Sarı Mermer Fiyatları ve Sarı Mermer Çeşitleri


Doğadan evinize yayılan gün ışığı kadar güzel dekoratif sarı mermer modellerimizi keşfederek evinizde, işinizde, yapılar da şıklığı yakalayın. En güzel görünümün anahtarını Granices olarak sizlere sunuyoruz. Elbette siz değerli müşterilerimize sunduğumuz fırsatlar zarafeti baz almıyor. Aynı zaman da kaliteli ürünler, uygun fiyat avantajı ile sizleri buluşturuyoruz. Daha fazla vakit kaybetmeden sizler için oluşturduğumuz bu harika seçkiyi keşfedin. En çok hoşunuza giden, en karakteristik, sizlere en iyi deneyimi sunacak sarı rengi mermerleri bir araya getirdik. Ülkenin dört bir yanından topladığımız 1. Sınıf hammadde ile ürettiğimiz bu harika ürünler tüm dünya ile buluşuyor. Türkiye’nin en prestijli markası olarak siz değerli müşterilerimizi kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz.

Sarı Mermer Ocakları

Ülkemiz dünyaya mermer ihtiyacının %45 yakınını karşılıyor. Tüm bu mermerin ocaklardan çıkarılıp, yüksek kalite standartlarına uygun olarak işlenmesinde ve değer katılarak üretilmesinde oldukça büyük bir rol oynuyoruz. İşlediğimiz ürünleri ihracat yaparak dünyayla ve sizlerle buluşturuyoruz.

Ülkemizde başlıca gelen sarı mermer ocakları şu şekildedir:

  • Afyon
  • Uşak
  • Akköy

Üzerinden edindiğimiz hammaddeyi teslim alarak. Fabrikalarımızda son teknoloji araçlarımız ve uzun personelimiz yardımıyla işleyip, sizlerle buluşturuyoruz. Kaliteli bir ürünün üretilme sürecinde pek çok kişinin emeği var. Bu emeklerin sonucunda büyüleyici ürünlerimizi sizlerle buluşturabiliyoruz. Hadi sizlerde vakit kaybetmeden en özel ürünlerimizi keşfedin. Sizler için yüzlerce ürünü listeliyoruz. Dekorasyon zevkinize maksimum uyum sağlayacağını düşündüğünüz ürünü şimdi sipariş verin.

Sarı Mermer Çeşitleri

Ülkemiz de en az çeşidi bulunan mermer türlerinden bir tanesidir fakat en fazla tercih edilen tür hangisidir diye soracak olursanız vereceğimiz cevap nettir. Sarı mermer çeşitleri pek çok müşterimiz en çok sevdiği tercih, büyüleyici güzelliğiyle, aydınlık, ferah, dekoratif evler oluşturmanın en önemli parçası evinizin olduğundan daha geniş gözükmesini istiyorsanız yine bu renk ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bizim sizlerle önerdiğimiz ürünümüz ise Afyon bal mermer; sarının ve beyazın karmaşasından ortaya çıkan en güzel tonlar ile evinizi şekillendirin. Hadi daha fazla vakit kaybetmeden bu harika ürün gibi pek çok ürünü keşfedin. Granices kalitesi ve güvencesi ile tanışmak aklınıza takılan soruları sormak için bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Sarı Mermer Kullanım Alanları

Kullanım alanı bakımından rengi dolayısıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır bu sayede geniş bir skala da müşterilerimizle buluşmayı başaran gözde ürünümüzdür.

Sarı mermerin genel kulanım alanları ise şu şekildedir:

  • Tezgahlarda
  • Sehpalarda
  • Banyolarda
  • Masalarda
  • Merdivenlerde

Elbette tüm kullanım alanları bunlarla sınırlı değildir. Granices olarak bizler en iyi şekilde ihtiyaçlarınıza yönelik olarak döşeme, cephe kaplama, zemin döşeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Beğendiğiniz ürünü en iyi şekilde uygulayarak fark yaratıyoruz. Granices güvencesi ve kalitesi ile tanışarak uygun fiyat, 1. Sınıf kalite ile tanışmaya ne dersiniz? Hadi daha fazla vakit kaybetmeden bizleri arayın.

Sarı Mermer Fiyatları

En hesaplı fiyatları sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz çünkü bizlere göre dekoratif bir güzellik, estetik bir kaygısı olan herkes mermerin modern, minimal, Retro çeşitleri sayesinde evinde, iş yerinde, ofisinde ya da inşa ettiği yapılarda mermerin güzelliği ile tanışmasını istiyoruz. Hadi sizler de daha fazla vakit kaybetmeden sunduğumuz uygun fiyat avantajı ile tanışarak ilk siparişinizi verin. En iyi müşteri deneyimi yaşayın. Memnum müşterilerimiz arasına katılın. Sarı rengi mermer fiyatlarımız ve çeşitlerimiz için fiyat aralığımız metre kare başı 70 TL’den başlıyor, 250 TL’ye kadar kullandığı alana göre değişiyor. En iyi fiyatları almak için iletişime geçin.

Sarı Mermer Plaka

Fabrikamızda, dünyanın ve Türkiye’nin her yerinden gelmiş mermer bloklar ölçülendirilip kesilerek, plakalar haline getirilir ve yüzlerce renk, desen, çeşit ve evsafta istiflenir. Ülkemizin ünlü ve bilinen mermer isimlerinden olan Afyon bal mermer plaka fabrikamızda işlenerek, mermer plakalar haline getirilir. Bu mermer içerisindeki sarı rengi beyaz damarlarla süslemiş hoş bir mermerdir. Kendine has desenli açık renkli olduğu içinde kullanım alanları geniştir.

