Siyah Granit Çeşitleri & Modelleri ve Fiyatları


Kimi zaman yıldızların sonsuzluğunu, kimi zaman gecenin en güzel yanlarını evlerinize, iş yerlerinize, ofislerinize ve yapılarınıza taşıyacak siyah granit çeşitleri Granices farkı ile sizlerle. Doğanın sunduğu en güzel renk olan siyahın, sade, karmaşık, büyüleyici güzelliğini sunduğumuz ürünler ile keşfedin. Yerli modellerimiz, yurt dışında hammadde ihraç edip, katma değer kattığımız ürünlerimiz ile sizlerde güzelliği yakalayan müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın. Daha fazla bilgi almak için uzman destek kadromuzla iletişime geçin. Onlar sizlere ayrıntılı bilgiyi, uygun fiyat avantajını sağlayacaktır. Siyahın en güzel tonları, gecenin güzelliği, asaleti ve büyüsü ile tanışın. Doğru zaman tamda istediğiniz zamandır, istediğiniz estetik ürünleri, istediğinaiz anda sizlere sunuyoruz.

Siyah Granit Ocakları

Siyah granitler için birinci sınıf kaliteye sahip ocaklar uzak doğuda yer alır. Afrika’nın verimli topraklardan, evinize gelen güzellikler güneş altında kavrulur, doğal güzelliği bozulmadan sizlere ulaşır. Granices olarak birinci sınıf hammaddeyi Afrika’dan ihraç alıyor. Türkiye üzerinde kurduğumuz fabrikalarımızda uzman kadromuz, profesyonel tasarım ekibimiz yardımıyla en güzel ürünleri sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz ürünler sizlere özel deneyimler sunar, uzun ömürlü kullanım sağlar, hijyeniktir. Tertemiz berrak bir görünümün anahtarı gibidir adeta ve bu anahtar estetik güzelliğin en güzel formudur. Hadi bu formu alıp, yapılarınızla buluşturun. Granices kalitesi ve güvencesiyle tanışarak en özel ürünlere, en uygun fiyatlardan sahip olun vakit kaybetmeyin bizi arayın.

Siyah Granit Çeşitleri

Granices sizleri estetik siyah granit çeşitleri ile buluşturuyor. Siyah – beyaz dekorasyon zevkinizi tamamlayacak en özel ürünler elbette sadece belirli bir dekorasyon zevkine özel ürünler değil bunlar, bulunduğu her ortama en güçlü görünümü sağlayacak ürünlerdir.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen granit çeşitlerimiz şu şekildedir:

 • Absolute Black Granit: Gecenin karanlığında, aydınlığı bulanlar için üretilmiş özel ürünümüzdür.
 • Nero Affrica Granit: Afrika toprakları kadar zengin ve özel Premium ürün segmentinde yer alan kalite abidesi ürünümüzdür.
 • Nero Nebiyan Granit: Karakteristik yapısıyla büyüleyen, estetik ürünümüzdür.
 • Star Galaxy Granit: Galaksinin sonsuz güzelliğini, sonsuzluğu, sonsuzlukta ki anlamı yapılarına taşımak isteyen müşterilerimiz için ürettiğimiz seçkin ürünümüzdür.

Elbette sizleri sunduğumuz ürünler bunlarla sınırlı değil. Daha fazlasını keşfetmek için kategorilerimiz üzerinde gezinebilir, beğendiğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.

Siyah Granit Kullanım Alanları

Kasvetli güzelliği arayanların fazlasıyla tercih ettiği asaletiyle büyüleyen granit ürünümüzün kullanım alanları olduk geniştir. Birçok yapıya, birçok mekana hayat verir. Mekanlarda en güzel görünümün, güçlü formülüdür.

Siyah Granit mi Çimstone mu?

Siyah granit mi, Çimston mu karşılaştırma yapmak yerine iki üründen de kısaca bahsedelim. Çimston İtalyan menşeili kompozit bir materyal. Bu ürün ithal olduğu için fiyatı biraz daha yüksek. İçerisinde kullanılan kuvars materyallerin kimyasal karışımlarla kompozit hale getirilmesinden oluşuyor. Siyah granit, doğal taş olması sebebiyle saf ve pozitif enerjisini yansıtmak hususunda kusursuz sonuçlar ortaya çıkarıyor. Ayrıca granit ürünlerdeki uygulama kolaylığı ve kullanım performansı da yüksek. Her ikisi de sağlam her ikisi de çizilmez ve kolay kolay kırılmaz. Granit taşın verdiği doğallığı daha yüksek verimlilikte hissedeceksiniz.

