Traverten Çeşme

Çeşme yaptırmak gibi bir düşünceniz varsa size önereceğimiz model traverten çeşmeler olacaktır. Bakım istemeyen, olumsuz şartlardan minimum hasarla etkilenen travertenler bu tarz aksesuarlar için olmazsa olmazdır. Bizler de Türkiye’nin en iyi malzemeleriyle çalışan bir firma olduğumuz için bize kesinlikle güvenebilirsiniz.

Sivas, Denizli, Afyon gibi traverten konusunda en iyi malzemelerin çıktığı illerden malzemeyi ham bir şekilde almaktayız. Bu malzemeleri sonrasında ustalarımız yüzey bitirme, kesme uygulamalarıyla birlikte her amaca uygun bir şekilde oluşturarak siz müşterilerin hizmetine sunmakta. Yapısı gereği birçok renk alternatifine uygun olan traverten taşlar bu sebeple dekoratif olarak birçok kişinin favorisi konumuna gelmeye başlamıştır.

Fiyat olarak da oldukça uygun olan travertenin fiyatları firmamızda çeşidine göre farklılık göstermektedir. Metrekare fiyatları genel olarak 40-270 lira arasında değişmektedir. Çeşmelerde de uzun yıllardır traverten çeşmeler kullanılıyor. Bunun birçok sebebi var. Traverten yapısı gereği ıslak zeminlere müsait olduğu için banyo, hamam, havuz gibi yerlerde sıklıkla tercih edilmekte ve uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü korumakta.

Sizler de birçok sebep için çeşme yaptırabilirsiniz. Kullanım alanı neresi olursa olsun çeşmeler için en uygunu traverten çeşmeler olacaktır. Eğer çeşmelerde farklı türde kesim şekilleri, figürler istiyorsanız da ustalarımızla görüşerek aklınızda olan çeşme tarzını anlatabilirsiniz. Oldukça uzman bir usta kadromuz olduğu için sizin tahmin ettiğinizden dahi iyi sonuçlara ulaşacaksınız.

Klasik travertenler genel olarak pastel rengi olmaktadır. Bizde de bu renkler mevcuttur. Fakat çeşitliliğe önem verdiğimiz için fil dişi gibi, sarı, beyaz, bej rengi ve türevleri firmamızda mevcut. Çeşme travertenler de bu tür renklerin hemen hemen hepsine uygun olduğu için istediğiniz renk konusunda bir sıkıntı yaşamayacağınızı bilmelisiniz.

Renk konusu ve bunun gibi aklınıza takılan herhangi bir sorunda bizimle iletişime geçerek tam bilgi sahibi olabilirsiniz. Çeşmeler için birçok farklı traverten modelimiz mevcut ve kullanım alanı fark etmeksizin sizin hizmetinizde. Firmamızda sadece çeşme değil zemin kaplama, basamak kaplama, traverten banyo gibi çeşitli uygulamalar mevcutken çeşme gibi başka aksesuarlar için de traverten modelleri uygulamaktayız.