Sarı Granit Fiyatları ve Sarı Granit Çeşitleri


Granices firması olarak ürettiğimiz onlarca granit modelleri arasında sarı granit modellerimizin sadelik ve parlaklık özelliklerine sahip olması, pek çok alanda tercih edilme sebebi olmuştur. Ürettiğimiz sarı granit modelleri arasında öne çıkan granit çeşitleri: Arizona gold granit, G682 granit, Giallo Fiorito granit, Almarello Gold granit, Coral Mist granit, Baltic Brown granit, Tan Brown olarak karşımıza çıkmaktadır. Sarının birçok tonunu yansıtan granit modellerimiz arasında gül sarısı olarak ön plana çıkan Almarello gold granit özellikle ilgi çekmektedir. Granit uygulandığı zemin, merdiven, basamak, mutfak tezgahı gibi yerlerde ışığı yansıtarak farklı bir ambiyans ortaya çıkarmaktadır. Sarı granit sağlamlığı ile adından söz ettirdiği gibi kristalize yapısı sayesinde çizilmemekte ve deforme olmamaktadır. Dokunduğu alana zarafet getiren sarı granitin fiyatları da değişiklik göstermektedir. Sarı renkli granit lavabo, tezgah, küvet ve duş teknesi gibi alanlarda kullanılmakta ve bu alanlara sağlamlık kazandırmaktadır.

Sarı Granit Blok

Ofis, ev gibi pek çok yapılarda karşımıza çıkan sarı granit blok, kalite, estetik bir görünüm ve sağlamlığı bünyesinde barındırarak sizlere sunmaktadır. Tüm doğal taşlarda bulunan anti bakteriyel özellikler sayesinde sarı granit bloklar, mutfak tezgahlarında hijyenik kullanım sağlamaktadır. Brezilya ocaklarında özel olarak üretilen bu bloklar, hem Avrupa’da hem de ülkemizde sıklıkla tercih edilmekte ve uygulanan bölgeye şık bir görünüm katmaktadır. İç ve dış mekanların yanı sıra kamusal ya da büyük yapılarda da kullanılabilecek sarı granit bloklar, herhangi bir darbeye karşı son derece dayanıklı olmasıyla bilinmektedir. Güneş ve yağmur gibi dış etkenlere karşı dayanıklı olması sarı granit bloklarını eşsiz kılmaktadır. Uzun soluklu bir kullanım için hem şık hem de kaliteli doğal taş arıyorsanız sarı granit blokların tüm beklentilerinize karşılık vereceğine emin olabilirsiniz.

Sarı Granit Blok Fiyatları

Sarı granit blok fiyatları, ölçü, miktar, model ve kullanım alanı gibi pek çok unsur göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Granices firması olarak her müşteriye özel uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız.

Sarı tonunun can alıcı rengiyle evinize şahane bir görünüm kazandırabilir, anti bakteriyel yapısı ile hijyen sağlayabilirsiniz.  Kolay temizlenebilen ve sağlamlığı ile dikkat çeken sarı granit blokların fiyatlarını sitemiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.