Pembe Granit Fiyatları ve Pembe Granit Çeşitleri


Pembe granit, yapılara canlı bir dokunuş kazandıran önemli bir yapı taşıdır. Huzurun ve canlılığın sembolü olan bu özel renk tonundan imal edilmiş ürünlerimizle sizlere geniş bir ürün gamı hazırladık. Yapılara etkili bir görünüm kazandırmak ve güzel bir imaj yakalamak için, pembe renk tonundan üretilen granit modellerimize göz atabilir size en uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Sağlamlığı, sağlıklı oluşu ve estetik görünümü açısından pek çok farklı yapıda tercih edilen granit, kullanım ömrü bakımından da gelecek nesillere bırakabileceğiniz özel bir yapı taşıdır. Talep ettiğiniz ürüne ilişkin daha geniş bilgi almak ve en avantajlı fiyatlardan yararlanmak için granices iletişim hattını kullanabilirsiniz.

Pembe Granit Ocakları

Doğanın bize sunduğu özel bir yapı taşı olan granit, farklı renklerde doğada bulunabilmektedir. Pembe tonajlı olabilen granit ne yazık ki ülkemizde bulunmamaktadır. Bu yüzden Granices olarak dünya pazarında araştırma yaparak, birinci sınıf hammaddeye sahip olan ülkelerin granit ocakları ile hammadde alımına ilişkin anlaşma sağladık. Böylece pembe graniti, dünya pazarından ithal ederek fabrikalarımızda son teknoloji ve deneyimli personelimiz ile işleyerek katma değerli ürünler haline getirdik. Elde ettiğimiz bu ürünleri ülkemizde ve dünyada pek çok farklı ülkeye ihraç ederek sektörde önemli bir paya sahip olduk. Yüksek kalite standartlarına sahip fabrikalarımızda, geleceğe miras bırakmak üzere kaliteli ürünler imal etmeyi kendimize görev olarak belirledik. Böylece 120.000 m2’lik bir alanda hizmet veren fabrikalarımızda, yüksek kalite standartlarıyla uzun ömürlü ürünler imal etmeye devam ediyoruz.

Pembe Granit Çeşitleri

Pembenin farklı tonlarında bulunabilen granit ile yaşam alanlarınıza huzuru getirebilirsiniz. Estetik görünümü barındıran pembenin farklı tarzı, özel tonu, tasarım çeşitliliği, sağlamlığı ile gücünü doğadan alan granitin eşsiz buluşmasından ortaya çıkan bu ürünlere sahip olarak, siz de yaşam alanlarınıza ve iş yerlerinize hoş bir görünüm kazandırın.

Müşterilerimiz Tarafından En Çok Tercih Edilen Pembe Granit Çeşitlerimiz;

Rosa Pint Granit: Yapılarınıza destansı bir güzellik katmak için tercih edebileceğiniz bir granit türüdür. Ünlü bir ressamın paletinden çıkmış gibi görünen, tablo niteliğindeki bu ürün Premium ürünlerimiz arasındadır.

Rosa Porrino Granit: İspanya’dan ithal ederek fabrikalarımızda özenle işleyerek zarafet kattığımız bu özel ürün en çok tercih edilen ürünlerimizden birisidir.

Rosavel Granit: Karakteristik yapısı, canlılığı, özel tonları ile büyüleyici güzelliğe sahip bir üründür.

Rosa Minho Granit: Raw silk granit çeşitlerimizden birisidir. Yüksek talep gücü ile ortamların havasını değiştiren özel ürünlerimiz arasındadır.

Farklı granit türleri ve modelleri hakkında çok daha geniş bilgi edinmek için web sitemizdeki kategorileri yakından inceleyebilir, zevkinize uygun ve en doğru ürünü seçmek için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Pembe Granit Kullanım Alanları                                     

Doğadan gelen zarafet olarak tanımlanan bu özel renk tonu, pek çok farklı kullanım alanlarında yerini almıştır. Canlılık, estetik, modern vurgusu yaparak kullanıldığı alana hoş bir görünüm katan pembe granit genellikle; Banyo, mutfak tezgahları, mutfak zeminleri, sehpalar, masalar, lavabolar, mezarlıklar gibi alanlarda tercih edilmektedir.

Pembe Granit Fiyatları

Kullanım alanının çeşitli olması sebebiyle pembe granit fiyatları da farklılık göstermektedir. Farklı grup ve fiyat aralıkları için daha geniş bilgi edinmek için firmamızın iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilir avantajlı fiyat imkanlarından faydalanabilirsiniz. Geçmişten günümüze elde ettiğimiz bilgi birikimi ve deneyim ile sizlere 16 yıldır hizmet veren bir firmayız. Köklü geçmişimiz ve sektörde edindiğimiz bilgi birikimi ve kaliteli hizmet misyonuyla sizlerin taleplerine çözüm üretiyoruz.

Pembe Granit Blok

Özel doğal taşlar arasında yer alan pembe granit blok ürünleri, kullanım alanının genişliği ve eşsiz görünümü ile sıklıkla tercih edilmektedir. Sehpa ve masa projelerinin yanı sıra mutfak ve dekorasyonlar, duvar ve özel zemin döşemelerinde de kullanılabilmektedir. Pembe granitlerde bulunan gri, kahve ve pembe tonlarına sahip desenler benzersiz bir estetizmi de beraberinde getirmektedir.

İç dekorasyon ve ev yapıları için üst kalite bir seçenek olan pembe granitler, kalite ve görünüm birlikteliğinde her müşterinin gereksinimlerine karşılık verecektir. Tüm doğal taş yapısında bulunan anti bakteriyel doku ve hijyenik kullanım bu ürünler için de geçerli olmaktadır. Günümüzdeki estetik bakış ve güncel moda yönelimleri göz önünde bulundurulduğunda pembe granit blok ürünlerinin onulmaz bir tercih olması kaçınılmazdır.

Doğal taş ocaklarından özel olarak üretilen ve satışa sunulan bu ürünlerin iç ve dış dekorasyonlar için sağlıklı bir tercih olduğu bilinmektedir. Tasarımsal doku ve dokunuşlar için de her müşteriye fikir verecek bir kullanım pratikliği sunmaktadır. Ev içi mutfak ve banyo tezgahları için eşsiz bir seçenek olacaktır.

Pembe Granit Blok Fiyatları

Her doğal taş ürünün model, renk, ölçü, kullanım alanı ve ebat gibi birçok unsurları göz önüne alınarak net bir ücrete sahip olduğunu söylemeliyiz. Pembe granit blok fiyatları hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayabilir ve merak ettiğiniz her konuda gerekli desteği alabilirsiniz.