Siyah Granit Fiyatları ve Siyah Granit Çeşitleri


Evlerin, yazlıkların, büyük konut projelerinin veya iş yeri binalarının, ofislerin, aksesuar ve dekorasyonunda en zarif şekilde kullanılabilen siyah granit, vazgeçilmez bir estetikle görenleri büyülüyor. Hindistan’dan getirdiğimiz bu nadide doğal güzelliklerle sizlerin hayallerini gerçekleştirmeyi, hatta tasarımcılarımız sayesinde bu hayallerin ötesine geçmenizi sağlamayı garanti ediyoruz.

Mutfak tezgahında, banyo yer ve duvar döşemelerinde, turistik tesislerin hamam, spa gibi ıslak zeminlerinde, yaşamın olduğu her alanda kullanılan siyah granitle siz de tanışın. Yaptırmak istediğiniz mekanı, ölçüleri uzmanlarımızla iletişime geçerek paylaştığınızda en kısa sürede size fiyat ve süre konusunda tekliflerini sunarlar. Düşlediğiniz mekanlar için bizimle iletişime geçin.

Geniş kullanım alanı ve dayanıklı yapısı sayesinde en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasında yerini alan ürün, şık görünümü ile de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Sağlam yapısı basınca karşı, dayanıklı bir duruş sergilemesine de yardımcı olmaktadır.

Cila ile uyum sağlayan siyah mermer, kristalize yapısıyla iç ve dış mekânlarda modern ve seçkin bir görünüm sergilemektedir. Işıltılı gece görünümü ile yaşam alanlarına seçkin bir hava getiren siyah granit, hemen her dekorasyon malzemesiyle mükemmel bir uyum sağlar. Renginin koyu olmasına rağmen eşsiz bir temizlik hissi uyandıran granit çeşidi, eski çağlardan bu yana yapı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Ev, iş yeri, ofis gibi yaşam alanlarında siyah granit ile dekorasyonunuza benzersiz bir hava getirebilir, şık dokunuşlar yaratabilirsiniz. Asaleti ile siyahın en güzel tonlarını sunan siyah granit çeşitleri, Granices farkı ile sizlerle!

Siyah Granit Fiyatları

Siyah ve Yeşil granit ocakları Brezilya ve Hindistan’da yer almaktadır. Hindistan’dan çıkartılan birinci sınıf kaliteye sahip siyah granit hammaddesi doğal güzelliği bozulmadan işlenmektedir. Uzman kadrosu ve profesyonel tasarım ekibiyle siyah granitin en doğal şekilde işlenmesini sağlayarak estetik, uzun ömürlü ve hijyenik kullanım imkânı sunmaktadır. Kendine özgü rengi ve güzelliğiyle ile göz dolduran siyah granit çeşitleri, Granices kalitesi ve güvencesi ile uzman ellerde hayat bulmaktadır. Özel tasarımlarıyla dikkat çeken ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Siyah granit fiyatları; kullanıldıkları alanın büyüklüğüne, kalitesine ve piyasa döviz kurlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Zemin ve yer döşeme için kullanılan siyah granit çeşidi ile cephe ve duvar ya da masa ve sehpa kaplama için kullanılanlar arasında önemli farklar bulunmaktadır. Bu farklılıklar fiyatlara da yansımaktadır. Her bütçeye uygun siyah granit çeşitleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan Granices, talep edilen siyah granit çeşidini, metrekare cinsinden hesaplayarak en uygun fiyatı sunmaktadır. Şıklığı, sağlam ve dayanıklı yapısı ile özel bir ürün olan siyah granit çeşitlerinin en güncel fiyat aralıklarını site üzerinden öğrenebilirsiniz. En kaliteli malzemeleri usta işçilik ve uygun fiyatlarla buluşturan Granices ile iletişime geçerek dilediğiniz ürünü kolayca sayın alabilirsiniz.

 

Siyah Granit Çeşitleri

Yaşam alanlarına estetik bir görünüm ve şık bir bakış açısı kazandıran siyah mermer çeşitleri, bulunduğu her ortama güçlü bir enerji getirmektedir. Siyahın kendine has asil duruşu ile sert ve dayanıklı yapısını bir araya getiren siyah granit, Granices ayrıcalığı ile yaşam alanlarınızın değerine değer katmaktadır. En çok tercih edilen siyah mermer çeşitleri:

Absolute Black Granit: Zemin-döşeme, cephe-duvar kaplama, merdiven-basamak, masa-sehpa, tezgâh- lavabo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilen ürün gece karanlığı rengi ile özel bir üründür.

Nero Affrica Granit: Hemen her alanda kullanılabilen ürün, özel Premium ürün segmentinde yer almaktadır. Kalitesi ile dikkat çeken siyah granit çeşidi Afrika toprakları kadar zengin ve gösterişli bir görünüm sergilemektedir.

