Traverten Banyo

Traverten Banyo

Traverten banyoyu anlatmak önce işte bazı traverten banyo örnekleri;

 

Sizler de evinizde böyle modern bir görünüm elde etmek istiyorsanız traverten banyo için bize başvurabilirsiniz. Öncelikle neden evlerde traverten banyoların tercih edilmesi gerektiğinden başlayalım. Traverten ıslak zemine en müsait modeldir. Bu sebeple birçok havuz etrafında hali hazırda traverten kaplama yer almaktadır. Bu sebeple sizler de evinizin banyosunu travertenle kaplamalısınız.

Bizde sadece zemin travertenle kaplanmamaktadır. Aynı zamanda aksesuarlarınızı da traverten malzemelerle baştan yenileyebilirsiniz. Traverten banyo aksesuarları son dönemlerde oldukça moda. Çünkü zemini travertenle kaplayıp aksesuarları eski klasik aksesuarlarınızla devam ettirmeniz pek hoş bir görüntü oluşturmayacaktır.

Sadece görüntü değil aynı zamanda travertenden yapılan aksesuarlar doğal olarak ıslaklığa daha dayanıklı olacak ve ömrü de bu şekilde uzayacaktır. Traverten duş teknesi, traverten küvet, traverten çeşme aksesuarlarımız arasında yer almaktadır. Bu aksesuarları da yaptırmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Traverten banyo seti sayesinde banyonuz hem görüntü olarak oldukça modern bir görünüşe kavuşacak aynı zamanda da banyonuz epey bir ferahlayacaktır.

Banyo setinizde zeminle aksesuarların uyumlu olacağına garanti verebiliriz. Firmamızda hem renk hem model olarak taleplerinizi tamamen karşılayacak düzeyde traverten alternatifleri bulunmaktadır. Banyonuzun büyüklüğü, şekli ne olursa olsun firmamızda size göre mutlaka bir seçenek bulacağımızı söyleyebiliriz. Özellikle evinizde yaşlı veya çocuk varsa mutlaka traverten banyoya geçmelisiniz. Yapısı gereği suya dayanıklı olduğu gibi doğal bir taş olduğu için kayganlığı da en aza indirmektedir. Bu şekilde banyolarda görülen kaza riskini de ortadan kaldırmaktadır.

Honlu honsuz, dolgulu dolgusuz, eskitme, cilalama gibi yöntemlerle oluşturulmuş bazı traverten banyo modelleri şu şekildedir ve çok daha fazla farklı modellerimiz yine yer almaktadır;

 

Modellerde de görüldüğü üzere traverten banyolar oldukça estetik bir görüntüye sahip. Evlerdeki klasik banyo modellemesinden de oldukça uzak. Bazı evlerde hala banyolarda beton taşlar kullanılıyor. Bu da banyoların haliyle rutubetlenmesini sağlıyor. Bu sağlığınız için de oldukça riskli bir olay. Uygun fiyatlara traverten banyolara geçebilirsiniz. Traverten bulunması diğer malzemelere göre kolay bir malzeme olduğu için de fiyatları oldukça uygundur. Cüzi miktarlara banyonuzu traverten şekle getirebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de uzun ömürlü olduğu için de ödemiş olduğunuz paranın fazlasıyla hakkını vereceğini söyleyebiliriz.

Banyo traverten döşeme için ustalarımız banyonuzu önceden analiz edip size en uygun seçenekleri sunmaktadır. Bu analizler sonucunda da ödeyeceğiniz para aşağı yukarı belli olmaktadır. Fakat hem döşeme hem aksesuarların oldukça uygun fiyata geleceğini belirtelim. Bu sebeple traverten banyo yaparken set şeklinde yaptırmanız daha akıllıca olacaktır çok daha fazla verim alırsınız.

Traverten taş banyo uzun yıllar kullanacağınız ve aşınmanın neredeyse görülmeyeceği bir banyo çeşididir ve popülerliği de artmaktadır. Sizler de fazla vakit kaybetmeden bize ulaşıp hayalinizdeki güzel banyoya sahip olabilirsiniz. Traverten banyolar yıpranmadığı gibi aynı zamanda temizlik ihtiyacının da minimum olduğu banyolardır. Klasik banyolar sürekli bakım ve temizlik ister fakat traverten banyolar neredeyse hiç bakım istemez ömürlüktür diyebiliriz temizliği de çok nadir ister ve temizliği de diğer banyolara göre oldukça kısa sürer.

Görüldüğü üzere her türlü karşılaştırmada oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz. Firmamıza traverten banyolarımızdan dolayı oldukça olumlu geri dönüşler almaktayız. Çoğu kişi sadece banyoları değil tüm evlerinin zeminini, duvarları travertenle kaplatmaya başlamıştır. Travertenin en çok tercih edildiği alanlar arasında banyonun dışında mutfaklar da yer almaktadır.

Sizler de beğenmiş olduğunuz, düşündüğünüz banyo modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun traverten çeşitlerini işinin ehli ustalarımız sunmaktadır. Fiyatlarımız sektör ortalamasında olup hizmetimizden oldukça memnun kalacağınıza garanti verebiliriz. Daha önce de demiş olduğumuz gibi yalnızca banyo zemini değil banyo aksesuarlarını da bizim aracılığımızla traverten modellere dönüştürebilirsiniz. Bu şekilde tam anlamıyla verim almış olacaksınız.

Renk konusunda da banyolarda bej, gri ve koyu renklerden talebinize göre seçim yapabilirsiniz. Çoğunlukla Denizli’den getirmiş olduğumuz traverten oldukça çeşitlidir ve her rengin farklı tonları firmamızda mevcuttur. Bu sebeple traverten banyonuzu oluştururken kesinlikle kısıtlı bir seçim alanı sunmuyoruz. Size oldukça geniş bir havuz sunmaktayız siz de bu seçenekler arasından hayalinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.