Siyah granit kullanışlı mı? Evet, son derece kullanışlı ve istenilen yere, istenilen tasarıma uygun şekilde montajı yapılabiliyor.

Siyah granit zararlı mı? Hayır, kesinlikle zararı yoktur. Zaten bilimsel olarak yapılan çalışmalar da granit yapı malzemelerinin sağlıklı olduğu tespit edilmiştir. Bu sebeple Siyah granit son derece sağlıklı ve yaşam kalitenizi yükseltmek üzere, uygulamalarımız da devam etmektedir. Sizin için en sağlıklısını en güzel modeller ile üretmeye devam ediyoruz.

Siyah Granit Yer Zemin Temizliği ve Nasıl Temizlenir?

Siyah granit yer zemin temizliği standart temizlik ürünleri ile yapılabilir. Granit ürünlerinin avantajlarından biride kolay kir ve leke tutmamasıdır. Uzun süre temizliği ihmal edilen ya da ulaşılamayan yerlerdeki kir ve yağ lekeleri ise, siyah granit parlak olması sebebiyle standart temizlik malzemeleri ile kolayca yapılabilir. Ayrıca etkili bir temizleyici olarak bulaşık makinası parlatıcısını, cam sil kutusunun içerisine koyarak ve ağız kapak konumunu sprey konumuna getirerek, yağlı ve kirli yerlere sıktığınızda son derece etkili bir sonuç almanız mümkündür. Derz aralarındaki sarı lekeleri ve yağ kalıntılarını ilk günkü gibi bembeyaz yaparak, çok etkili bir temizlik ortaya koyar.

Siyah Granit Yer Döşemesi

Siyah granit yer döşemeleri, uygulama yapıldığı alanlara ayrı bir hava katarak siyahın gizemli, ciddi ve resmi tarzını ortaya koyar. Yer döşemeleri uygulamaları, başlı başına değişim ve dönüşümün en etkili yöntemlerindendir. Evinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Yer zemin döşeme değişimi yapın. Evinizin tarzının, tamamen değişim geçirdiğini göreceksiniz. Siyah granit zemin, kullanıldığı her yerde muhteşem, olgun, derin ve kalıcı izler bırakıyor. Evinizin üzerinizde unutulmaz izler bırakacağından emin olabilirsiniz. Uygulama yaptığımız Baracco Granit, Black Forest Granit, Black River Granit, Black Marinace Granit, Nero Africa Granit, Absolute Black Granit, Nero Zimbabwe Granit, Star Galaxy Granit, Nero Nebiyan Granit ürünlerimizle efsane sonuçlar alamaya, müşterilerimizin sevinçlerine ortak olmaya devam ediyoruz.

Siyah granit yer döşemesi fiyatları, siyah granitin ortaya koyduğu hayranlık uyandıran etkileri yanında, 110 TL den başlayan fiyatlarla da son kullanıcının kesesine de hitap ediyor. Fabrikamız ve fabrika mağazamızdan yaptığımız satışlarla ürünlerimizi ihtiyaç sahiplerimize ulaşıyoruz.

Siyah Granit Nasıl, Neyle Parlatılır ve Neyle Nasıl Temizlenir? 

Siyah granit kullanımı sırasında koyu renginden dolayı, yağ lekelerini fazla göstermese de, suyun bıraktığı lekeler ile suyun uzun süre beklediği yerlerde kalıntı yaparak kireci belli ediyor. Sürekli kullanılan, temizlik yapılan yerlerde, granitin ışıltılı ve parlak yapısı itibarı ile kir ve leke tutmuyor. Siyah granit tezgah su lekesi olan yerlerde, çok etkili olan hazır limon suyu ile temizliği ile harika sonuçlar aldığımızı görmüştük. Siyah granit kireç lekesi için ise, doğal malzemeler kullanarak bir çözüm var. Geniş alanlarda standart temizlik malzemeleri ile yapabileceğiniz bu temizliği, kısmi alanlarda ki kireç lekelerinin üzerine karbonat dökerek ve üzerini hazır limon suyu ile hafif hafif ovalayarak çıkartıyoruz.

