Sarı Mermer Ocağımız ve Fabrikamız

Sarı Mermer Çeşitleri  ve fiyatları, en güzel  şık modelleri , cazibeli ve efsane renkleri  GRANİCES mermer de.

İletişim kurmaktan çekinmeyin.

70.00250.00 M² - Mt

Doğadan evinize yayılan gün ışığı kadar güzel dekoratif sarı mermer modellerimizi keşfederek evinizde, işinizde, yapılar da şıklığı yakalayın. En güzel görünümün anahtarını Granices olarak sizlere sunuyoruz. Elbette siz değerli müşterilerimize sunduğumuz fırsatlar zarafeti baz almıyor. Aynı zaman da kaliteli ürünler, uygun fiyat avantajı ile sizleri buluşturuyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden sizler için oluşturduğumuz bu harika seçkiyi keşfedin. En çok hoşunuza giden, en karakteristik, sizlere en iyi deneyimi sunacak sarı rengi mermerleri bir araya getirdik. Ülkenin dört bir yanından topladığımız 1. Sınıf hammadde ile ürettiğimiz bu harika ürünler tüm dünya ile buluşuyor. Türkiye’nin en prestijli markası olarak siz değerli müşterilerimizi kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz.

Sarı Mermer Ocakları

Ülkemiz dünyaya mermer ihtiyacının %45 yakınını karşılıyor. Tüm bu mermerin ocaklardan çıkarılıp, yüksek kalite standartlarına uygun olarak işlenmesinde ve değer katılarak üretilmesinde oldukça büyük bir rol oynuyoruz. İşlediğimiz ürünleri ihracat yaparak dünyayla ve sizlerle buluşturuyoruz. Ülkemizde başlıca gelen sarı mermer ocakları şu şekildedir:

  • Afyon
  • Uşak
  • Akköy

Üzerinden edindiğimiz hammaddeyi teslim alarak. Fabrikalarımızda son teknoloji araçlarımız ve uzun personelimiz yardımıyla işleyip, sizlerle buluşturuyoruz. Kaliteli bir ürünün üretilme sürecinde pek çok kişinin emeği var. Bu emeklerin sonucunda büyüleyici ürünlerimizi sizlerle buluşturabiliyoruz. Hadi sizlerde vakit kaybetmeden en özel ürünlerimizi keşfedin. Sizler için yüzlerce ürünü listeliyoruz. Dekorasyon zevkinize maksimum uyum sağlayacağını düşündüğünüz ürünü şimdi sipariş verin.

Sarı Mermer Çeşitleri

Ülkemiz de en az çeşidi bulunan mermer türlerinden bir tanesidir fakat en fazla tercih edilen tür hangisidir diye soracak olursanız vereceğimiz cevap nettir. Sarı mermer çeşitleri pek çok müşterimiz en çok sevdiği tercih, büyüleyici güzelliğiyle, aydınlık, ferah, dekoratif evler oluşturmanın en önemli parçası evinizin olduğundan daha geniş gözükmesini istiyorsanız yine bu renk ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bizim sizlerle önerdiğimiz ürünümüz ise Afyon bal mermer; sarının ve beyazın karmaşasından ortaya çıkan en güzel tonlar ile evinizi şekillendirin. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden bu harika ürün gibi pek çok ürünü keşfedin. Granices kalitesi ve güvencesi ile tanışmak aklınıza takılan soruları sormak için bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Sarı Mermer Kullanım Alanları

Kullanım alanı bakımından rengi dolayısıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır bu sayede geniş bir skala da müşterilerimizle buluşmayı başaran gözde ürünümüzdür. Sarı mermerin genel kulanım alanları ise şu şekildedir:

  • Tezgahlarda
  • Sehpalarda
  • Banyolarda
  • Masalarda
  • Merdivenlerde

Elbette tüm kullanım alanları bunlarla sınırlı değildir. Granices olarak bizler en iyi şekilde ihtiyaçlarınıza yönelik olarak döşeme, cephe kaplama, zemin döşeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Beğendiğiniz ürünü en iyi şekilde uygulayarak fark yaratıyoruz. Granices güvencesi ve kalitesi ile tanışarak uygun fiyat, 1. Sınıf kalite ile tanışmaya ne dersiniz? Hadi daha fazla vakit kaybetmeden bizleri arayın.

Sarı Mermer Fiyatları

En hesaplı fiyatları sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz çünkü bizlere göre dekoratif bir güzellik, estetik bir kaygısı olan herkes mermerin modern, minimal, Retro çeşitleri sayesinde evinde, iş yerinde, ofisinde ya da inşa ettiği yapılarda mermerin güzelliği ile tanışmasını istiyoruz. Hadi sizler de daha fazla vakit kaybetmeden sunduğumuz uygun fiyat avantajı ile tanışarak ilk siparişinizi verin. En iyi müşteri deneyimi yaşayın. Memnum müşterilerimiz arasına katılın. Sarı rengi mermer fiyatlarımız ve çeşitlerimiz için fiyat aralığımız metre kare başı 70 TL’den başlıyor, 250 TL’ye kadar kullandığı alana göre değişiyor. En iyi fiyatları almak için iletişime geçin.