Traverten İşçilik

Traverten işçilik son yıllarda talebi hızla artan ve pek çok alanda dikkat çekici yapılar inşa etmeyi sağlayan özel bir alandır. Geniş bir kullanım yelpazesi bulunan bu doğal taşın özelliğine uygun işçilik ile son haline getirilmesi gerekmektedir. Öncelikle traverten ocakları içinden bloklar halinde elmas teller ile kesilerek ya da özel traverten patlatma tekniği ile çıkarılan doğal taşlar buralardan fabrikalara gönderilir ve fabrikada da daha farklı bir işçilik ile traverten yüzey işlemleri uygulanır.

Yüzey bitirme uygulamaları oldukça ciddi bir iştir. Bu işlemi gerçekleştirecek kişilerin işinin ehli olması gerekir. Zira yüzey bitirme işlemleri hem bir parça tehlikeli, hem de ürün kalitesi açısından oldukça ciddi bir husustur. Taşın kaldırabileceği şekilde yüzey işlemi gerçekleştirilmesi, sertliğine ve üzerinde barındırdığı su yolları, delikler ve renk özelliğine göre uygulanacak olan teknik tercih edilmelidir.

Özellikle dış cephelerde kullanımı çokça tercih edilen bu ürün için işçilik, neredeyse ürünün kendi kalitesinden bile daha büyük önem arz eder. Zira doğru işçilik uygulanmayan ürünlerde kısa sürede deforme, olumsuz bir görünüm ve uygun olmayan yapısal bozukluklar göze çarpabilir bu nedenle işinde uzman ve profesyonel traverten işçiliği çok önemlidir.

Yapı malzemeleri ile ilgili her alada büyük bir titizlikle çalışan Granices, bu alanda da müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmaktadır.

Traverten İşçilik Fiyatları

Traverten işçilik fiyatları hakkında bilgi vermek  gerekirse, fiyatların tek bir standart gözetilerek biçildiğini söylemek doğru olmayacaktır. Onlarca farklı işçilik tekniği ve yüzey işlemi bulunduğu için her teknik için farklı ekipmanlar kullanmak gerekebilir.

Ancak, traverten işçilik fiyatları hususundaki en büyük etmenleri sıralayacak olursak, işçilik tekniği, uygulanacak ürün çeşidi, işçilik gerçekleştirilecek alan büyüklüğü (metre tül ya da metrekare cinsinden) gibi durumları gösterilebilir.

Müşterilerine daima kaliteli ve kusursuz hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edinen Granices, traverten işçilik fiyatları konusunda da farklını ortaya koyuyor ve en makul fiyatlara sizler için çözümler sunuyor. Size özel fiyatları duymak ve daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilir, Granices ayrıcalığının keyfini yaşayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.