Mavi Granit Fiyatları ve Mavi Granit Çeşitleri


Kullanıldığı alana şıklık ve sadelik katarak huzurlu bir ortam oluşmasında önemli bir paya sahip olan mavi granit, konsepte uygun renk tonları sunarak yaşam alanlarına özel bir zarafet katmaktadır. Firmamızın üretim yaptığı pek çok farklı granit türünden birisi olan mavi granit, fabrikalarımızda usta ellerde işlenerek göz kamaştırıcı sanat eserine dönüşmektedir.  Mavinin eşsiz tonları ve granitin sağlam yapısı ile buluştuğunda ortaya çıkan ürün mimarinin en baş döndürücü merkezi olmaktadır. Mavi graniti talep edilen tarz ve şekillerde işleyerek, kurumsal ve bireysel çözümler üreterek sizlerin kullanımına sunmaktayız. Ürettiğimiz farklı tarz ve estetik değer taşıyan ürünleri ülke içinde ve ülke dışında pek çok farklı alanda pazarlayarak ülkemizin birinci sınıf mermer çeşitlerini tüm dünyaya tanıtıyoruz.

Mavi Granit Blok

Ofis, ev, iş yeri ve modern mimarinin hakim olduğu pek çok yapıda karşımıza çıkan mavi granit, sağlamlığı ve anti bakteriyel özellikleri ile gönül rahatlığı içinde kullanabileceğiniz bir doğal taş türüdür. Yaşam alanlarınızı özel renk tonu ile süsleyen mavi granit, profesyonel görünümü ile pek çok avantajı beraberinde sunmaktadır. Doğanın içinden, doğa kadar güzel taş türlerinden birisi olan mavi granit, ocaklarımızdan blok halinde çıkarılarak işlem yapılmak üzere fabrikalarımıza transfer edilmektedir. Son teknolojiye sahip fabrikalarımızda üst düzey makineler yardımı ile işlenen mavi granit, ince dokunuşlar ile sanat ile buluşturularak yaşam alanlarında kullanıma uygun hale getirilmektedir.

Mavi Granit Blok Fiyatları

Mavi granit blok fiyatları talep edilen ebat, ölçü ve kalınlığa göre değişiklik göstermektedir. Uzun ömürlü bir yapıda olması sebebiyle mimaride sıklıkla tercih edilen bir ürün olan mavi granit blok dayanıklılığı ile hemen her alana uygulanabilir. Tezgâh yapımında kullanılan ve çizilmelere karşı direnci oldukça yüksek olan mavi granit, leke tutmayan yüzeyi sayesinde yapı ürünlerinin vazgeçilmezi konumundadır. Mavi granit blok fiyatlarının değişiklik göstermesi, üzerinde yapılan işlem ile orantılıdır.  Bu yüzden mavi granit blok fiyatları konusunda geniş bilgi edinmek için granices çağrı merkezini arayarak, konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.