Traverten Masa ve Sehpa

Masa ve sehpa yaptığımız uygulamalardan sadece bir tanesidir. Firmamızda zemin kaplama, cephe, denizlik süpürgelik, tezgâh lavabo ve banyo gibi birçok uygulama yapılırken aynı zamanda birçok aksesuar da bulunmaktadır. Masa ve sehpa da uygulamalar arasındaki en dekoratif parçalardan bir tanesidir. Bunun için kaliteli bir malzeme seçilmelidir.

Biz de malzemelerin kaliteli olması açısından Türkiye’de bu konularda en iyi olan illerden malzemeler almaktayız. Traverten malzemeleri de başta Denizli olmak üzere Sivas, Afyon gibi traverten konusunda zengin olan illerden getirtmekteyiz. Bu illerden gelen traverteni de ustalarımız en uygun şekilde kesip biçerek sizin hizmetinize sunmaktadır.

Traverten yapılmış masa ve sehpalarınızı dilerseniz iç dilerseniz dış mekâna yapmaktayız. Özellikle evi bahçeli olan kişiler hazır masa ve sehpa almaktansa yaptırmayı tercih ederler. Çünkü evlerin bahçesinde masa ve sehpalar güneş ve yağmurdan daha çok etkilenirler. Malzemenin daha güvenilir olması gerekmektedir. Biz de bunun için siz değerli müşterilerimize traverten masa ve sehpaları önermekteyiz.

Bunun sebebi de traverten malzemesi yapısı gereği oldukça dayanıklı bir malzemedir. İster istemez dış mekânda masa ve sehpa olumsuz hava koşullarından etkilenebilir. İşte bunu en aza indirmek için de traverten malzemesi sizin için en uygunu olacaktır. Hem de bakımı ve temizliği de kolay olduğu için masa ve sehpa gibi sürekli kirlenen eşyalar için en uygun tercih olacaktır.

İç mekân için de traverten masa ve sehpa tercih edebilirsiniz. Evinizin dekoruna en uygun şekilde malzemeyi seçip ustalarımız kısa bir süre içerisinde masa ve sehpaları hazır hale getireceklerdir. Görüntü olarak klasik masa ve sehpalardan çok daha dekoratif duracağına ve içinize sineceğine garanti verebiliriz.

Sarı, beyaz, bej ve fil dişi rengi ve tonlarının neredeyse tamamı firmamızda mevcuttur. Bu sayede masa ve sehpalarınızı istediğiniz renkte seçebilirsiniz. Farklı yöntemlerle ve farklı traverten modelleriyle çalıştığımız için de firmamızda birçok traverten şekli yer almaktadır. Bu traverten çeşitlerinden aklınıza en yatanı seçmeniz durumunda ustalarımız kısa bir süre içinde masa ve sehpalarınızı dilediğiniz tarzda tasarlayacaklardır. Traverten masa ve sehpalarda da tıpkı diğer malzemelerde olduğu gibi dilediğiniz masa, sehpa şeklini seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.