Traverten Duş Teknesi

traverten duş tekne
traverten duş tekne

Eğer banyonuzda küvet için yeteri kadar yer yoksa ya da küvet olayını sevmiyorsanız duş teknesi tam size göre. Fakat duş teknelerinin de kendine özel bazı riskleri var. Islak zeminler genellikle kaygan olduğu için kullanılacak malzeme çok önemlidir. Biz de firma olarak traverten duş teknesini sizlere önermekteyiz.

Traverten önermemizin başlıca sebebi yapısı. Yapısı gereği traverten malzeme ıslak zeminin kayganlığını en aza indirmektedir. Sadece bununla kalmaz traverten malzeme uzun ömürlüdür kolay kolay yıpranmaz. Bunun dışında bakımı da temizliği de diğer malzemelere göre az ister. Tüm bunlar düşünüldüğü vakit traverten duş teknesi oldukça mantıklı bir tercih olmaktadır.

Aynı zamanda duş teknesinin de kendisine özel bazı avantajları var. Dikdörtgen ve kare uygulamalardan sıkılmış olabilirsiniz veya banyonuz şekli gereği bu uygulamalara uygun olmayabilir. Bu tür durumlarda duş tekneleri oval, beşgen gibi şekiller alabilirler ya da asimetrik herhangi bir şekil alabilirler. Bu da duş teknelerinin hemen hemen her banyo için uygun olduğunu göstermektedir.

traverten duş teknesi
traverten duş teknesi

Siz de duş teknesi yaptırmak istiyorsanız ustalarımız istediğiniz şekillerde duş teknelerini kısa bir sürede yapacaklardır. Bunun için en iyi traverten malzemeler Denizli, Sivas, Afyon gibi traverten konusunda zengin illerimizden gelmektedir. Buralardan ham olarak gelen travertenleri ustalarımız sizin talebinize göre kesip, biçip tam arzu ettiğiniz şekilde ürünleri size sunmaktadır.

Mevcut banyonuzun rengine uygun olan şekilde traverten duş teknesini de size sunabiliriz. Çünkü firmamızda duş teknesine uygun olan traverten taşlarının tüm cinsleri, renkleri ve o renklerin tonları bulunmaktadır. Yani bizimle anlaşmanız durumunda traverten duş teknesi kesinlikle mevcut banyonuza uygun bir renkte, uygun bir şekilde tasarlanacaktır.

Duş teknesi gibi diğer banyo aksesuarları, banyo zemin kaplama ve aklınıza gelebilecek diğer tüm uygulama ve aksesuarlar için de sizlere hizmet vermekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak olacaktır. Fiyat konusunda tam net bir fiyat söylememiz doğru olmayacaktır. Yapılan uygulama, kullanılan traverten malzemesi, kalınlığı gibi unsurlar fiyatı etkilemektedir fakat traverten duş teknesi ve diğer traverten uygulamaları fiyat olarak oldukça uygundur.