Traverten Sütun

traverten sütun
traverten sütun

Sütun müstakil evinizin görüntüsü tamamen değiştirecek ve şık bir görüntü oluşmasını sağlayacak bir aksesuardır. Bu sebeple pek çok kişi sütunlara değer verir. Biz de diğer çeşitli aksesuarlar gibi sütun yapma konusunda da size hizmet vermekteyiz. Traverten sütunlar da en çok tercih edilen modellerimiz arasında almakta.

Sadece müstakil evlerinize değil binalarınızın girişine de güzel sütunlar yaptırabilirsiniz. Bu binanın görüntüsüne güzel bir hava katacaktır. Bunun için bizlere ulaşabilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aklınızda olan her türlü modeli karşılayacak bir ürün çeşitliliğimiz yer almakta. Travertenlerimiz başta Denizli olmak üzere Afyon, Sivas gibi traverten konusunda zengin illerden gelmekte.

Bizler de bu illerden gelen ham maddeleri ustalarımızın hünerleri ellerine bırakmaktayız Bütün kesim çeşitlerini ve yüzey bitirme uygulamalarına hâkim bir firma olduğumuz için 54 farklı traverten modeliyle hizmet veriyoruz. Bu sayede de istediğiniz tarzda sütunları ve diğer aksesuarları oluşturma konusunda eksik kalmamış olmaktayız. Siz sadece bizimle iletişim kurup dilediğiniz sütun traverten modelini belirtseniz yeterli olacaktır.

Bunun yanında travertenin en önemli artılarından bir tanesi de renk konusudur.  Sarı, kırmızı, kahverengi, gri, bej, mavi, siyah ve bu renklerin birçok tonu firmamızda mevcuttur. Sütun travertende genel olarak klasik renkler tercih edilse de dilerseniz daha iddialı renkler tercih edip kendinize özel farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

Traverten sütunların en önemli artısı da travertenin çevre şartlarına en uygun malzemelerden bir tanesi olmasıdır. Yağmurdan etkilenmediği gibi güneş gördüğü vakit de renginde herhangi bir değişiklik olmaz. Dayanıklı bir malzemedir ve bu sebeple hasar diğer birçok maddeye göre daha az olur. Bu sebeple birçok kişi tercihini uzun süredir traverten yapılardan yana kullanmaya başlamıştır. Sütun gibi çevre koşullarına bağlı kalacak aksesuar da doğal olarak traverten yapıda olursa sizin için daha iyi olacaktır.

Fiyatlandırma konusu için bizimle dilediğiniz anda iletişim kurabilirsiniz. Fiyatlamayı etkileyen birçok etken olduğu için net bir fiyat söylemek yanlış olacaktır fakat metrekare fiyatlarımız genel olarak 55-75 lira arasındadır. Bu fiyatlar yapılacak sütun modeline göre değişkenlik gösterecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.