgeçilmez traverten çeşidi olarak siz değerli müşterilerimize en estetik çözümü sunuyorlar. Granices olarak zemin döşeme ve cephe kaplama hizmeti de veriyoruz. Avantajı fiyatlarımız hakkında bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Koyu Renk Traverten Fiyatları

Koyu renk travertenler estetik yapılarıyla, dekorasyon anlamında en çok tercih edilen ürün sıralamalarında en başı çekiyor. Kullanan alanların çokluğu sebebi ile genel bir fiyat aralığı vermek imkansız fakat koyu renk traverten fiyatları hakkında doğru bilgiyi almak için profesyonel müşteri destek kadromuzla iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve uygun fiyat avantajlarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.