Traverten Şömine

Şömine müstakil evlerde bulunması gereken aksesuarlardan bir tanesidir. Dekoratif görüntüsü o çıkarmış olduğu ses bile şömine yaptırmak için yeterli bir sebep olacaktır. Eğer sizin evinizde şömine yoksa ya da mevcut şömineler talebinizi tam olarak karşılamıyorsa bize ulaşabilirsiniz. Biz sizin hayalinizdeki şömine ortamını oluşturacağımıza garanti veriyoruz.

Şömine oldukça çeşitleri olan bir aksesuardır. Bizde de kesme yöntemlerimizle, honlu-honsuz, dolgulu-dolgusuz, eskitme, cilalama yöntemleriyle oluşturduğumuz 50 küsur traverten modeliyle bütün şömine çeşitlerini oluşturmaktayız. Traverten malzemeler zaten görüntü olarak oldukça dekoratiftir. Şömine travertenle yapılınca doğal olarak ortaya çok daha dekoratif bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Görüntüye önem verenler için bu büyük bir artıdır.

Fakat tek artısı dekoratif olması değildir. Aynı zamanda malzemenin yapısı gereği ısıya oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede uzun yıllar gönül rahatlığıyla şöminenizi kullanmış olacaksınız. Temizlik de bir diğer artı özelliktir. Şömine gibi aksesuarlar genellikle sürekli temizlik isterler bu yüzden bakımı zordur. Fakat traverten malzeme yapısı gereği ne amaçla kullanılırsa kullanılsın temizlik ihtiyacı en aza inmiş olur bu da belki de en önemli artısıdır.

Yaptıracağınız şöminenin mevcut evinizle uyumlu bir renkte olmasını istemeniz de en doğal hakkınızdır. Travertenin oldukça farklı çeşit renkleri mevcuttur. Klasik pastel renklerden fildişine, sarı renkten, gri renge ve daha birçok farklı renk traverten malzemesinde kullanılır. Bizde de bu renklerin ve bu renklerin tonlarının hepsi mevcuttur. Bu sayede de bizden yaptıracağınız şöminenin rengi evinizin mevcut dekoruna tam uyacaktır.

Eğer şömineyle birlikte evin duvarlarının, zeminin de baştan traverten şekilde olmasını istiyorsanız bu tür hizmetleri de verdiğimizi söyleyebiliriz. Böyle bir taleple gelirseniz mimari olarak daha şık bir görüntüye kavuşacağınız gibi aynı zamanda traverten dayanıklı bir malzeme olduğu için uzun yıllar kendini koruyacaktır ve sürekli değişim yapmak zorunda kalmamış olmanızı sağlayacaktır.

Şömine gibi yaptırmak istediğiniz farklı aksesuarlar için de bize ulaşabilirsiniz. Fiyat olarak traverten şöminede net bir fiyat söylemek doğru olmayacaktır. Talep ettiğiniz ürüne göre metrekare, kalınlık gibi unsurlar değişecek biz de buna göre bir fiyatlandırma oluşturacağız. Fakat traverten şömineler tahmin ettiğinizden de uyguna yapılmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.