Traverten Korkuluk

traverten korkuluk
traverten korkuluk

Korkuluk en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. Öyle ki korkuluğun sağlam olmaması durumunda istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Biz de her şeyden önce güvenliği düşünen bir firma olarak size önce yapacağımız korkulukların sağlam olacağının garantisini vermekteyiz. Dilerseniz balkon dilerseniz evinizin içindeki korkulukları bize yaptırabilirsiniz.

Zaten traverten malzemelerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de kolay kolay yıpranmaması ve oldukça güçlü bir malzeme olmasıdır. Bu sebeple traverten yapılar uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu korurlar. Sizler de korkuluk yaptıracaksanız traverten korkuluk yaptırmanız en doğru yöntemlerden biri olacaktır. Demir gibi paslanmaz ya da tahta, ahşap yapılar gibi dayanıksız da değildir.

Firmamızın bünyesi içerisinde çalışan ustalarımızın ham maddelere yapmış olduğu çalışmalar sonucunda 54 farklı blog ve plak traverten yer almaktadır. Bu sayede bizle çalışmanız durumunda traverten korkuluklarınız evinizin tasarımına en uygun olacak şekilde seçileceğinden şüpheniz olmasın. İstediğiniz renk, istediğiniz traverten çeşitlerini firmamızda bulmanız mümkündür ve bu konu hakkında da sürekli bizden bilgi alabilirsiniz.

Traverten korkulukla birlikte belki de evinizde farklı aksesuarlar ya da uygulamalar yapmak da istiyor olabilirsiniz. Bizde tüm uygulamalar ve travertene uygun birçok aksesuar da yer almaktadır. Örneğin ev içinde yaptıracağınız korkulukla birlikte belki de basamak ve merdivenlerin de traverten yapıda olmasını isteyebilirsiniz bizde basamak ve merdiven uygulaması da başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Banyo, zemin kaplama, cephe, denizlik süpürgelik, masa sehpa, tezgâh, yer döşeme bunun gibi birçok uygulamayı bizimle birlikte yaptırabilirsiniz. Traverten malzemeyle yapacağımız uygulamalar hem istediğiniz mimari yapıda olacağı gibi aynı zamanda uzun süreli de olur. Traverten malzemeyle yapılan uygulamaların bakımı ve temizliği de oldukça kolaydır. Yani traverten korkuluk yaptırdığınız vakit sürekli bir bakım yapmanıza gerek kalmaz ya da sürekli temizlik istemez bu da travertenin büyük bir artısıdır.

Traverten korkuluk yaptırmak için bize ulaştığınız vakitte size fiyat bilgilendirmesi de yapacağız. Fakat şunu bilmenizde fayda var traverten malzemeden yapılan yapılar birçok malzemeye göre fiyat olarak uyguna geldiği gibi güvenlik bakımından da oldukça avantajlıdır. Bu sebeple korkulukta size önerimiz traverten korkuluk olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.