Doğal Taş Oturak ve Tabure Modelleri

 Doğal taşların bir yapı malzemesi olarak eski çağlardan beri kullanılıyor olması taş üretiminde yüksek teknolojilerin kullanılması sonucunu doğurmuş ve bunun neticesinde doğal taşlar kullanılarak birbirinden şık aksesuarlar üretilmeye başlanmıştır. Oturak tabure üretiminde de taşların gizemli dünyasına yer verilmiş, parklarda, bahçelerde, şehir merkezlerinde taş oturak ve taburelerin kullanımı yaygınlaşmıştır. Dayanıklı ve sağlam olması nedeniyle alanların, parkların, bahçelerin dekorasyonunda kullanılan taş tabure ve oturaklar dış hava koşullarına dayanıklı olması nedeniyle uzun ömürlü uygulamalardır. Doğal taş tabure ve oturak modellerini yakından incelemek ve yaşam alanlarınızı taşın vazgeçilmez güzelliği ile daha estetik ve dekoratif alanlar haline getirmek için granices.com sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Oturak Tabure Üretiminde Kullanılan Taş Türleri

Parklarda, bahçelerde, caddelerde, camilerde, piknik alanlarında dinlenmek üzere konumlandırılan oturak ve taburelerin üretiminde doğal taşlardan da yararlanılır. Doğal taş tabure ve oturaklar uzun yıllar boyunca bozulmadığı için şehirlerin imarında sıklıkla kullanılır. Oturak tabure üretiminde uygarlıkla birlikte kullanılmaya başlanan pek çok taş türü kullanılabilir. Granit, traverten ve mermer en çok kullanılan taş türü olup bu taşlardan üretilen oturak ve tabureler yaşam alanlarımıza farklı bir hava katar.

Granit Oturak Tabure

Çok sağlam ve dayanıklı bir taş olan granit hem iç hem de dış mekanlarda dekoratif alanlar yaratmak için kullanılan bir taş türüdür. Granit oturak tabureler park ve bahçelerde kullanılmak için tasarlanmış ürünlerdir. Granitin işlenmesi ve şekillendirilmesiyle elde edilen oturak ve tabureler uzun yıllar kullanılabilir. Yağmur ve kardan etkilenmeyen bu ürünler sıcak ve soğuk havaya karşı yüksek mukavemet özelliğine sahiptir. Cami, şadırvan, park ve bahçelerde kullanılmak üzere üretilen granit oturak ve tabureler farklı renk ve modellerde üretilebilir.

Traverten Oturak ve Tabureler

Traverten çok eski zamanlardan beri yapı malzemesi olarak kullanılan bir taş türü olup oturak ve tabure üretiminde de kullanılır. Sağlamlığı ile dikkat çeken traverten taşından üretilen oturak ve tabureler park ve bahçelerde sabit oturma alanları yaratmak için kullanılır. Sağlam olmasının yanı sıra estetik olması nedeniyle de park ve bahçe dekorasyonunda önemli bir yere sahip olan traverten oturak ve taburelerin fiyatları da oldukça makuldür.

Mermer Oturak ve Tabure Modelleri

Açık alanlarda kullanılmak üzere üretilen oturak ve taburelerde kullanılan taşlardan birisi de sağlam ve dayanıklı bir yapı malzemesi olan mermerdir. Şık görüntüsü ve kolay işlenebilir yapısı ile birçok farklı alanda kullanılan mermer oturak ve tabure üretiminde de kullanılır. Şadırvanlar, camiler, şehir merkezleri, park ve bahçeler mermer oturak ve taburelerin kullanıldığı alanların başında gelir. Dış hava koşullarına dayanıklı olması nedeniyle uzun yıllar kullanılabilen mermer dış mekan oturak ve tabure modelleri mermerin işlenişine ve kalitesine göre fiyatlandırılır.

Granit, traverten ve mermer oturak ve tabure modellerini yakından incelemek ve fiyat bilgisi almak için granices.com sayfayı ziyaret edebilir, yaşam alanlarınızı göz alıcı hale getirebilirsiniz.

DUYURU

MERMER VE GRANİT SEKTÖRÜNDE BİR ÇOK ANAHTAR KELİMEDE 1. SAYFA VE 1. SIRALARDA YER ALMAKTAYIZ.

BU SEKTÖRDE MARKA OLMUŞ  PATENTLİ GRANİCES MARKAMIZI VE WEB SAYFAMIZI İŞ DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİ İLE SATILIKTIR.

İLETİŞİM İÇİN granit@granices.com