Traverten Fıskiye

Fıskiyeleri genellikle şehrin belli noktalarında ve otel tarzı yerlerde görmeye alışığız. Fakat çoğu kişi kendisine özel bir evi olduğu vakit aksesuar olarak da fıskiyeyi tercih etmekte. Sizin de böyle bir düşünceniz varsa fıskiye hizmetimiz de bulunmaktadır ve fıskiyelerde genellikle traverten olanları siz müşterilerimize önermekteyiz.

Traverten fıskiyelerin birçok avantajı vardır. Bu avantajlar arasında en somut olanı da şüphesiz ki travertenin yapısıdır. Traverten yapısı gereği zaten suya dayanıklıdır. Bu sebeple de fıskiyelerde en uygun alternatif traverten malzeme olmaktadır. Havuzlu bir eviniz varsa havuz kenarını da fıskiyeyle birlikte traverten şekilde tasarlayabiliriz. Bu şekilde evinizin bahçesi daha uyumlu bir şekilde gözükecektir.

Eğer aklınızda fıskiye için herhangi bir model düşünüyorsanız da bunu ustalarımıza söylemeniz yeterli olacaktır. İşinin ehli olan ustalarımız sizin hayalinizdeki fıskiyeyi talep ettiğiniz süre içerisinde oluşturma konusunda oldukça hassas çalışacaklardır. Zaten bizde her türlü model için gerekli olan traverten modelleri mevcut. Bu traverten modellerini başta Denizli olmak üzere çeşitli illerimizden almaktayız.

Eskitme gibi modeller başta olmak üzere honlu-honsuz, cilalı birçok modelimiz yer almaktadır. Bu modeller ve kesme çeşitleri bir araya geldiği vakit 54 farklı model oluşmaktadır. Sizin taleplerinizi böyle geniş bir havuz içerisinden oluşturuyoruz. Bu sayede de müşterilerin bizden istediğini alamaması gibi bir ihtimal ortadan kalkmış oluyor.

Renk çeşidi olarak da fıskiyelerde tercih edilen renkler genellikle gri ve grinin tonları olmakta. Bizde de birçok gri tonunda modeller yer almakta. Dilerseniz mevcut olan havuzunuz etrafını da yine yaptıracağınız fıskiyeye göre yeni baştan düzenleyebiliriz. Bunların maliyetleri tahmin ettiğiniz fiyatlardan çok daha uyguna gelmektedir. Bunun sebebi traverten fiyatlarının uygun olmasıdır. Fiyatlar uygun olsa da ortaya çıkan sonuç çok kaliteli olmaktadır.

Fiyatlama belirlenirken genel olarak metrekare, seçilen malzemenin cinsi, toplam metraj, kalınlık gibi konulara bakılır. Bu sebeple net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Eğer aklınızda fıskiye yaptırma gibi bir düşünceniz varsa bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti size sunmak için bekliyor olacağız.