Nero Nebiyan Granit: Kendine özgü karakteristik bir yapıya sahip olan ürün, hemen her alanda kullanılabilmektedir. Büyüleyici görünümü ile yaşam alanlarına estetik ve şık bir görünüm sağlamaktadır.

Star Galaxy Granit: Gecenin parlayan yıldızlarını yaşam alanlarına yansıtan ürün, kalitesi ve seçkin görünümü ile dikkat çekmektedir. Galaksinin sonsuz güzelliği ile yapılarınıza anlam katan granit çeşidi en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaktadır.

Bunlara ek olarak Nero Zimbabwe Granit, Black Marinace Granit, Black River Granit, Black Forest Granit, Baracco Granit, Amedeus Granit, Copacabana Granit gibi daha birçok granit çeşidi ile kullanıcılara hizmet veren Granices’in ürün kategorileri arasından beğendiğiniz ürün hakkında daha detaylı bilgi almak ve uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için iletişme geçebilirsiniz.

Siyah Granit Kullanım Alanları

Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen siyah ve beyaz granit çeşitleri, hem ince hem de güçlü duruşuyla karakteristik bir özellik sergilemektedir. Darbelere ve ısıya karşı dayanıklı yapısı nedeniyle özellikle mutfak tezgâhı tasarımında sıklıkla kullanılan ürün, anıt gibi nemlenmeye karşı dayanıklılığın önem taşıdığı yapıların da ana malzemesini oluşturmaktadır. Geniş kullanım alanıyla dikkat çeken siyah granit çeşitleri, sunduğu görsel kalite ile ön plana çıkmaktadır.

Bahçe dekorasyonu, otantik mekân yer kaplamaları, süs eşyaları ve merdiven basamaklarının tasarımında tercih edilen ürünler; yemek masası ve sehpa gibi mobilyaların tasarımına da yakışmaktadır. Banyolar, zeminler, lavabolar, kaplama ve mezar taşı tasarımlarında da siyah granit çeşitleri kullanılmaktadır. Hem iç hem de dış mekânların tasarımında önemli rol oynayan siyah granit çeşitleri, kullanıcının isteği doğrultusunda her yapıya uyarlanabilir. Hammadde kalitesi, yüksek standartlara sahip işçiliği, profesyonel müşteri destek ekibi ve uygun fiyatlarıyla müşteri memnuniyeti hedefli çalışan markamızla iletişime geçerek yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getirebilirsiniz.

 

Siyah Granit Blok

Güneş ve yağmura karşı dayanıklılığı ile bilinen siyah granit blok ürünleri kaliteli dokusu ve hijyenik yapısıyla gözde ürünler arasında yer almaktadır. İçeriğinde bulunan minerallerin zenginliği ve yoğunluğu siyah granit taşları özel kılan bir diğer nedenlerden sayılmaktadır. Alternatif ısı yalıtım adına mermer ve benzeri birçok taşa göre ekstra bir avantaj sağlaması da kaçınılmaz olacaktır.

Tezgah ve benzeri birçok yapı ve alanda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz siyah granit blokların darbe ve ısılara karşı dayanıklı bir yapıda olduğunu bilmelisiniz. Kullanım yöntemlerinin her çeşitliliğine göre pratik bir uyum sunduğunu da eklemeliyiz. Yeryüzünün temel taşları arasında gösterilen siyah granitler olgun ve zarif karakteristik özelliği ile de her müşteri için eşsiz bir tercihtir.

Siyah granit ürünlerini dilediğiniz gibi cilalayabilir ve farklı basınç ve çözeltiye sahip maddelere karşı olan savaşımına tanık olabilirsiniz. Çabuk temizlenebilir olması ve hijyenik bir his sağlaması ile bilinen bu taşların ışıltılı bir gece görünümü sunduğunu da bilmeli ve tercihlerinizi gözden geçirmelisiniz. Kaliteli ve ekonomik fiyatları ile doğal taş ürünleri arasında özel bir konumda yer almaktadır.

Siyah Granit Blok Fiyatları

Firmamızın siyah granit blok fiyatları hakkında kesin bir ücret belirlenimi sağlayabilmesi için birçok unsuru göz önüne aldığını belirtmeliyiz. Satın alınacak ürünün miktarı, ölçüleri, kullanım alanı ve müşterinin gereksinimleri gibi birçok seçenek değerlendirilmekte ve bu doğrultuda bir fiyat saptaması yapılmaktadır.

DUYURU

MERMER VE GRANİT SEKTÖRÜNDE BİR ÇOK ANAHTAR KELİMEDE 1. SAYFA VE 1. SIRALARDA YER ALMAKTAYIZ.

BU SEKTÖRDE MARKA OLMUŞ  PATENTLİ GRANİCES MARKAMIZI VE WEB SAYFAMIZI İŞ DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİ İLE SATILIKTIR.

İLETİŞİM İÇİN granit@granices.com