Pembe Granit Çeşitleri & Modelleri ve Fiyatları


Canlı bir dokunuşu yapılarla buluşturmak isteyen müşterilerimiz için en doğru tercih pembe granit modelleri olacaktır. Canlılığın, huzurun sembolü olan pembe renginin en farklı tonajlarına sahip ürün çeşitlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduk. Yapılarınızda doğru, aykırı, güzel bir imaj yakalamak istiyorsanız tek yapmanız gereken pembe rengi granit modellerimize göz atmak olacaktır. İçerinden en sevdiğiniz ürünlerin adlarını belirleyin ya da bir kâğıda not alın ardından bu ürünler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve sizlere sunduğumuz özel fiyatlardan yararlanmak için bizlere ulaşın. Bu sayede Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışıp, en doğru hizmeti alıyor olacaksınız. Uzun ömürlü, ferah kullanım avantajı sağlayan ürünlerimiz ile tanışmanın şimdi tam zamanı.

Pembe Granit Ocakları

Doğanın sunduğu en özel pembe renk tonajlı granit hammaddesi ne yazık ki ülkemizde bulunmamaktadır. Bizlerde dünya pazarı üzerinde bir araştırma yapıp, birinci sınıf hammaddenin olduğu ülkelerde yer alan granit ocakları ile anlaşma sağladık. Hesaplı fiyatlardan ithal ettiğimiz hammaddeye fabrikalarımızda deneyimli personelimiz, profesyonel tasarım ekibimizle katma değerli ürünler haline getirerek dünya pazarında yer aldık. Dünya’nın çeşitleri ülkelerinde yer alan müşterilerimize ulaştırdığımız özel parçaları güzel ülkemizde yer alan müşterilerimize de sunuyoruz. 120.000m2’lik alana yayılmış fabrikamızda gerçekleştirdiğimiz özel üretim ürünlerimiz ile tanışmanın şimdi tam zamanı. Yüksek kalite standartlarına sahip, hijyenik, uzun ömürlü kullanım fırsatı sunan ürünlerimiz ile tanışın.

Pembe Granit Çeşitleri

Huzurun en güzel tonu, cennetten bir parça sunan, doğadan gelen en farklı tonajlara sahip pembe granit çeşitleri ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz, kaliteli hizmet sağlıyoruz. Farklı tasarımlara sahip ürünlerimiz ile evinize, ofisinize, iş yerlerinize ve yapılarınıza estetik güzellik kazandırın.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen pembe rengi granit çeşitlerimiz ise şu şekildedir:

  • Rosa Pink Granit: Ünlü bir ressamın palettinden dökülmüşçesine, güçlü bir tablo niteliğinde, Premium segment granit ürünümüz. Yapılarınız destansı güzellikle buluşturmanız için en doğru tercih olacaktır.
  • Rosa Porrino Granit: Gül’ün o engin yapısının granit hali, İspanya’nın zengin topraklarından ithal ettiğimiz, fabrikalarımızda son halini verdiğimiz en çok tercih edilen ürünümüzdür.
  • Rosavel Granit: Karakteristik yapısı, canlılığı, özel tonları ile büyüleyici güzelliğin en etkili formülü.

Rosa minho granit, Raw silk granit çeşitleri de fazlasıyla tercih edilmektir. Granices ile ulaşabileceğiniz seçenekler sadece bunlarla sınır değil. Çok daha fazlası keşfetmek için kategorilerimiz üzerinde gezinebilirsiniz. Dekoratif zevkinize göre en doğru seçime bizimle ulaşın.

Pembe Granit Kullanım Alanları

Doğadan gelen canlılığın formülü, zarafetin en güzel hali olan pembe rengi granitler pek çok sektöre etki etmeye başarmış ve bu sayede farklı kullanım alanlarına yayılmıştır. Yayıldığı kullanım alanlarında, en çok tercih edilen ürün gruplarını oluşturmuştur.

En yaygın kullanım alanları ise şu şekildedir:

  • Banyolar,
  • Mutfak Tezgahları,
  • Mutfak Zeminleri,
  • Sehpalar,
  • Masalar,
  • Lavabolar,
  • Mezarlıklar,

Granices olarak tüm bunlara ek olarak cephe kaplama ve zemin döşeme hizmeti veriyoruz. Daha ayrıntılı bilgi, uygun fiyat avantajına ulaşmak için tek yapmanız gereken profesyonel müşteri destek hattımızı aramak olacaktır.

Pembe Granit Fiyatları

Geniş kullanım alanları sebebiyle her grup için pembe rengi granit fiyat aralığı birbirinden farklıdır. Granices kalitesi ve güvencesi ile tanışarak en avantajlı pembe granit fiyatları ile tanışma şansını elde edebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayın. Firma olarak bizler en iyi müşteri deneyimi ve müşteri memnuniyetine sahibiz çünkü on altı yılın verdiği tecrübe ve deneyimle en çözümü üretiyoruz.