Siyah granit neyle temizlenir? Standart temizlik malzemeleri ile de yapabileceğimiz bu temizliğin amacı inatçı ve zor çıkan kireç lekelerin çıkarılması. Burada başka bir pratik temizlik çözümü önerimizde var. Bulaşık makinası parlatıcılarının da kireç üzerine sprey olarak sıkıldığında etkisini göreceksiniz. Mükemmel sonuç için denemek bedava. Ortaya çıkacak sonuçlardan emin olabilirsiniz.

Aynı uygulama ile siyah granit neyle parlatılır? Siyah granit kireç lekesi nasıl çıkar? Siyah granit lavabo temizliği ve nasıl temizlenir? Sorularının da etkili bir şekilde cevabını vermiş oluyoruz.

Siyah Granit Tezgah Parlatma ve Temizliği Nasıl Yapılır?

Siyah granit tezgah parlatma ve temizliği standart temizlik ürünleri ile yapılabilir.(Vileda,Mob,Sıvı Deterjan, Paspasvb.)Siyah granit ürünlerinin dezavantajlarından biride kolay leke göstermesidir. Zamanında kurulanamayan alanlardaki ya da ulaşılamayan yerlerdeki kireç ve yağ lekeleri ise, yüzeyin kaygan ve parlak olması sebebiyle standart temizlik malzemeleri ile yapılabilir. Ayrıca bulaşık makinası parlatıcısının da çok güzel sonuçlar verdiğini gördük. Uygulama şekli ise, cam sil kutusunun içerisine koyduğumuz bulaşık makinası parlatıcısını, kutunun ağız kapak konumu sprey konumuna getirildikten sonra sıkın. Derz aralarına zarar vermediği gibi sarı lekeleri ve yağ kalıntılarını ilk günkü gibi bembeyaz yaptığını göreceksiniz.

Siyah Granit Yer Zemin Temizliği ve Nasıl Temizlenir?

Yer paspasları, mob, mikro fiber bezler ile yapabileceğiniz bu temizliklerde granit zarar görmese de derz aralıklarının korunması için ağır kimyasallardan uzak durmalısınız. Bu sebeple standart yer-zemin temizlik malzemelerinin yanında, küçük alanlar için yine bulaşık makinası parlatıcısı ile güzel ve etkili sonuçlar alabilirsiniz. Bunun dışında, kısmi yerlerde yapacağınız zemin temizliğinde, temizlik yapılmak istenen yere karbonat serptikten sonra, üzerini hazır limon suyu ile sildiğinizde de kesin sonuç alabileceğiniz bir temizliğe ulaşabilirsiniz.

Siyah Granit Cilası Nasıl Yapılır?

Siyah granit parlatma işlemi solüsyonlu parlatıcılar sayesinde ve silim işlemi yaptırılarak parlatılarak yapılır. Siyah granit nasıl parlar? Siz de evinizde bu işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Siyah granit parlatıcı solüsyonu yumuşak bir bezle yuvarlak ve dairesel hareketler ile siyah granit yüzeye uygulayın. Daha sonra uygulamış olduğunuz siyah granit parlatıcısını su ile en ufak leke kalmayacak şekilde temizleyin. Siyah granit cilasının pratik bir yolu da bir bardak ılık su içerisine üç yemek kaşığı kadar kabartma tozu ekleyin ve iyice karıştırın. Daha sonra bir bez ve hazırladığınız cila ile granit yüzeyi iyice ovalayın. Daha sonra, temiz bir bez ve ılık su ile granit yüzeyi temizleyin. Sonuçtan son derece mutlu olacaksınız.

Siyah Granit Tezgah

Firmamızın geniş ürün yelpazesinde yer alan siyah granit tezgah isimleri Copacabana Granit, Black Forest Granit, Amedeus Granit, Black River Granit, Black Marinace Granit, Nero Africa Granit, Absolute Black Granit, Nero Zimbabwe Granit, Nero Nebiyan Granit ve muhteşem Star Galaxy Granit olarak sunuluyor. Siyah renk granit tezgah ürünlerimizde, seçeneklerimizin çokluğu kadar ürün kalitemizde üst seviyede. Özellikle üç boyutlu görseller veren ürünlerimizde, kullanıcılardan çok güzel geri dönüşler alıyoruz. İnsan hayatı gibi derinlikli ve anlamlı, aynı zamanda da nitelikli, seyredildiğinde her birinden farklı desen ve figürler çıkarabildiğiniz, sanat harikası ürünlerimizle gurur duyuyoruz.

