Traverten Basamak  Merdiven 

Traverten Merdiven

traverten merdiven
traverten merdiven

Traverten merdiven uzun yıllardır tercih edilmektedir. Bunun öncelikli sebebi traverten yapısı gereği güneşe, yağmura diğer aklınıza gelecek olaylara karşı en dayanıklı malzemelerden biri olmasıdır. Bu sebeple beton ve diğer malzemelerden yapılan merdivenler zaman içerisinde aşınıp kullanılmaz hale gelse de traverten merdivenler uzun süreli kullanılacaklardır. Bundan dolayı da dış zeminlerdeki merdivenlerin birçoğu traverten merdivenlerdir.

Firmamızda sizin için birçok traverten merdiven çeşidi bulunmaktadır. Nasıl zemin kaplama, cephe kaplama gibi uygulamalarda siz müşterilerin talebine uygun birden fazla çeşit mevcutsa merdivende de aynı durum geçerlidir. Traverten taş merdiven müşterilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Bizde de buna uygun birçok renkli traverten taşlar yer almaktadır. Bu malzemelerin büyük bir çoğunluğu Denizli’den gelirken Sivas, Afyon’dan da traverten taşlar kullanmaktayız.

Tüm basamak poz çeşitleri için de traverten basamak pozu işlemine uygun bir şekilde hizmet vermekteyiz. Gerek dış mekânda gerek iç mekânda bu hizmeti uzun süredir vermekteyiz. Geçmişte daha çok dış mekanlarda traverten merdivenler kullanılsa da günümüzde iç mekanlarda da traverten merdiven örneklerini sıklıkla görmekteyiz.

Mevcut merdivenlerinizi de travertenle kaplamak mümkün traverten mermer merdiven kaplama uygulamasını sıklıkla yapmaktayız ve müşterilerden de oldukça olumlu geri dönüşler alıyoruz. Yalnızca traverten merdiven mermer kaplaması değil daha birçok çeşit merdiven kaplamasını da yapmanız mümkün. Mevcut merdivenleriniz özellikle tahtaysa hem bakımı zordur hem de çok dayanıklı olduğunu söylemeyiz. Bu sebeple travertene geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Traverten merdiven kaplama sizin için hem maliyet olarak düşük olacak aynı zamanda güvenilir ve dekoratif olacaktır. Traverten malzemelerinin en bilindik özelliklerinden bir tanesi de rengidir. Siz de birbirinden hoş renkli traverten merdivenle evinizin, ev girişinizin, iş yerinizin en şık görüntüye kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda temizliği de oldukça kolay olduğu için özellikle iç mekânda tercih etmeniz temizlik bakımından da avantajınıza olacaktır.

Traverten Merdiven Fiyatları

traverten merdiven kaplama
traverten merdiven kaplama

Kesin ve net bir şekilde fiyat vermek zor olacaktır. Merdiven pozu, basamak sayısı, metrekare, kullanılacak traverten malzemesi gibi birçok etken fiyatlamayı etkileyecek unsurlardır. Fakat traverten merdiven fiyatlarının alternatiflerine göre oldukça uygun olduğunu da söylemek gerekir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanıldığı da göz önünde bulundurulduğu vakit de fiyat performans olarak beklediğinizden de daha fazla verim almış olacaksınız.

 

 

 

 

 

 

Traverten Basamak

traverten basamak
traverten basamak

Traverten basamak sayesinde bakım ve onarımdan mümkün olduğunca uzak durmuş olacaksınız. Basamaklar dış mekanlarda yağış, kar gibi olaylardan sonra oldukça kaygan olurlar. Bu da istenmeyen sonuçlar doğurur. Fakat traverten malzeme yapısı gereği bunu en aza indirger. Bu sebepten dolayı zaten önemli mekanlarda basamak ve merdivenlerin traverten olduğunu dikkat etmişsinizdir.

Sizler de mevcut merdiven ve basamağınızdan memnun değilseniz size önerebileceğimiz en iyi alternatif şüphesiz traverten basamaklar olacaktır. Bu sayede doğal olaylardan en az şekilde etkilenen dolayısıyla yıpranma payı az olduğu için uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir merdivene sahip olmuş olacaksınız. Aynı zamanda görüntüsüyle de ferah bir ortam oluşturduğunu da söyleyebiliriz.

 

 

 

Traverten Basamak Fiyatları

traverten basamak kaplama
traverten basamak kaplama

Bu fiyatlar konusunda net bir şey söylemek mümkün değil. Basamağın yüksekliği kullanılacak olan traverten malzemelerin fiyatı gibi birçok konu fiyatları etkileyecektir. Hangi malzeme, hangi renk kullanılacağı gibi konularda zaten ustalarımız size gerekli bilgileri sunacaklardır. 54 farklı plaka ve blogla bu konuda oldukça iddialı bir firmayız. Bu alternatifler arasında siz kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. Bu seçiminizden sonra fiyat konusunda daha detaylı şekilde görüşebiliriz.

Traverten merdiven basamak fiyatları bizimle çalışmanız durumunda düşüneceğiniz son şey olsun. Çünkü piyasada sunmuş olduğu hizmete göre en uygun fiyatlandırmaya giden bir firmayız. Zaten ülkemiz de traverten konusunda zengin bir ülke olduğu için traverten fiyatlarının metrekaresi o kadar yüksek değil. Hatta kalitesine göre oldukça düşük olduğunu söyleyebiliriz.

Sizler de merdiven, basamak gibi uygulamalar haricinden cephe, zemin kaplama, tezgâh ve birçok farklı uygulamada, değişik aksesuarlarda bir ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz. Traverten yapısı gereği dayanıklı bir malzeme olduğu için hemen hemen her alanda kullanılabilir. Ustalarımız zaten fiyatlandırma başta olmak üzere diğer konularda uygulama öncesi ve sonrasında size gerekli olan tüm bilgileri sunacaklardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.