Sarı plaka mermer nadiren çıkarılabilen bir üründür. Koyu ya da açık renkleri olmasına rağmen en net sarı rengi yine Türkiye’den elde edilen mermerlerde bulabiliyoruz. Ülkemiz zengin mermer yataklarının değerlendirilmesinin yanında çıkarılan mermerin doğru işlenmesi de bu sektörün en hassas konularından biridir. En son teknoloji makineler ve en doğru işçilik uygulamaları ile Granices kalabalık müşteri ailesine eklediği onlarca kişi ile geleceğe umutla bakıyor.

Sarı mermer ürün yelpazemizde mutfak tezgâhları, masalar, sehpalar, Tv üniteleri, mutfak alınlıkları, banyolar, tuvaletler, hamamlar, zemin döşemeleri, lavabolar ve proje ve tasarımlarınıza uygun onlarca ürüne sitemiz ve telefonlarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Sarı Mermer Plaka Fiyatları

Dünya mermer pazarında söz sahibi olan ülkemiz ve firmamızın mermer plaka üretiminde geldiği nokta, ihraç ettiğimiz mermer, granit ve traverten plaka ürünlerin çeşitliliği renk ve desenlerindeki kendine has yapısı tercih sebebi olmamızı sağlıyor. Pazarda söz sahibi olmamızın en büyük nedenlerinden biri olan yüksek işçilik kalitesi ve kaliteli malzeme üretimimiz, son yıllarda işlenmiş mermer ve türevi ürünlerimizin de ihracını hızlandırdı.

Sarı mermer plaka fiyatları ile de piyasa fiyatlarını domine eden fiyatlardan ürünlerimiz mevcuttur. Doğrudan sarı mermer plaka satışı da yapabilmekteyiz. Sarı mermerler uyumlu renk tonları ve açık renk olması ile kullanıldığı alanlarda genişlik ve ferahlık duygusuna sebep olmaktadır. Sağlıklı gelecek temiz alanlar ile meydana geliyor. Mermer kullanılan alanlar temizlik açısından yüksek değerde yapı malzemeleridir. Bunun yanı sıra fiyat aralıkları da evinize kattığı değerin yanı sıra gayet makul fiyatlarda bulunuyor.

 

Sarı Mermer Blok

Sarı mermer blok mermer kesim yapılan ocaklardan uygun vinçler ile fabrikalara nakledildikten sonra onu almaya gelecek müşteriler için hazırlanıyor. Sarı mermer blok üretimi ile marka haline gelmiş Türk mermerleri içerisinde Granices gibi firmalar en uygun ve kesim ve asgari zayiat ile öne çıkıyor. İhracatta da verimli ve güçlü bir mekanizmaya sahip olmak, süreklilik sağlayabilmek içinde ihraç kalemi olan sarı mermeri iyi takdim etmek gereklidir.

Granices markası kendine has tarzı ve üslubu ile ileri teknoloji uygulayarak enfes ürünler çıkarıyor. Ayrıca mermer bloklara uyguladığı tekniklerle ön plana çıkarttığı sarı tonlarının sıcaklığı bu kaliteli işlevsel ürünleri evlerinizin ve mekânlarınızın kullanışlı ve dekoratif bir üyesi haline getiriyor.

Ergonomik olmasının yanı sıra mutfak tezgâhlarında, sehpalarda, masalarda, merdivenlerde ve ıslak zeminlerin tümünde sıcak sarı rengi ile ferah feza alanlar ortaya çıkarıyor. Doğadan çıkartarak evinizde biten yolculuğunun her safhasında usta dokunuşlarımızla sarı mermere hayat vermekten son derece mutlu ve gururluyuz.

Sarı Mermer Blok Fiyatları

Sarı mermer blok Afyon bal mermer olarak ürettiğimiz aynı zamanda renk ve desenleri kendine özgü bir mermerdir. Sarı mermerler az bulunan ve doğal taşlar arasında daha ziyade oniks, granit ve traverten gruplarında karşılaştığımız bir renktir. Ancak Afyon bal mermerler ile Anadolu’nun kendine has sarı mermerlerini en doğal haliyle işliyor ve evlerinize ekonomik fiyatlardan sunuyoruz. Aslen tablo gibi yapısı ile seyretmekten bile zevk alacağınız bu sarı mermer blokları ham blok olarakta satıyor ve ihraç ediyoruz.

Sarı mermer blok fiyatları üretimini tamamladığımız ürünlerde metraj veya M2 ya da metretül cinsinden hesaplanmaktadır. Blok satışlarımızda ise iç piyasa hareketlerinden bağımsız ürün stok durumumuza göre uygun fiyatlardan tedarikini sağlamaya çalışıyoruz.

Ham ürünlerde daha uygun fiyatlardan fiyatlandırma yapılıyor gibi görünse de, mermere hayat veren olgunun işçilik kalitesi olduğu göz önünde bulundurulursa, siz işinizi her zaman işinin ehli olan Granices kalitesine yaptırın. Garantimiz tecrübemiz, işinin ehli ustalarımız ve mutlu müşteri ailemizin çokluğudur.