Traverten Küvet

Mevcut küvetiniz sürekli temizlik istiyor veya çatlama tarzı sıkıntılar mı yaşıyorsunuz, yeni bir eve geçmiş ve baştan bir küvet yaptırmak istiyor da olabilirsiniz bunların hepsi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda birbirinden güzel traverten küvet şekilleri mevcut. Bu küvetlerle banyonuz eskisinden çok daha iyi görünecektir.

Öncelikle neden traverten küvet diyorsanız vereceğimiz ilk cevap travertenin kendine özel yapısıdır. Traverten suya en dayanıklı malzemelerden biri olduğu için de zaten çoğu havuz kenarı gibi yerlerde traverten zemin kaplama kullanılmaktadır. Kişiler de bu konuda bilinçlendiği için son yıllarda evlerinde de traverten aksesuarları, uygulamaları kullanmaya başlamışlardır ve sonuçlardan da oldukça memnunlardır.

Traverten küvetler görüntü olarak da oldukça dekoratiftir. Klasik beyaz küvetlerden çok daha şık gözükür, daha az yıpranır ve bakımı da minimum seviyeye indirir. Öyle ki mevcut banyonuz traverten zemin kaplamaysa zaten tüm banyo aksesuarlarınızı da traverten yaptırmanız daha hoş görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.

Sadece küvet değil diğer banyo aksesuarlarını da traverten yapıda yapmaktayız. Bu şekilde banyonuz oldukça hoş bir görüntüye kavuşur. Başta Denizli olmak üzere Türkiye’nin pek çok noktasından getirmiş olduğumuz traverten malzemeleri ustalarımız büyük bir titizlikle şekillendirmekte. Tüm kesme biçimlerine ve yüzey bitirme uygulamalarına hakim olan ustalarımız sayesinde diğer firmalarda göremeyeceğiniz kadar çeşitlilik bizde mevcut. Bu sayede evinizin genel dekoruna uyacak şekilde traverten küvetleri size sunmaktayız.

Fiyat olarak da Türkiye traverten konusunda zengin bir ülke olduğu için cep yakmadığını söyleyebiliriz. Öyle ki traverten fiyatı en uygun olan malzemelerden bir tanesidir. Fiyatı bu kadar uygun olmasına rağmen kalite olarak da en çok güvendiğimiz malzemeler arasında yer almaktadır. Özellikle ıslak zeminden etkilenmeme konusunda en başarılı malzemelerden biri olduğu için traverten küvet olmak üzere banyo aksesuarlarınızda ve zemin kaplamasında traverten malzeme önceliğiniz olmalıdır.

İstediğiniz model küveti en kısa sürede yapıp kullanıma hazır hale getiriyoruz. Siz de traverten küvet ya da başka aksesuarlar için bize ulaşabilirsiniz. Kalite konusunda sektörün en iyi firmalarından biri olan Granices’le birlikte eviniz eskisinden çok daha güzel olacak

Traverten Küvet Model  Çeşitleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.