Doğal Taş Tezgah ve Lavabo Modelleri

Doğal taşlar yapıları inşa etmek için kullanıldığı gibi şık aksesuarlar üretmek için de kullanılan sağlıklı ve kaliteli yapı malzemeleridir. Doğada çeşitli aşamalardan geçtikten sonra oluşan mermer, granit, oiniks, traverten gibi taş türleri işlenip ince bir işçilikten geçtikten sonra mutfaklarımızı, banyolarımızı, cami avlularını süsleyen şık tezgah lavabo modelleri olarak karşımıza çıkar. Doğal taşların kalitesini ve şıklığını evlerinize ve diğer yaşam alanlarınıza taşımak için www.granices.com sayfayı ziyaret ederek lavabo ve tezgah modellerini yakından inceleyebilir, beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

Lavabo ve Tezgahlarda Kullanılan Doğal Taş Türleri

Evimizde en fazla zaman geçirdiğimiz alanlardan birisi de banyolardır. Banyolarımız dekore ederken işlevselliği ön planda tutarız. İşlevselliği estetik ile birleştiren doğal taş lavabolar banyo dekorasyonunuzu göz alıcı hale getirmenizi sağlıyor. Doğal taş kullanılarak üretilen lavabolar görsel olarak çok şık ve kaliteli duruyor. Renk ve model çeşitliliği fazla olduğu için herkesin kendi zevkine göre lavabo bulması mümkün. Oniks, granit, mermer, traverten gibi taşların yoğun olarak kullanıldığı doğal taş lavabolar tezgah üstü çanak, kare veya dikdörtgen olarak tasarlanabilir.

Doğal taş tezgahlar mutfak ve banyolarda sağlıklı bir görünüm yaratır. Temizlik açısından son derece uygun ürünlerdir. Kaliteli olması nedeniyle mutfak ve banyolarda dekarosyonu tamamlayıcı özellik gösterir. Renkleri ve dokusu uygulama yapılacak alana göre belirlenebilir, doğal taşlar kolay işlendikleri için farklı alanlara uygun tezgah ve lavabo modelleri kolayca üretilebilir.  

Granit Taş Lavabo ve Tezgah

Granit lavabo modelleri mutfaklarda olduğu gibi banyolarda da kullanımı yaygınlaşan doğal taş lavabolardır. Granit çok sağlam olması nedeniyle kolay kolay çizilmez ve kırılmaz. Uygulandığı alana göz kamaştırıcı bir güzellik katar. Su emmeyen bir yapıya sahiptir, kireçlenmez, leke tutmaz. Temizliği son derece kolaydır. Rengi, modeli, deseni uygulama yapılacak alana göre şekillendirilebilir.

Oniks Lavabo ve Tezgah Modelleri

Oniks parlak ve kaliteli bir taştır. Özellikle banyo lavabolarında sıklıkla kullanılan oniks taşı suya karşı oldukça dayanıklıdır. Leke tutmaz, parlaklığını kaybetmez. Kolay temizlenir. Çok şıktır. Dekorasyonla uyumlu renk ve model seçenekleri mevcuttur.

Granit Lavabo ve Tezgah Modelleri

Granit banyo ve mutfak tezgahlarında en sık kullanılan taş türlerinden birisidir. Çok şık ve kaliteli bir taştır. Sağlam ve dayanıklı olduğu için tercih edilen granit tezgah lavabo ürünleri uzun yıllar ilk günkü gibi kalmayı başarır. Renk, doku ve model çeşitliliği fazladır. Dekoratif olması nedeniyle mutfak ve banyo dekorasyonunda tercih edilen bir taştır.

Traverten Lavabo ve Tezgah

Beyaz ve sarı renk tonları bulunan traverten taşı duvar ve zemin kaplama ürünü olarak kullanıldığı gibi mutfak ve banyolar için tezgah lavabo üretiminde de kullanılan bir taş türüdür. Kare, dikdörtgen, üçgen, oval, yuvarlak olarak işlenebilen traverten taşı ile mekanlarınızın daha göz alıcı olmasını sağlayabilir, sağlam ve dayanıklı olan bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Evinizi, konutunuzu, otelinizi, iş yerinizi dekore etmek için geleneksel seramik lavabolar yerine doğal taş lavabo ve tezgahları tercih ediyorsanız granices.com sayfayı ziyaret ederek adeta taşın suyunu çıkarılarak işlenmiş doğal taş ürünleri yakından inceleyebilir beğendiğiniz ürünle ilgili üretim talebi oluşturmak için sipariş verebilirsiniz.