Denizin ve sonsuz gecenin güzelliklerini barındıran Muğla illimiz dünyanın en güzel mermerine de sahiptir. Granices olarak her zaman müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz bu yüzden özel Muğla mermer modellerimiz ile tanışmanızı istiyoruz. Dekorasyon zevkinizi doruklara taşıyacak en eşsiz parçalar ile sizlerde Muğla’nın doğal güzelliğinizi evinize, iş yerlerinize, ofisinize, yapılarınıza taşıyın. Deneyimli personelimiz, özel dizayn kadromuzla siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu özel seçki ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Daha detaylı bilgi almak ve sizlere sunduğumuz uygun fiyat avantajlarını öğrenmek için hemen iletişime geçin. Uzman kadromuz tüm sorularınızı yanıtlasın ve fırsatlar konusunda sizleri bilgilendirsin. Daha fazla vakit kaybetmeyin, kazananlar ve memnun müşterilerimiz arasındaki yerini alın.
 

Muğla Mermer Fabrikaları

 
Muğla’nın farklı bölgelerinden bir araya getirdiğimiz yüksek kalite standartlarına sahip mermer hammaddesini son teknoloji fabrikalarımızda uzman personelimiz yardımıyla işliyoruz ve bu sayede nadide parçalar, eserler ve ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerimizin yolculuğu bu şekilde gerçekleşiyor tüm adımların sonunda kalite kontrolünün ardından dünyaya ve sizlere ulaşıyor. Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışarak, uygun fiyatlardan dekoratif güzellikleri yakalayın. Dünya’nın en kaliteli mermerine ulaşın. Muğla mermer fabrikaları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri destek hattımızda yer alan personelimiz sizlere her zaman en ayrıntılı bilgiyi sunar. En iyi müşteri deneyimini yakalayın.
 

Muğla Mermer Çeşitleri

 
Denizin ve doğanın en güzel olduğu ilde en güzel mermer çeşitleri, yüksek kalite standartlarına sahip modellerimiz ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Daha fazla vakit kaybetmeden en iyi modele sahip olun. Doğanın o güzel mükemmelliğini evinizde, işinizde, ofisinizde, yapılarınızda yakalayın.

Deniz esintisi kadar, dalgalar kadar güzel, en çok tercih edilen mermer çeşitlerimiz şu şekildedir:

 
Milas Beyaz Mermer: Milas’ın berrak gökyüzü kadar özel, farklı bir tasarım.
Muğla Beyaz Mermer: Beyazın en sade tonu, evinize aydınlığı getirmenin anahtarı
Muğla şekeri olarak da bilinen Muğla beyaz mermer, dünyaya ihraç oluyor. Siz de böylesi kaliteli bir mermeri tercih etmek istemez misiniz? Seçiminizi iyi yapın.
 

Muğla Mermer Kullanım Alanları

 
Muğla’dan çıkan bu harika mermer son 10 yılda hızla büyüdü. Bu büyüme ile birlikte çok farlı sektörlere, çok farklı ülkelere ihraç edilmeye başlandı. Kullanım alanları ile en çok farklılık yaratan mermer olarak listenin ilk sırasında ki yerini almayı başardı. En çok kullanılan alanlar ise şu şekildedir:
 
Mutfak Tezgahları,
Banyolar,
Lavabo
Sandalye
Masa
Sehpa
Mezarlıklar
Zemin döşeme, cephe kaplama olarak da fazlasıyla tercih edilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kullanabileceği en iyi mermerdir. Muğla mermerin fiyat aralığı ise metrekare başı 45 TL’den başlayıp 145 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Siparişler için çok fazla değişken vardır en iyi fiyatı almak için bizimle iletişime geçin.