Özellikle en çok kullanıldığı yerlerden biri olan, siyah granit mutfak tezgahı uygulamalarımızda, hanımlardan memnun edici geri dönüşler alıyoruz. Siyah granit mermer tezgah talepleri işçilik kalitemiz, kusursuz uygulama sonuçları ve ürünlerimizin sağlamlığı ile gün geçtikçe artıyor.

Siyah parlak granit tezgah kullanımı, beyaz mutfak mobilyaları ile uygulandığında görsel bir ziyafete dönüşüyor. Siyahın ağır ve vakur duruşu, beyazın saflığı ve asaletiyle harika bir uyum sergiliyor.

“Siyah granit tezgah çizikleri nasıl giderilir” soruları ile karşılaşıyoruz. Granit kolay çizilen bir ürün değildir aslında. Yüzeysel ufak çizikler oluşmuşsa da bunun iki cevabı var. Birincisi, pratik granit parlatıcı solüsyonlar satın alarak, yumuşak bir bez yardımı ile yüzey üzerine yedirerek uygulayın. Daha sonra kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra da ılık nemli bir bezle yine ovalayarak silin. İkinci uygulama ise daha profesyonel ekipmanlar ve ustalar aracılığı ile yaptırabileceğiniz işlemler. Burada da sizlere, her türlü desteği vereceğimizden emin olabilirsiniz. Endüstriyel el aletleri ile yapacağımız silim işleminden sonra ürününüz, yeni alınmış kadar parlak ve ışıl ışıl olacaktır. Böylelikle “siyah granit mutfak tezgahı çizikleri nasıl giderilir” sorusunu da cevaplamış oluyoruz.

Siyah granit tezgah cila işlemi, siyah granit tezgah cilası satın alarak ta yapabileceğiniz bir uygulama, ancak dilerseniz burada da profesyonel yardım için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Yaygın olan kullanım alanları ise şu şekildedir:

 • Mutfak Tezgahları
 • Mutfak Zeminleri
 • Banyolar
 • Masalar
 • Sehpalar
 • Lavabolar
 • Mezar Taşı 
 • Kaplama
 • Zemin ve Döşeme
 • Basamak ve Merdiven
 • Masa ve Zigon Sehpa

İç ve dış mekanların vazgeçilmezi olduğu için kullanım alanları bunlarla sınırlı değildir. İsteklerinize göre her yapıya uygulanabilir. Bizler Granices olarak zemin döşeme, cephe kaplama hizmeti de vermekteyiz. En güzel bilgiye, profesyonel müşteri destek ekibimiz ile ulaşın. Bizi arayın.

               

Siyah Granit Fiyatları

Ucuz siyah granit plaka ithalatı ile başlayan granit ürünleri imalat süreci, ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlar alıyoruz. Bundan doğan ve sizlerden aldığımız sevindirici geri dönüşler ile Granices olarak bizler, bir kez daha işimize sıkı sıkıya sarılıyor ve gayretimizi daha çok arttırıyoruz.

Her ne kadar zemin ve yer döşeme, cephe ve duvar kaplama, merdiven ve basamak, masa ve sehpa, tezgah ve lavabo ve daha birçok aksesuar malzemeleri ürettiğimiz siyah granit metre fiyatı m2 ya da metre tül cinsinden ve talep ettiğiniz metraj üzerinden hesaplanmaktadır.                         

Ucuz siyah granit aksesuar ürünlerimiz olduğu gibi, kaliteli ve son derece şık siyah granit modellerimiz de vardır. Tüm ithal ürünlerde olduğu gibi piyasa döviz kurları, siyah granit metrekare fiyatı içinde belirleyici olmaktadır.

Ayrıca talep edilen kalemlerimizden birisi de siyah granit mezar taşlarıdır. Burada da siyah granit mezar fiyatları için bizlere sitemiz ve telefonlarımız üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.       

Sitemizde de belirtildiği üzere 110 TL den başlayan fiyatlarla siyah granit ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Güncel siyah granit fiyat listesi için ise sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır. Talep ettiğiniz ürünler her zaman kaliteli malzeme ve işçilik düsturunu benimsemiş olan firmamız için, yıllarca kullanabileceğiniz ürünler olsun diye çalışıyoruz. En ince ve zarif hatlı siyah granit model ve çeşitlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.